Slachtofferhulp zoekt vrijwilligers Start werkzaamheden Lekker eten via het web 15 Knaap tankstation Gouden Shell Dealer Beijerincklaan Zin vinden in mantelzorg HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 15 AUGUSTUS 2012 31 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Regio - Dat online winkelen geen branche overslaat, blijkt wel uit de start per I augustus van www. Iekker-aanhuis.nl, een spiksplin ternieuwe webwinkel met een uit gebreid aanbod aan vis en vispro ducten, varkens-, rund-, kalfs- en lamsvlees, gevogelte en wild van topkwaliteit. Trendsettend mag dit initiatief zeker genoemd worden. Per 1 augustus is lekker-aanhuis. nl operationeel in Nieuwerkerk, Moordrecht, Zevenhuizen, Moer- kapelle, Oud Verlaat en Waddinx- veen en vanaf september ook in Capelle en Gouda. Anja Woordmeijer, bekend vanuit de Moordrechtse horeca en ei genaresse van lekker-aanhuis.nl: "Onze leveranciers zijn Schmidt Zeevis Rotterdam en Zegro Sla gerij/Poelier Rotterdam. Wij zijn bijzonder trots op deze twee Rot terdamse Reuzen, want hun know how en professionele assortiment vormen de basis voor de kwaliteit van onze webwinkel. Met onze ei gen ideeën vullen we het vervol gens verder aan", legt Anja uit. "Een webwinkel is 24 uur per dag geopend, moet gemakkelijk toe gankelijk zijn, garant staan voor kwaliteit, aangenaam geprijsd en compleet zijn. En dat is precies wat wij aanbieden. Binnen ons assortiment vindt men geen plof- Anja, André en Frans staan garant voor restaurantkwaliteit kippen, geen kiloknallers en geen producten als foie gras, maar wel mooie duurzame producten, biolo gische producten en halalvlees. In september/oktober komt daar ook een goed verzorgd assortiment kazen en wijnen en ambachtelijke streekproducten bij. Laat de herfst en de kerst maar komen. Wij zijn er helemaal klaar voor!", aldus een lachende Anja. Via de webwinkel van Lekker-aan- huis.nl zijn dagelijks ruim 150 vis producten en 250 vleesproducten leverbaar. En dat is slechts een ge deelte van alle werkelijk leverbare producten. Voor meer informatie: www.lekker-aanhuis.nl. Knaap tankstation aan de bran- dingdijk in Rotterdam is Gouden Dealer van het tweede kwartaal in 2012 geworden in het Shell- programma 'Mensen Maken het Verschil!'. Dit is een internationaal programma waaraan 49 landen en 16.000 Shell stations meedoen, waaronder ruim 300 in Nederland. De top vijf procent van elk land be haalt de gouden status. Knaap tankstation is zeer blij met deze uitslag. "Dit is een prachtig resultaat en geeft aan dat ons station goed op weg is om onze klanten de service te bieden die zij van ons verwachten", zegt Koen van der Knaap. Het programma Mensen Maken het Verschil! kent een aantal instrumenten om de prestaties te meten, waaronder netheid op het voorterrein en in de shop, schone pompen en toiletten, wel of geen rijen bij de kassa's, snelle afhandeling bij de balie, de beschikbaarheid van producten en promoties, klantvriendelijkheid, de inzet, het enthousiasme en de glimlach van de medewerkers. "Het is een prima indicatie hoe de klant ons station ervaart en waar deert. We zijn klantgericht en ge ven altijd extra service, zo probe ren wij bij elke klant het verschil te maken en op die manier trouwe en loyale klanten te krijgen, die graag bij ons terugkomen. Het is dan ook geweldig dat onze inzet en enthousiasme erkend worden en daar zijn we trots op!" aldus Van der Knaap. ii wc De Toppers van Shell van der Knaap. Regio - Slachtofferhulp Nederland biedt praktische, juridische en emo tionele begeleiding na een misdrijf of een verkeersongeluk. De mede werkers werken vanuit bureaus die gehuisvest zijn in een politiebureau. Er zijn vacatures voor de bureaus Alphen aan den Rijn en Gouda. Aan het vrijwilligerswerk bij Slacht offerhulp worden geen opleidings eisen gesteld. Vrijwilligers worden begeleid en ondersteund door een beroepskracht en krijgen een basis training en diverse vervolgmodules. Wel is het nodig dat men beschikt over de nodige levenservaring en so ciale vaardigheden en dat men met een computer kan werken. Verder is het is een voorwaarde dat men geen strafblad heeft. Voor meer informatie en een sollici tatieformulier: www.slachtofferhulp.nl Waddinxveen/Regio - De provincie is begonnen met onderhoudswerk zaamheden aan de Beijerincklaan (N453) in Waddinxveen, tussen de earpoolplaats aan de A12 en de ro tonde Beijerincklaan/Sterrenlaan/ Zuidelijke Rondweg. Ook de car poolplaats wordt aangepakt. De werkzaamheden duren tot en met vrijdag 7 september De werkzaamheden zijn nodig om de N453 weer veilig en goed be gaanbaar te maken. De weg krijgt een nieuwe laag asfalt en er worden parkeerplaatsen verwijderd. De car poolplaats aan de A12 krijgt nieuw asfalt, de parkeerplaatsen en fiet senstalling worden verbeterd. Doorgaand verkeer wordt 's nachts over de parallelwegen omgeleid. Overdag is de weg gewoon begaan baar. Tijdens de werkzaamheden is de Beijerincklaan tussen de carpool plaats aan de A12 en de rotonde Sterrenlaan/Zuidelijk Rondweg af gesloten. Het verkeer wordt omgeleid via de parallelwegen: de Tweede Bloksweg en de IJsermanweg. Fietsers kunnen gebruik blijven maken van de paral lelwegen. De omleidingen worden aangegeven met borden. De car poolplaats is tot en met vrijdag 31 augustus afgesloten. Het dichtstbij zijnde alternatief is carpoolplaats Gouda-Waddinxveen aan de N452. Regio - Agathos Thuiszorg, Cu- radomi en Zorggroep Rijnmond houden op 20 september de tweede dag voor de christelijke mantelzorger met als thema 'Zin vinden in mantelzorg'. Het pro gramma bevat onder andere een lezing van Nico van der Voet (the oloog, docent en auteur), een rol lenspel, workshops en een lunch. De dag duurt van 10.00 tot 14.15 uur en vindt plaats in Gouda aan de Nieuwe Gouwe O.Z 2b. De kosten bedragen 15,- euro. Voor meer informatie en aanmelden: mantelzorgdag leliezorggroep, nl zorggroeprijnmond.nl of 010- 2640777.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31