X X X O QSBsBQe Heb jij groene vingersP En ben le technisch onderlegd? En kan je goed met de PC overweg? BEKENDMAKINGEN Vacature: Inpaksters «aar in Zevenhuizen/Moerkapelle Heb in ervaring met inpakken? En ben ie bereid's nachts te werken? Studio Phuur Iv I Verduijri Hoveniers uw droom turn. HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 15 AUGUSTUS 2012 Geweigerde omgevingsvergunning Ingetrokken vergunning Wijzigingsplan "Brug Esse Zoom" Nieuwerkerk aan den IJsset Bekendmaking Wet algemene bepalingen omgevingsrecht Aangevraagde omgevingsvergunning Ontwerp-Structuurvisie Zuidpias 2030 Agenda Welstands commissie ter inzage Agenda Monumenten commissie ter inzage D DAKKAPELLEN AANBOUW DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM BADKAMERS TOILETTEN Mail dan je CV naar werkzoeken@liotniail.coni Of bel 010-5111099 iHPPHmur Zuideinde 8 Zevenhuizen Tel.: 06-23792280 www.phuur.nlinfo@studiophuur.nl Alles in huis voor^ www.verduijTihoveniers.nl Of bel 06-25393672 Bel dan 010-5111099 en vraag naar Patrick [verstuurd 02-08-2012) Tegen het hierboven genoemde bestuit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. [0180) 330 300. Groenendijk 192 12911 BB) Bouwen windmolen [verzonden 09-08-2012) Beroep Tijdens de inzage termijn kunnen belangheb benden, die tijdig tegen het wijzigingsplan zienswijzen hebben ingediend, beroep instel len bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien u geen zienswijzen hebt kunnen indienen, maar wel kunt aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, kunt u ook beroep instellen. Als u beroep instelt, kunt u verzoeken om een voorlo pige voorziening. Dit verzoek richt u aan de voorzieningenrechter van voornoemde afde ling. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift is griffierecht verschuldigd. Het besluit tot vaststelling van het wijzigings- besluit treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt tenzij om een voorlopige voorziening wordt verzocht. Veldewater 30 [2911 PG) Verhogen beschoeiing en steiger (ingetrokken 07-08-2012) Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde ning [Wro) bekend dat zij het wijzigingsplan genaamd "Brug Esse Zoom" te Nieuwerkerk aan den IJssel hebben vastgesteld. Inhoud van het plan In het vigerende bestemmingsplan "Esse Zoom" zijn de gronden van dit wijzigingsplan bestemd als "Groen" en "Water". Voor de ontsluiting van de wijk Esse Zoom Laag wordt de Burgemeester Van der Lindelaan doorgetrokken over de Ringvaart. Dit wijzigingsplan heeft enkel betrekking op het gedeelte van deze weg dat buiten de aan duidingen "verkeer" is gelegen, zoals opgeno men in het vigerende bestemmingsplan "Esse Zoom". Het betreffen hier de gronden gelegen op het noordelijke talud van de Ringvaart, tus sen de Bermweg en deze waterloop. Ter inzage Het wijzigingsplan met de daarbij behorende stukken liggen met ingang van donderdag 16 augustus 2012 gedurende zes weken ter inzage in het raadhuis van de gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De stukken zijn in deze periode digitaal te raadplegen op de gemeentelijke website (www.zuidplas.nl). Inzage Voor inzage kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel (telefoon 0180-330300). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking staat ook op de web site van de Omgevingsdienst Midden- Holland, www.odmh.nl. ZEVENHUIZEN Jan Hendrikspad 6 (2761 KE) Bouwen 4 trafostations (ontvangen 07-08- 2012) ZUIDPLAS OMGEVINGSVERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunning verleend: Omgevingsvergunning milieuneutrale verandering T. Boer en Zonen B.V. het vervangen van de opslagtank van afgewerkte olie door twee stalen drums a 200 liter op het perceel 's-Gravenweg 114, 2911 CJ Nieuwerkerk aan den IJssel. De vergunning en bijbehorende stukken kunt u van 16 augustus tot en met 26 september 2012 inzien bij de gemeente Zuidpias. Tijdens deze periode kunnen belanghebbenden bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Zuidpias, Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient. U kunt een voorlopige voor ziening aanvragen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage om het besluit te laten schorsen [Postbus 20302, 2500 EH Den Haag). In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. U kunt een voorlopige voorziening ook digitaal aanvragen bij genoemde rechtbank via http:// loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over een elektronische handtekening (DigiD). Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Op basis van artikel 2.1 Wet ruimtelijke orde ning (Wro) is het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias voornemens een structuurvisie op te stellen voor het gehele grondgebied van de gemeente Zuidpias. In de ontwerp-Structuurvisie Zuidpias 2030 presenteert de gemeente Zuidpias haar ruim telijke visie tot 2030 en daarna. Op hoofdlijnen wordt beschreven welke ambities er zijn en welke koers wordt gevolgd om die ambities te verwezenlijken. De Structuurvisie biedt een kader voor de gebieds- en ruimtelijke opgaven die Zuidpias in de komende decennia wil realiseren. Het document zal na vast stelling onder meer een basis vormen voor bestemmingsplannen. Op grond van artikel 7.2 van de Wet milieube heer moet voorafgaand aan de besluitvorming over de structuurvisie een beoordeling van milieueffecten plaatsvinden. Voor de ontwerp- Structuurvisie Zuidpias 2030 geldt dat deze beoordeling een vormvrij karakter heeft, aan geduid als 'vormvrije m.e.r.-beoordeling'. De vormvrije m.e.r.-beoordeling maakt onderdeel uit van de ontwerp-Structuurvisie. Ter inzage Op 7 augustus 2012 heeft het college van bur gemeester en wethouders van de gemeente Zuidpias de ontwerp-Structuurvisie Zuidpias 2030 vrijgegeven voor inspraak, gedurende een periode van zes weken. U kunt de docu menten tijdens kantooruren inzien vanaf don derdag 16 augustus 2012 tot en met woensdag 26 september 2012 op het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel. De ontwerp-Structuurvisie is ook digitaal beschikbaar op de website www.ruim- telijkeplannen.nl (vul bij ID in: NL.lmro.1892. SvZuidplas2030-Ow01). Daarnaast is op de gemeentelijke website de pagina www.zuid- plas.nl/structuurvisie ingericht, waar de ont werp-Structuurvisie op gebruiksvriendelijke wijze wordt belicht. Via deze webpagina kunt u het plan ook downloaden als pdf-bestand. Reageren Gedurende de inzagetermijn kunnen belang hebbenden schriftelijk of mondeling zienswij zen op de ontwerp-Structuurvisie naar voren brengen. U kunt uw zienswijze sturen aan de gemeenteraad van Zuidpias (Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel), onder vermelding van 'Ontwerp-Structuurvisie Zuidpias 2030', of een afspraak maken met het secretariaat van de afdeling VROM (telefoon: 0180 637 711). Via het webformulier op www. zuidplas.nl/structuurvisie kunt u ook een digitale zienswijze indienen. De zitting van de afgevaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dins dag 21 augustus 2012 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behandelen de bouwaanvragen van de gemeente Zuidpias op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 20 augustus 2012 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwo nen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zitting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belangstellenden meer toegelaten. De zitting van de Monumentencommissie vindt plaats op dinsdag 21 augustus 2012 van 19.30 tot 21.30 uur. De Monumentencommissie behandelt de aanvragen voor een omge vingsvergunning die betrekking hebben op een monument in de gemeente Zuidpias. De zitting vindt plaats op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 20 augustus 2012 9.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 19.15 uur aan in het gemeentehuis. Om de zitting niet te verstoren, worden na 19.30 uur géén belangstellenden meer toegelaten. Ambachtweg 47 2841 MB Moordrecht Tel. 0182-374608 Fax: 0182-375460 www.senbtimmerbedrijf.nl info@senbtimmerbedrijf.nl Gespecialiseerd in; laserontharing, veilig verwijderen van ongewenste beenvaatjes met de VARILITE laser elektrische ontharing, couperose behandelingen SPECIALISATIE: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANBOS (vergoeding door de zorgverzekeraar) Studio Phuur m Open Avonden van de 'CoachCounselior Academie (CCA)' Onder het genot van een kopje koffie of thee, wordt de Opleiding tot Coach/Counsellor Level 1 en 2 (Start in september 2012 en januari 2013) gepresenteerd en kun je kennismaken met de (co) Trainer(s), de trainingsruimte(n) van de CCAde studieboeken inzien en al je vragen stellen. Data: Maandag 03-09-2012 of Woensdag 12-09-2012 Aanmelding: Stuur een E-mail naar: info@ccacademie.nl, onder vermelding van je naam, de datum waarop je wilt komen en met hoeveel personen je komt. Tijd: Koffie en Thee staat om 19.15 uur klaar. De presentatie begint om 19.30 uur. Locatie: Crabethstraat 12, 2801AN Gouda T: 0182-510698 Meer Informatie: www.ccacademie.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6