Sabin Tigu in droomfinale Nieuwerkerk en Oranje Wit in evenwicht Vlootschouw Brons op NK Beachvolleybal Avondfietsvierdaagse Lars en Jorieke zijn jeugd clubkampioen HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJ55EL 22 AUGUSTUS 2012 13 Tennis Bekervoetbal Beachvolleybal Tennis Nieuwerkerk aan den IJssel - Nieuwerkerk begon zaterdag 18 augustus in Dordrecht moeizaam aan de bekerwedstrijd tegen Oranje Wit. In de vijfde minuut kon Oranje Wit ongehinderd een hoekschop bij de tweede paal bin- nenkoppen. Daarna oogde de Nieuwerkerkse verdediging scherper en alerter en kreeg de ploeg steeds meer kansen. In de 30e minuut was het raak. Mit chell Hendriks vond Robert Pot die Husley Hoy diep stuurde. De jonge aanval ler behield overzicht en schoot zijn ploeg langszij. Na rust was Abner Teixeira al na vijf minuten succesvol. Een goede aanval die hij zelf orkestreerde kwam bij Pot. Diens inzet werd on derbroken en belandde opnieuw bij Teixeira die met een bekeken schot de doelman en enkele verdedigers het nakijken gaf. Dat Oranje Wit halverwege de tweede helft op gelijke hoogte kwam, was deels te wijten aan de arbiter. Oranje Wit appelleerde voor een handsbal en hoewel de leidsman van zijn posi tie niets had kunnen zien legde hij zonder pardon de bal op de stip. Eindstand: 2-2. Raemon Sluiter, Ronald Tijvelijn, Sabin Tigu en Paul Haarhuis na afloop van de wedstrijd. Nieuwerkerk aan den IJssel - TCN- speler Sabin Tigu speelde afgelo pen week met oud wereldkampioen Paul Haarhuis de heren dubbel in de hoogste categorie van het Bleiswijk Open 2012. Het koppel bereikte zon- Het door Stichting Evenement ge organiseerde evenement gaat die dag om 13.00 uur van start met een programma voor de jeugd dat ver zorgd wordt door de Waterscouts. Rond 14.00 uur geeft Explosion, de streetdancegroep van Vedj, een op treden op het ponton waarna het Na vier wedstrijden in de ochtend stonden Martijn en Rick op een tweede plaats in de poule. In de middag werd een tweede poule ge dag de finale waarin zij uitkwamen tegen het gelegenheidsduo Raemon Sluiter en Ronald Tijvelijn. Onder grote publieke belangstelling won nen de laatstgenoemden de partij na een super tiebreak in de derde koor S1 Voice het stokje om 15.00 uur overneemt. Om 19.00 uur brengt shantykoor De Moordtzangers een aantal zeemansliederen ten gehore, waarna Exlosion om 20.00 uur nog maals het podium betreedt. De op tredens worden afgesloten door de zangeressen Sandra en Edith. Een speeld waarna de beide jongens in de kruisfinale speelden om de derde of vierde plek. Martijn en Rick wis ten in drie sets hun geduchte tegen- set. Tigu na afloop van de titanen strijd: "Het is natuurlijk prachtig om met deze mannen op de baan te staan onder deze grote publieke belangstelling". t lasershow besluit het programma rond de Vlootschouw. Gedurende de avond zijn bij een aantal kraampjes diverse consumpties verkrijgbaar. Wie heeft mooist versierde boot? Zodra het avondprogramma begint gaat een jury per boot te water om te bepalen welke boot het mooist versierd is. Het maritieme feest duurt tot 22.30 uur. standers, waar ze 's ochtends nog met 5-21 van verloren, te verslaan en bemachtigden hierdoor het brons. De prijsuitreiking werd verricht door Sanne Keizer. Zij eindigde samen met teamgenoot Marleen van lersel op de negende plaats tijdens de on langs gehouden Olympische Spelen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op 't Wijde Gat, het gedeelte van het kanaal door Nieuwerkerk ter hoogte van de wijken Klein polder en Vetdewater, vindt op zaterdag 15 september de traditionele Vlootschouw plaats. Scheveningen/Nieuwerkerk aan den IJssel - Martijn de Haan en Rick van der Sluis, spelend bij volleybalvereniging VCN, hebben tijdens het NK in Scheve ningen, op zondag 19 augustus, een bronzen medaille veroverd. Nieuwerkerk aan den IJssel - De 27e editie van de Avondfietsvierdaagse wordt verreden van maandag 3 tot en met donderdag 6 september. Organi sator Stichting Evenement heeft voor alle avonden een route uitgestippeld door het landschap van de Zuidplaspolder. De tochten van circa twintig ki lometer voeren onder meer door Gouda, Moordrecht, Rotterdam en Zeven huizen. Inschrijven kan op maandag vanaf 17.30 uur bij de Batavier aan de Ba tavierlaan 4. De kosten bedragen 6,- euro; kinderen betalen 4,- euro. Op maandag kan gestart worden tussen 18.00 en 19.00 uur; op dins dag en woensdag gaat de rit om 18.00 uur van start en op donder dag om 18.15 uur. Elke avond kan tot 21.30 uur bij het startpunt te ruggekeerd worden. Op de laatste avond ligt er voor alle deelnemers een attentie klaar. De deelnemers rijden op eigen gelegenheid in het eigen tempo. Wie liever in een groep rijdt kan dit aangeven. Voor meer informatie (na 18.00 uur): 0180-317425. Alle winnaars kregen een beker en alle andere deelnemers een 'Olympische' medaille. Nieuwerkerk aan den IJssel - On der tropische weersomstandighe den werden afgelopen weekend bij TC Nieuwerkerk de finales van de jeugdclubkampioenschappen ge speeld. Bij de jongens bleek Lars Schrijver de sterkste in de catego rie jongens tot en met 17 jaar en Jorieke Bolomey was bij de meisjes de sterkste. De jeugdige clubkam pioenen krijgen met hun toernooi winst toegang tot de TCN senior clubkampioenschappen die 27 au gustus van start gaan. Aan de jaar lijkse jeugdclubkampioenschappen van TCN deden 60 kinderen mee die samen goed waren voor 130 partijen. Olympisch beachvolleybalster Sanne Keizer reikte in Scheveningen de medailles uit, onder meer aan Martijn en Rick, tweede en derde van rechts.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 13