a Moerdregt ZOMEROPRUIMING WEEK 3 gulden interieur "Deze week was geweldig" 9 Dieren Centrale Nederland Maan en Sterren Rommelmarkt bij KndA Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt VAN DE GEHELE SHOWROOMCOLLECTIE HART VAN HOLLAND MOORDRECHT 22 AUGUSTUS 2012 23 Witte Tentweek Real Chicago Blues in East End Moordrecht's Beiaardfestival Zorgpartners Midden - H ol Ian d lAfCr"' I VAN 10-08 VyflfclX I TOT 16-08 COOLSINGEL 71 - 3012 AC ROTTERDAM TEL. 010 -413 55 25 - WWW.GULDEN-INTERIEUR.NL Moordrecht - Op een prachtige zomerse week, zoals Nederland die afgelo pen week beleefde, kun je als organisatie van de Witte Tentweek alleen maar hopen. Dit jaar beleefde de Witte Tent in Moordrecht een 'topweek', is de constatering van de begeleiders. "Het was echt geweldig qua opkomst en weer; beter kon niet. Door Bart Jansen De week begon met zo'n honderd kinderen die op het maandagoch- tendprogramma af waren gekomen. "Een mooie start van de week", al dus begeleidster Hennie Koot. "We zien dat vaak, dat het gaandeweg de week drukker wordt. Helemaal met het hutten bouwen, dat is al tijd het best bezochte evenement." Op dinsdag waren zo'n 160 kinde ren op de been om een aantal mooie hutten in elkaar te zetten. "Qua aantal is het de rest van de week zo gebleven. Daar zijn we erg blij mee", vertelt Koot. Dat de kinderen het elke dag weer naar hun zin hebben gehad werd ook duidelijk tijdens de Zeskamp die donderdag werd gehouden in het park naast de witte tent. In groepjes deden de kinderen mee aan, zoals de naam al doet vermoeden, zes ver schillende spelletjes, waaronder een schildpaddenrace en kokosnoot- en ringooien. Voor de ouderen was er op donder dagavond ook nog een manier om lekker af te koelen tijdens het wa terspektakel. Er werd gegarandeerd een nat pak gehaald tijdens dit on derdeel. "Het is jammer dat de week niet langer duurt, maar het is niet an ders", aldus Koot. "We maken er volgend jaar weer een mooie week van en ook dan zullen we weer goed kenbaar maken dat we er zijn door middel van posters en programmaboekjes. Dit jaar heeft dat in ieder geval goed geholpen." Moordrecht - De band St. Louis Slim dendert zaterdag 1 september als een stroomtrein door de avond. In Eetcafé East End aan het Oost einde 7a knallen de pannen vanaf 21.00 uur van het dak. De toegang bedraagt 5,- euro. Kaarten zijn van af vandaag, woensdag 22 augustus verkrijgbaar. Zaal open om 20.00 uur. Info: www.eastendmoordrecht. nl en www.stlouisslim.nl. Vermist Poes, zwart met veel wit, zwarte vlekken op achterrug, vlek op schou der en zwart op kop, zwarte staart met witte baan, is gechipt, halsband blauw; Perkstraat, Zevenhuizen. Gevonden Poes, rood, halflangharig, zwanger; Oosteinde, Moordrecht. Kat, cypers, witte bef en snuit door Moordrecht - In het kader van het Moordrecht's Beiaardfestival 2012 geeft beiaardier Midori Conneman- Maeno op vrijdag 24 augustus van 19.00 tot 19.30 uur een concert on der de naam: Maan en Sterren. Ze speelt op het carillon van de Stich ting Torenmuziek Moordrecht in de toren van de Dorpskerk. Rond de ingang van de Dorpskerk kan geza menlijk geluisterd worden. De Stichting Torenmuzie-k Moor drecht zoekt donateurs. Aanmelden kan via www.torenmuziekmoor- drecht.nl. De volgende concerten in het kader van Moordrecht's Beiaard Festival zijn op zaterdag 8 en vrij dag 28 september. Moordrecht - Muziekvereniging Kunst na de Arbeid houdt zaterdag 15 sep tember van 9.00 tot 16.00 uur een rommelmarkt in en om haar repetitiege bouw aan de Sportlaan 5. Tijdens de rommelmarkt worden verse stroopwa fels verkocht en er wordt een kleine verloting gehouden. Goede spullen voor de rommelmarkt (geen meubels) kunnen worden in geleverd in het repetitiegebouw van de harmonie op donderdag vanaf 19.00 uur. De opbrengst is bestemd voor het instrumentenfonds. Voor meer informatie: 0182-378117. Moordrecht - In de week van 27 tot en met 31 augustus vinden in Cen trum Moerdregt de volgende acti viteiten plaats: Maandag 27 augustus, 10.30 uur Koersbal, een spel voor mensen van alle leeftijden. Van 13.30-16.30 uur biljarten; van 14.15-16.00 uur sjoelen. Dinsdag 28 augustus, 10.30 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. Woensdag 29 augustus, 19.30 uur optreden van 'The Crazy Rollators'. Het repertoire be staat uit RockEtRoll en uit blues uit de jaren 1955 tot 1965. Donderdag 30 augustus, 10.30 uur Geheugentraining; houd uw geheugen vitaal en actief met spelletjes, quizzen en oe- feningen; van 14.15-16.00 uur Spelmiddag met onder andere rummikub, scrabble, sjoelen en Wii. Vrijdag 31 augustus, 10.00 uur Creatief kaarten maken met verschillende technieken. Donderdag 27 september kun nen senioren uit Moordrecht 'Uit eten' in Centrum Moerdregt. In recreatiezaal De Kroon worden vanaf 17.00 uur mosselen ge serveerd. Reserveren is noodza kelijk, uiterste aanmelddatum is maandag 10 september. Informatie over deelname en tarie ven is op te vragen bij de receptie van Centrum Moerdregt aan Land voor Water 3 of telefonisch via 0182-373844. over neus; Zuidelijke Dwarsweg, Moordrecht. Kat, cypers, met witte aftekeningen; A 20, Moordrecht. Kat, cypers, witte bef, buik, sokken voor en poten achter, scheurtje in oor; Parallelweg Noord, Nieuwer- kerk aan den IJssel. Voor gratis registratie en informa tie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23