makelaardij TIJDENS DE VAKANTIE VERHUISKRIEBELS GEKREGEN? Bekijk dan nu ons woningaanbod ?j<5Per---1 m ill! m P lüBEEI EV3 tuiittcr Ga voor ons complete woningaanbod naar www.hof-makelaardij.nl 32 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DE ZUID 22 AUGUSTUS 2012 Zuidplaslaan 432 2743 KE Waddinxveen Telefoon 0182 - 61 80 55 E-mail: waddinxveen@hof-makelaardij.nl Volg ons ook via twitter www.twitter.com/HofWaddinxveen WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN WADDINXVEEN 4 Spui 4 Vraagprijs 215.000,— k.k. Zuidkade 186 Vraagprijs 217.500,— k.k. WADDINXVEEN ADDINXVEEN BOSKOOP BOSKOOP Vogellaan 79 Vraagprijs 189.500,— k.k. 0 ££0 van 't hof powered by nvm sTOS#* wc NVM 3-Kamer appartement (voorheen 4 kamers) Kunststof kozijnen en dubbel glas VvE-bijdrage 149,70 per maand (incl. 52,50 voorschot stookkosten) In kleinschalig appartementencomplex op de 2e etage verzorgd appartement met ruim balkon (W) en berging in de onderbouw, j Bouwjaar 1964, gebruikoppervlakte wonen 75 m2, gebouw gebonden buitenruimte 7 m2 (balkon) en 233 m3 inhoud. Het appartementcomplex is zeer centraal gelegen t.o.v. winkels, openbaar vervoer, NS-station en Gouwebos. Ind.: Entree/hal met Jj laminaatvloer en spachtelputz wandafwerking; Vaste kast met daarin de meterkast (4 groepen aardlekschakelaar); Toiletruimte j met hangcloset; Badkamer met douchehoek en wastafel; 1 Slaap- kamer met vaste kast en balkon; 1 Slaapkamer; Gesloten keuken j met laminaatvloer, klein balkon en rechte lichte keukenopstelling v.v. 5-pits gaskookplaat, afzuigkap, geiser (huur), combimagnetron, spoelbak en wasma chineaansluiting; Ruime woonkamer met spachtelputz wandafwerking en balkon (W). Bijz.: Dit goed onderhouden appartement is bereikbaar middels afgesloten entree. 4-Kamer hoekappartement In 2009 compleet intern gerenoveerd en gestoffeerd Bijdrage VvE 212,— p.m. (incl. voorschot stookkosten) Op de 2e etage gelegen 4 kamer hoekappartement met op het westen gelegen ruim balkon en berging in de onderbouw. Dit appartement is bereikbaar middels gesloten entree met liftinstallatie. Bwjr. 1969, gebruiksopp. wonen 88 m2 en gebouwgebonden buitenruimte (balkon) 12 m2. Ind.: Entree/ tochtsluis met meterkast; Hal; Toilet; Badkamer voorzien van douche met thermostaatkraan en dubbele wastafel; 1 Slaapkamer aan de voorzijde; 2 Slaapkamers aan de achterzijde; Ruime lichte woonkamer met toegang tot het balkon; Open eetkeuken met L- vormige lichte keukenopstelling voorzien van koelkast, vrieskast, kookplaat, oven, RVS afzuigschouw, vaatwasmachine en boiler (huur); Tegenover de keukenopstelling bevinden zich de aansluitingen voor de wasmachine en de droger. Bijz.: Dit appartement is voorzien van dubbele beglazing. Ruime 5-kamer eengezinswoning Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2011 Gelegen in een kindvriendelijke wijk Op fraaie locatie gelegen eengezinswoning met op het oosten gelegen achtertuin v.v. sierbestrating, grind, vijver en een vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1981 op 124 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 111 m2 en inhoud 377 m3. Ind.: Entree/hal; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Meterkast; Tuingerichte woonkamer met openhaard (hout) en toegang tot de zonnige achtertuin met achterom; Open keuken aan de voorzijde met grenen U-vormige keukenopstelling met inbouwapparatuur. Ie Verd.: Overloop; Badkamer v.v. hoekbad met spatseherm, wastafel met meubel en hangcloset; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Ouderslaapkamer aan de a.z. met gedeelde dakkapel; 1 Slaapkamer aan de a.z. met gedeelde dakkapel. 2e Verd.: Overloop met luik naar vliering; Zolderslaapkamer aan de v.z. met Velux dakvenster; Werk/hobbykamer aan de a.z.; Ruimte met aansl. wassapp., C.v- combi installatie (Vaillant VHR, 2007) en mechanische ventilatie unit. Zo te betrekken 4-kamer eengezinswoning Met prachtig uitzicht over de rivier 'De Gouwe' Circa 17 meter diepe achtertuin op het Zuidwesten met houten berging Fraai gesitueerde, verzorgde en zo te betrekken eengezinswoning met gedeeltelijk inpandige berging. Bwjr. 1987,140 m2 eigen grond, gebruiksopp.wonen 91 m2, overige inpandige ruimte 4 m2, externe bergruimte 14 m2 en inhoud ±315 m3. Ind.: Entree/hal: Meterkast; Tuingerichte woonkamer met toegang tot de diepe zonnige achtertuin; Open keuken (2006) met L- vormige keukenopstelling v.v. diverse inbouwapparatuur; Portaal met toegang tot de 1e verd.; Toiletruimte met staand toilet en fonteintje. Ie Verd.: Overloop; 1 Slaapkamer aan de a.z. v.v. Velux dakvenster en schuifwandkast; 1 Slaapkamer aan de v.z. met Velux dakvenster, dakkapel en berg ruimte; Badkamer (2003) met ligbad, wastafel en aansl. wasapparatuur. 2e Verd.: Zolderslaapkamer met gevelbrede dakkapel/opbouw aan de a.z., Velux dakvenster aan de v.z., bergruimte en toegang tot de bergvliering; C.v.-kast met c.v.-combiketel (Remeha Avanta 2008) tbv warm water en hete luchtver- warming. ,/j| >vTV'SV'-\ 6-Kamer eengezinswoning Nabij winkels, scholen, openbaar vervoer en NS station Grotendeels dubbel glas In de Oranjewijk gelegen, goed onderhouden, uitgebouwde tussenwoning met voor- en achtertuin (0) v.v. berging en achterom. Bouwjaar 1964, 170 m2 eigen grond, gebruiksop- pervlakte wonen 138 m2, gebouwgebonden buitenruimte 17 m2 (terras) en 430 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met garderobenis en meterkast; Toiletruimte met hangcloset en fonteintje; Doorzonwoonkamer met houten vloerdelen, haard, kelderkast en vaste kast; Open eetkeuken met plavuizenvloer; U-vormige open keuken met gaskookplaat, combimagnetron, koelkast, vaatwasmachine en vlakscherm afzuigkap. 1e Verd.: Overloop met spachtelputz wandafwerking; 1 Slaapkamer met schuifwandkast, parketvloer en dakter ras met betontegels; 2 Slaapkamers; Badkamer met ligbad met spatseherm, wastafelmeubel en designradiator; Toiletruimte. 2e Verd.: Voorzolder met wastafel, aansluiting wasapparatuur, c.v.-combiketel en dakvensters; 2 Slaapkamers met dakkapel en vaste kast. Bijz.: Deels kunststof - en houten kozijnen. 6-Kamer eengezinswoning Nabij scholen, winkels en openbaar vervoer Hardhouten kozijnen met grotendeels dubbel glas In de kindvriendelijke Oostpolderwijk gelegen ruime hoekwoning met carport en achtertuin met achterom. Bouwjaar 1979,164 m2 eigen grond, gebruiksoppervlakte wonen 132 m2 en 445 m3 inhoud. Ind.: Entree/hal met plavuizenvloer; Meterkast; Toilet ruimte met hangend toilet en fonteintje; U-vormige open keuken met koel/vriescombinatie, 5-pits RVS gasfornuis, afzuigschouw, spoelbak, vaatwasmachine, close-in boiler en apothekerskast; Tuingerichte woonkamer met schuifpui; Portaal met vloerver warmingunit en aansluiting wasapparatuur; De beg.grond heeft een antraciet grijze plavuizenvloer met vloerverwarming. 1e Verd.: Overloop; 3 Slaapkamers; Badkamer met hangend toilet, stoomcabine, designradiator, dubbele wastafel en mechanische ventilatie; Deze verdieping heeft een laminaatvloer. 2e Verd.: Overloop met lichtkoepel; 2 Slaapkamers met dakvenster, waarvan 1 met kast v.v. HR-combiketel; 1 Werk-/ bergruimte; Deze verdieping heeft een laminaatvloer. Karakteristiek vrijstaand woonhuis Grotendeels v.v. dubbele beglazing Oplevering in overleg Karakteristiek vrijstaand woonhuis met stenen aanbouw, aangebouwde houten berging en via de zijpoort te bereiken achtertuin (Z). Bwjr. 1909,167 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 110 m2, overige inpandige ruimte 20 m2 (waarvan 14 m2 aangebouwde berging en.6 m2 kelder) en inhoud 415 m3 (excl. aangebouwde berging). Ind.: Entree/hal; Woonkamer met grenen vloerdelen en schouw met haard; Open eetkamer met grenen vloerdelen, allesbrander en toegang middel openslaande deuren tot de achtertuin; Semi open keuken met plavuizenvloer, toegang tot de kelder en rechte lichte keukenopstelling v.v. inb. app.; Bijkeuken met toegang tot de achtertuin, wasm. aansl. en Remeha avanta HR cv-combi installatie 2010); Toilet met fonteintje. 1e Verd.: 1 Slaapkamer aan de v.z.; 1 Slaapkamer aan de z.z. met klein dakkapel; 1 Slaap kamer aan de a.z.; Douchegelegenheid met dakvenster, zitbad, douchehoek en vaste wastafel. 5-Kamer eengezinswoning Gelegen nabij scholen, winkels, kinderboerderij en Gouwebos Circa 10 meter diepe op het oosten gelegen achtertuin In de groene wijk Snijdelwijk gelegen goed onderhouden een gezinswoning met 4 slaapkamers. De achtertuin beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging. Bwjr. 1970, 134 m2 eigen grond, gebruiksopp. wonen 114 m2, externe bergruimte 8 m2 (berging) en inhoud 368 m3. Ind.: Beg. grond: Uitgebouwde entree/hal met meterkast; Toiletruimte met closet en fonteintje; T-vormige doorzon woonkamer van 34m2 met trapopgang; Gesloten keuken met toegang tot de achtertuin; De keuken (2002) heeft een L-vormige opstelling en is v.v. een granieten blad en div. inbouwapp. 1e Verd.: Overloop met trapopgang; 1 Slaapkamer aan de v.z.; Badkamer met doucheca bine, toilet, wastafel en meubel; Ou derslaapkamer aan de a.z. en nog een 2e, kleinere slaapkamer aan de a.z.; 2e Verd.:Overloop met dakvenster, cv-combiopstelling (Atag Enigma HR, 2002), bergruimte en toegang tot de vliering; Zolderslaapkamer met dak kapel aan de a.z. en bergruimte.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 32