Vanuit contact naar verbinding Chipknipautomaat bij Rabobank De Zwaluw online Klikken mag Tekenen en schilderen bij Artistique ledereen zijn Eigen Zin van Bewegen Meesterbloembinderij Coen van Buuren genomineerd HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 29 AUGUSTUS 2012 29 r* m BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. V Als je de zin van je leven wilt ontdekken, doe dan watje vreugde brengt. Nieuwerkerk aan den IJssel - "Mensen die hun passie leven brui sen van energie. Staan levenslustig en positief in het leven en zijn be reid om iedere dag weer hun eigen waarheid te verkondigen. Ze zijn een soort vonk en werken aanste kelijk", aldus Joke Verhoef. In haar boek 'Vanuit contact naar verbin ding' neemt ze de lezer mee op een zoektocht naar zichzelf. Door, middel van informatie, oefeningen en praktijkvoorbeelden ontstaat inzicht. Via herkenbare situaties worden handige tools aangereikt, waardoor iedereen kan worden wie hij of zij werkelijk wil zijn. Dinsdag 4 september van 20.15 tot 21.15 uur presenteert Verhoef haar boek in de bibliotheek van Nieu werkerk aan het Raadhuisplein. Geïnteresseerden kunnen vragen stellen en persoonlijk kennis maken met de schrijfster. Er is ruimte om het boek te kopen en te laten sig neren. Na afloop wordt een drankje en een hapje geserveerd. Verhoef is een Internationaal ge certificeerd NLP trainster en heeft een coachjng en trainingsbureau, Jomare, in Nieuwerkerk. In een sfeer van veiligheid en vertrouwen stimuleert ze mensen om op zoek te gaan naar hun onbegrensde mo- Fysiozone De fysiozone is voor iedereen die wil herstellen op welke manier dan ook. Sportfysiotherapie, ge- riatriefysiotherapie en algemene fysiotherapie en beweeggroepen voor mensen die moeten revalide ren van hartproblemen, diabetes, gewrichtsaandoeningen en neuro logische aandoeningen, zoals Par kinson. Binnenkort start een sport- groep voor kinderen die in reguliere sporten slecht kunnen meekomen: de sportgroep 'Gewoon Doen'. Funzone Onder de Funzone vallen onder andere Flip Flop, Urbandance, Judo en Zumba. Ploewel alles draait om Joke Verhoef gelijkheden. Met het schrijven van dit boek ging een diepe wens in vervulling. Verhoef is er van over tuigd dat in ieder mens een enorm potentieel ligt, dat wacht tot het tot bloei kan komen. Als coach/ trainster brengt zij mensen naar deze bijzondere 'delen' en onder zoekt met hen waar ieders kwali teiten en valkuilen liggen. Op www.jomare.nl/boek is een interview van Omroep Zuidpias waarin Joke Verhoef over haar boek vertelt te beluisteren. Het boek kan ook worden besteld, het kost 19,95 euro exclusief 2,95 euro. verzend kosten. ISBN: 978-94-6206-079-1. beweging, is het fungedeelte hier extra aanwezig. Fitnesszone In de Fitnesszone kunnen de bank zitter en de actieve sporter terecht. De mogelijkheden zijn enorm. Met ZINstructeurs die je op vele manie ren weten te motiveren doe je de sport die bij je past. Figurezone In de Figurezone draait alles om afvallen en voeding. Van gewicht- consulentie tot sportvoeding, in groepen of liever toch individueel. Voor meer informatie: www.zin- vanbewegen.nl, 0182-376177 of welkom@zinvanbewegen.nl. Zevenhuizen - Sinds vorige week kunnen gebruikers van de chipknip deze opladen bij de nieuwe chip knipautomaat van de Rabobank. De automaat is geplaatst aan de bui tenzijde van het pand aan de Dorps straat 194 in Zevenhuizen en is 24 uur per dag beschikbaar. Doordat in Rotterdam parkeren verplicht met de chipknip betaald moet worden bleek er in Zevenhuizen behoefte aan een chipknipautomaat. Met de plaatsing heeft de Rabobank aan de wens van de inwoners van Zeven huizen gehoor gegeven. Voor meer informatie: www.rabobank.nl/gouwestreek. Stemmen op Meesterbloembinde- rij Coen van Buuren kan tot en met 22 oktober via de website www. mijnbloemist.nl. Iedere stemmer kan daar ook zijn persoonlijke mo tivering kwijt. De origineelste in- Chipknip Chipknip zenders maken kans op een gratis boeket. Via Twitter (@Meester- bloem) en Facebook kan de ver kiezingsstrijd bij Meesterbloem- binderij Coen van Buuren gevolgd worden. Alleen offline boeken niet meer van deze tijd S5E Zevenhuizen - Al bijna twintig jaar verzorgt Reisburo de Zwa luw droomreizen naar bestem mingen over de hele wereld. De Zwaluw is onafhankelijk en niet gebonden aan één enkele reisor ganisatie en heeft een uitgebreid aanbod aan - voordelige - rei zen. Tot nu toe werden reizen alleen op kantoor geboekt. Maar vanaf 1 september kunnen op www. zwaluw.nl ook reizen geboekt worden. Met een online boeking profiteren klanten vanachter hun eigen computer nog steeds van de goede service van Reis buro de Zwaluw. Bij een online boeking worden geen boekings kosten berekend. Om de lancering van de nieuwe site te vieren heeft De Zwaluw drie acties, alleen geldig voor online geboekte reizen. Online boekers krijgen in september vijf procent korting op alle reizen met een kortingscode. Deze code is te vinden in de advertentie in deze krant en op flyers die op het oogstfeest worden verspreid. Tijdens het oogstfeest kunnen online boekers hun droomreis op video vastleggen. De drie leukste reisplannen worden op Facebook geplaatst en het filmpje met de meeste stemmen wint een reis- cheque van 200 euro. Verder wint iedere maand een Facebook vriend of Twitter volger een reis- cheque van 200 euro. dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl Moerkapelle -Atelier Artistique gaat vanaf woensdag 28 augustus van start met teken- en schilderlessen voor beginners en gevorderden, voor volwas senen en kinderen. De cursisten bepalen zelf wat ze willen leren. Tekenen met potlood of inkt, schilderen met aquarel, acryl of olieverf of mix media. Kunstenaresse Ingrid Bovekerk-van der Vlugt begeleid daarin. Er wordt ge werkt in kleine groepen. Een proefles volgen is mogelijk. Atelier Artistique is te vinden aan de Raadhuisstraat 23 in Moerkapelle. Voor meer informatie: www.atelierartistique.nl of 06-23405252. Moordrecht - Fit Et Fun Sports wordt met ingang van 1 september Zin van Bewegen'. Een compleet vernieuwd alles-in-een sport en beweegcen- trum in Moordrecht, waar je op diverse manieren kunt sporten, bewegen en herstellen. Het centrum beschikt over vier zones. Nieuwerkerk aan den IJssel - Meesterbloembinderij Coen van Buuren is ge nomineerd voor de titel 'Mijn Bloemist Van Het Jaar'. Aan de verkiezing doen zo'n honderd bloemisten verspreid over Nederland mee. Om winnaar te wor den schakelt de bloemenspeciaalzaak uit Nieuwerkerk de consument in om via internet op hen te stemmen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 29