KLIKKEN MAG KVC Peek drie hoog gegradueerden rijker Moerkapelle uit bekertoernooi Moordrecht succesvol in beker Groeneweg bekert verder CKV 1 en 2 winnen prestigieus toernooi Enthos gaat door Nieuwerkerk uitgeschakeld in beker Clubkampioenschappen bij Love'70 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 29 AUGUSTUS 2012 31 Kyokushin Karate Bekervoetbal Bekervoetbal Bekervoetbal Korfbal Badminton dus klik snel naar: www.hartvanholland-oniine.nl Bekervoetbal Tennis Moerkapelle - Moerkapelle verloor dinsdag 21 augustus de uitwedstrijd te gen Hillegersberg met 0-1. Moerkapelle verdiende minimaal een gelijkspel, maar Hillegersberg was met een afstandschot, dat onverwacht binnenviel, de gelukkige. Menno Verschoor wist in de tweede helft een penalty niet te benutten en Harmen Verweij liep in de eindfase tegen een rode kaart op. In de wedstrijd van zaterdag 25 augustus tegen Rijnstreek startte Moerkapelle goed en kreeg het ook de eerste kansen op de openings treffer. Toen Rijnstreek enigszins op gang kwam stond het na een kwar tier 0-1 en na een half uur 0-2. Vijf minuten in de tweede helft kreeg Moerkapelle enig loon naar werken. De goed op dreef zijnde Justin van der Hoven reageerde alert op een te langzame terugspeelbal en schoot keurig 1-2 binnen. Daar bleef het bij. Van links naar rechts: Mohammed El-Azzouzi (assistent trainer), Jayanti NaipalMeaghan Arrindell, Kim van Eijk en Peet Peek (hoofdtrainer). Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens een zwaar NKA kamp slaagden drie dames van KVC Peek voor hun eer ste kyu graad. Het examen duurde van donderdag 23 tot en met zon dag 26 augustus. Conditietesten, nachttrainingen, modderpoel trai ning, eenn technisch gedeelte en het zware kumite, het vrije gevecht, kwamen aan bod. Na tien jaar hard trainen kunnen de dames terugkij ken op een geslaagd examen. De selectie keerde terug naar Nieuwerkerk met het prijzengeld en met twee nieuwe ballen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De CKV selectie nam zaterdag 25 au gustus deel aan het Gerard van Ste- geren Masters toernooi bij Rohda in Amsterdam. Dit toernooi wordt al sinds 1976 georganiseerd en kent altijd een sterk deelnemers- Het nipte verlies van de wedstrijd op zondag 26 augustus tegen Oliveo, eindstand 3-4, deed geen afbreuk aan het eindresultaat. Met twee ge wonnen wedstrijden is Groeneweg door naar de volgende ronde. Of Groeneweg klaar is voor de sei- veld. Tegenstanders dit jaar waren wederom Wageningen, Groen Geel en Rohda alledrie spelend in de Hoofdklasse en Antilopen en Til burg uitkomend in de Overgangs klasse sterk bezet. Nieuwerkerk 1 en 2 speelden al- zoenstart tegen het gedegradeerde Full Speed valt echter nog te bezien. De voorhoede scoorde in de beker wedstrijden genoeg doelpunten (elf stuks), maar de verdediging baart door de acht tegentreffers toch nog wat zorgen. lebei twee poulewedstrijden tegen Rohda en Tilburg. Deze wedstrijden werden gewonnen en in de finale werd twee keer afgerekend met Wageningen. Zo wonnen zowel Nieuwerkerk 2 als Nieuwerkerk 1 het toernooi. Moordrecht - De eerste bekerwed strijd tegen buurman Moerkapelle ging op dinsdag 14 augustus met 2-1 verloren. Winstpartijen op dins dag 21 augustus tegen Rijnstreek en op zondag 26 augustus tegen Hillegersberg leverden Moordrecht een eerste plaats in de poule en een volgende ronde in het bekertoer nooi op. Zevenhuizen - In een zeer aantrekkelijk duel heeft Groeneweg dinsdag 21 au gustus derdeklasser WOR met 5-3 verslagen. WOR beschikt over een prima elftal, versterkt met spelers van hoofdklasser Alexandria. Een goed elftal met als sterkste deel hun voorhoede. Achterin werden de Rotterdammers keer op keer verrast door de snelle counters van Groeneweg met in de hoofdrollen Maurice Eckhardt en Joey Grootscholten. Moerkapelle - Badmintonvereni ging Enthos gaat op de dinsdag door met badminton voor volwas senen en jeugd vanaf veertien jaar. Na afloop van de proefperiode blijkt er voor jong en oud voldoende ani mo om door te gaan. Er wordt ge speeld van 20.00 tot 22.00 uur in Op Moer. Aanmelden kan via info@ enthos.nl of in de zaal op dinsdag 4 september. Ben je nog geen veertien dan is er plaats bij de jeugd op de vrijdag van 18.30 tot 20.30 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de tweede bekerwedstrijd slaagde Nieuwerkerk er dinsdag 21 augus tus niet in een gunstige uitgangs positie voor een eventuele vol gende ronde te creëren. Tegen SHO kwam het er voor rust nauwelijks aan te pas. De Oud-Beijerlanders gingen tenslotte verdiend met 1-2 huiswaarts. Zaterdag 25 augustus verging het de Nieuwerkerkers thuis tegen Heinenoord niet veel beter. Er wa ren voldoende kansen maar er was geen scherpte in de afronding. Een laat doelpunt was voor de gasten voldoende om de zege mee naar huis te nemen. Daarmee komt voor Nieuwerkerk een einde aan het bekeravontuur. Anja Tepper en Guy Martienus zijn clubkampioen 2012. Moerkapelle - Bij tennisvereniging Love '70 werden vorige week de clubkampioenschappen gespeeld. De categorie- en enkel en gemengd dubbel werden gewonnen door Anja Tepper en Guy Martienus. Van 3 tot en met 8 september zijn de clubkampioenschappen voor de jeugd.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31