Voorwoord van de burgemeester Stijlvolle afsluiting van het Oogstfeest: gemeente Lange Zijde 9a 2761 AV Zevenhuizen 06-30 72 72 12 fiets laar.n! en swing mee met 't Luchtorkest! sfeer waar je een kick van krijgt! Beste bezoekers van het Oogstfeest, beste inwoners van Zuidpias, Sinds ik burgemeester ben weet ik: het eerste weekend van septem ber is speciaal voor Zuidpias en Zevenhuizen in het bijzonder. Een evenement waar velen naar uitkijken: het Oogstfeest! Vorig jaar vierde het Oogstfeest haar 25 jarige verjaardag. Een mijl paal waar we bij stil hebben gestaan. Zonder al die vrijwilligers die aan het Oogstfeest meewerken, heeft het natuurlijk nooit zo ver kunnen komen. Elk jaar wordt het onderste uit de kan gehaald om er weer iets mooi(er)s van te maken en om meer en meer mensen naar het evenement te halen. Het Oogstfeest is een prachtig evenement dat inwoners van Zuidpias verbindt, maar ook belangstellenden van buiten de gemeentegren zen aantrekt. En daar zijn we buitengewoon trots op. Het Oogst feest is een 'begrip', een evenement voor jong en oud, met een grote variatie in het programma. Het Oogstfeest maakt deel uit van de traditie van Zevenhuizen, maar groeit door samenwerking met andere inwoners uit tot een feest voor heel Zuidpias. Ik dank de organisatie van het Oogstfeest voor haar inzet en het vele werk dat ook nu weer is verzet om dit feest tot een succes te maken. Ook dit jaar is er weer van alles te beleven tijdens het Oogstfeest. Nieuw is, heb ik begrepen, de Time Cruiser. En The Night of Harmony: dit jaar louter en alleen artiesten uit de gemeente Zuidpias. Waaruit maar weer blijkt hoeveel talent Zuidpias herbergt! Ik wens u allen een mooie en gezellige dag toe, met natuurlijk prachtig weer! Gert-Jan Kats Burgemeester Tien-mans coverband 't Lucht orkest zal op het Oogstfeest alles uit de kast halen. Zij brengen een mix van verschillende muziekstijlen met een lekkere pop/rock laag en een stevige blazerssectie. Het dak wordt eraf gespeeld met de oud ste hits van Ray Charles, James Brown en Elvis Presley tot Top40 knallers van o.a. Alain Clark, Guus Meeuwis en Lady Gaga. Met de "Clash of the Coverbands Public's Favourite Award Regio West" mo gen zij zich één van de populairste coverbands van West-Nederland noemen en hebben zij al op ver schillende grote podia de feesten tot een succes weten te maken! Hun 3 prioriteiten zijn: het maken van muziek die vooral lekker klinkt, het neerzetten van een sterke bla zerssectie met uitmuntende solo's, maar vooral het creëren van een Haal je dansschoenen uit de kast Zie www.luchtorkest.nl voor meer informatie. 't Luchtorkest is te zien en te horen vanaf 15.00 uur op het grote po dium op het Dorpsplein. Actie alleen geldig op onze voorraad 28"fietsen en zolang de voorraad strekt. 15% korting op de consumenten adviesprijs en niet op reeds afgeprijsde artikelen, Dé mobiele fietsenmaker Oogstfeestkrant 1 september 2012 pagina 7 Zuidpias 't Luchtorkest

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 39