VAN DER HAMMEN Presentatie 2012: John de De Oogstkroon Ook op het Oogstfeest Voor mensendoor mensen AANNEMINGSBEDRIJF enhuizen nhuizen NOTARISKANTOOR Dorpsstraat 100 2761 AH Zevenhuizen Postbus 91 2760 AB Zevenhuizen Telefoon 0180-631611 Telefax 0180-633443 E-mail: info@notariszevenhuizen.nl www.notariszevenhuizen.nl Knibbelweg 87 - 2761 IC Zevenhuizen Tel'. 0180-633733 - 06-54993868 www.johndevos.nl Wegens groot succes de laatste 6 jaar, hebben we ook dit jaar het Oogstfeestbrood, of liever gezegd De Oogstkroon. De Oogstkroon wordt gebakken door bakker Am- merlaan en de broden zijn te koop bij bakker Ammerlaan en Het Mekka te Zevenhuizen. Het brood is te koop vanaf donderdag 30 augustus t/m 8 september bij bo vengenoemde verkoop adressen. Omdat het om een specifiek broodje gaat, zal het dan ook verpakt jp worden in de daarvoor spe- ciaal ontwikkelde zak. De - bol kost 2,50 per stuk. de presentatie van de diploma-uitreikingen, opening van studiedagen, ed. Robin speelt trombone in het Black Pearl Orchestra dat speelt tijdens de Night of Harmony. Ook Robin zit in de organisatie van SNOOT! Judith Kooijmans, 43 jaar en voor de tweede keer als spreekstalmeester bij het Oogstfeest betrokken. Woont sinds 5 jaar in Zevenhuizen en is geboren en getogen in Delft, waar ze als trouwambtenaar vele echtparen in de echt verbond. Met haar bedrijf Weblaan maakt zij websites (onder andere die van SNOOT!) en geeft advies over website-optimalisatie. Actief bezig met tuinieren voor de tuin van school en haar eigen moestuin. Zingt voor de lol graag een deuntje mee. U kunt ze tegen komen in de Dorpsstraat, zij zijn te herkennen aan de 'bedrijfsoutfit'Uw presentatoren wensen iedereen veel plezier en een fijne dag. Hier zijn ze dan: de presentatoren van het Oogstfeest 2012: v.l.n.r. Robin, Geert en Judith, een lekker stel. Ze hebben er weer heel veel zin in. Er gebeuren ook zulke leuke dingen en er komen zoveel gezellige mensen naar het dorp. De klompenloop, de ker mis, het dierenplein, alle andere activiteiten en natuurlijk alle kramen met allerhande spullen maken het geheel tot een groot festijn. Voor wie hen nog niet kent een korte impressie van ruim 34 jaar ervaring in het spreekstalmeesterschap: Geert van der Burg, 54 jaar, vader van vier kinderen, grootvader van een klein dochter en al vanaf zijn zevende met muziek en toneel bezig. Woont al 15 jaar in Zeven huizen. In het dagelijks leven teamleider op het Wolfert Dalton in Rotterdam Hil- legersberg. In zijn vrije tijd bezig met zang, toneel, organiseren (SNOOT!) en presen teren, waarvan al ruim elf jaar tijdens het Oogstfeest als dorpsomroeper. Geert is als zanger te bewonderen tijdens de Night of Harmony. Robin Metselaar, 47 jaar en praat al zeker voor de 21-ste keer tijdens het Oogstfeest de boel aan elkaar. Een geboren en geto gen Zevenhuizenaar. Staat al zijn hele werk zame leven voor de klas. Werkt als docent Nederlands op het Grafisch Lyceum Rot terdam waarbij hij ook intervisietrainer is en excursies organiseert naar Parijs. Praat op school ook veel in het openbaar. Denk aan Oogstfeestkrant 1 september 2012 BOUW garant

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 40