Old Bakery: typical English Optiek Hoortechniek ALLEEN TIJDENS HET OOGSTFEEST AANSCHAF VAN NIEUWE BRILLENGLAZEN HET MONTUUR VOOR MAAR Burgemeester Boerstraat 2 pagina 10 Oogstfeestkrant 1 september 2012 Heeft u geen zin om zelf een High Tea te organiseren, dan kunt u in de Old Baker/ van een geheel verzorgde High Tea genieten. Op de sfeervol ingerichte binnenplaats staan de tafels en stoelen al op u te wachten. Heeft u tijdens het boodschap pen doen of na een sportieve fietstocht zin in een lekker en uitgebreid kopje thee of koffie, dan moet u beslist binnenlopen en plaatsnemen in de gezellige theetuin. Op afspraak behoort een georganiseerde High Tea ook tot de mogelijkheden. Even de Oogstfeestdrukte ontlopen en lekker op adem komen: de theetuin is we derom "the place to be". "To be or not to be?" is zo'n typische Engelse uit spraak van William Shakespeare. Na een bezoek aan de "Old Bakery", in de voormalige bakkerij aan de Dorpsstraat 73 te Zevenhuizen, kan men concluderen dat dit inderdaad "the place to be" is. Als je via de uitnodigende openslaande deuren naar binnen stapt, waan je je meteen in die typische Engelse sfeer die je eigenlijk alleen maar in Engeland zelf kan ervaren. Bij de "Old Bakery" heb je het voordeel dat je niet 4 uur op de boot hoeft te zitten of helemaal naar de Eurotunnel in Calais hoeft te rijden om vervolgens met de trein de oversteek te maken. Maar op I september gaat de Old Bakery voor het eerst een Oogstfeest meemaken, of moeten we om in de juiste sfeer te blijven spreken over het "Harvest Festival"? Hoe dan ook.de Old Ba kery is een welkome aan vulling in de Dorpsstraat van Zevenhuizen en niet alleen tijdens het Oogst feest, want de beide eige naressen kijken nu al uit naar de gezellige najaars- [tijd en de feestdagen die i de winkel over een aan- :tal maanden laten veran deren in de typische En gelse Christmas-sfeer. We worden rondgeleid door de beide ei genaressen Meta Sparnaaij en Ellis Com- bee. Beiden niet geheel onbekend in Ze venhuizen omdat zij jaren samen schuin aan de overkant van de huidige 'coun try- en lifestyleshop' in de boekhandel hebben gewerkt. "De Engelse country- en lifestyle heeft mij altijd al geboeid en aangesproken", vertelt Meta. "En na een tijdje zoeken naar een geschikt pand en een geschikte locatie binnen Zevenhuizen hebben wij op 30 april jl.onze winkeldeu ren geopend.Van mijn interesse en passie heb ik nu mijn werk gemaakt". Samen met Ellis vertelt ze over de spullen die ze verkopen. Links in de winkel zien we diverse typische Engelse spulletjes, waaronder antiek en brocante, terwijl rechts de Engelse merkkleding van o.a.John Bardale, Mongo.The Barn en Boots&Woods netjes gerangschikt in de rekken hangen. Daarnaast vinden we alle benodigdheden voor de typische Engelse High Tea. Alle soorten thee, overheerlijke 'short breads' van Walker uit Schotland, typische jamsoorten en de echte scones worden ter plaatse vers voor u afgebak ken. Blijft de bakkerslucht uiteindelijk toch nog een beetje hangen in het prach tig gerestaureerde en sfeervol ingerichte voormalige bakkerspand. het niet mogelijk is om de Engelse in woorden uit te drukken ra- wij u met klem om tijdens het de Old Bakery te bezoeken. Komt u pas na het Oogstfeest, dan kunt u gemakkelijk aan de overkant parkeren, naast het nota riskantoor waar vrijwel altijd voldoende parkeerruimte is. Om alvast een voorproefje te krijgen kunt u een bezoek brengen aan de web site (www.oldbakery.nl) waar u tevens via de webwinkel spullen bestellen. Noteert u daarnaast alvast de I, 2 en 3 november in uw agenda, want dan is drie dagen "sale" bij Old Bakery. EUROll!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 42