Gratis bewaakte fietsen stalling tijdens Oogstfeest 1 In de kraam Alle uitverkoop BH's 10,= slip/string 5,= In de winkel Sapph BH's Victory/Fortuny (de BH met het bandje) Bol van de activiteiten tijdens het Oogstfeest 2012 tijdens het Oogstfeest van 27,95 voor 15,- Verdere nog zeer aantrekkelijke kortingen op o.a. Zaecini, Maxx Owen herenshorts en voorjaarsnacht- badmode tot wel 70% www.oogstfeestzevenhuizen eetCAFE HOF VAN HOLLAND: ■vil Vermijd parkeerproblemen en kom op zaterdag 1 september per fiets naar het Oogstfeest. Bij de loswal aan de Noor delijke Dwarsweg bij de Hotel Vos-brug bevindt zich de GRATIS fietsenstalling die consciëntieus bewaakt wordt door leden van Lions Club Zevenhuizen. De fietsenstalling zal bewaakt zijn van 9.30 tot 17.00 uur. Lions Club Zevenhuizen is blij iets terug te kunnen doen voorde middenstand en het bedrijfsleven van Zevenhuizen, want zij steunen al jarenlang de goede doelen die steeds vaker ten goede komen aan de lokale gemeenschap. Het zal duidelijk zijn dat ondanks de gedegen bewaking de fiets wel voor eigen risico gestald wordt. Lions Club Zevenhuizen maakt deel uit van de grootste serviceclub ter wereld met 1,3 miljoen leden in 205 landen. In Nederland zijn meer dan 400 clubs actief onder het motto 'We Serve/Wij dienen'. De Lions Organisatie werd door de Verenigde Naties uitgeroepen tot de beste 'Niet Gouvernementele Organisatie' (NGO) ter wereld. Een van de belangrijkste doelstel lingen is het tonen van een actieve belangstelling voor het maatschap pelijk, cultureel, sociaal en moreel welzijn van de samenleving, met als oogmerk hieraan materieel dan wel immaterieel een positieve bij drage te leveren. In Zevenhuizen/Moerkapelle is Lions Club Zevenhuizen al bijna 26 jaar actief en werden reeds meer dan 55 verschillende goede doelen ondersteund en/of gefi nancierd. Als het om de financi ële ondersteuning gaat werd reeds een bedrag van circa 150.000 bijgedragen aan vooral maatschap pelijk en sociaal welzijn. Bij de in stanties/verenigingen etc. die een bedrag ontvangen vindt een gede- gen controle plaats, zowel vooraf als achteraf, want de club zelf kent nagenoeg geen organisatiekosten: 100% van de verworven gelden komt dan ook ten goede aan de gekozen doelen! Naast materiële ondersteuning kan ook immateriële support van grote waarde zijn. Dit varieert van hulp bij het voeren van oefen-sollicita tiegesprekken voor eindexamen kandidaten tot en met het bewa ken van een gratis fietsenstalling. Door het organiseren van allerlei activiteiten verwerft Lions Club Ze venhuizen de nodige fondsen. Be kende voorbeelden hiervan zijn de Lions-Rottemerenloop, het Lions- Voorjaarsconcert, de geranium- markt etc. De tot nu toe bereikte resultaten vormen voor de leden van Lions Club Zevenhuizen een aansporing om vooral op de in geslagen weg door te gaan. www. lionsnl/zevenhuizen Zoals gezegd is de fietsenstalling gratis, maar de leden van de Lions- club stellen het zeer op prijs als u een vrijwillige bijdrage wilt doneren voor één van de goede doelen. Dorpsstraat 208A 2761 AK Zevenhuizen tel: 0180-810019 www.zuidunderwear.nl Maandag: Gesloten Donderdag: 09.00-17.30 uur Zondag: Gesloten Dinsdag: 09.00-17.30 uur Vrijdag: 09.00-20.00 uur Woensdag: 09.00-17.30 uur Zaterdag: 10.00-17.00 uur Oogstfeestkrant 1 september 2012 pagina 17 Oogstfeestactie ZUID za'crda, ifWemb, Sinds februari 2012 heeft café Hof van Holland een nieuwe eigenares,Anja Masten broek. Met de komst van Anja is er een aantal wijzigingen doorgevoerd. Zo kun je tegenwoordig een heerlijke dagschotel eten vanaf ^?6.50. Regelmatig worden er thema avonden gegeven waar heerlijke 3 gangen menuutjes centraal staan. Alles voor vriendelijke prijzen. Er worden diverse activiteiten georganiseerd die steeds vaker bezocht worden. Een gezellig potje klaverjassen, een partijtje darten of een leuke Bingo. In het Hof van Holland kun je hiervoor terecht. Het Hof van Hol land streeft naar ouderwetse gezelligheid, een plek om goed te kunnen genieten van iets dat bij u past. Speciaal voor het Oogstfeest opent het Hof van Holland haar deuren om 9.00 uur om u te verwennen met verse kof fie en diverse lekkernijen. Vanaf 12.00 uur is het zonnige terras geopend en kunt u kennis maken met het nu al be kende Hof van Holland broodje ham burger. 's Middags is er live muziek Wij hebben er zin in! U toch ook? Dan zien wij u graag in het Hof van Holland! Dorpsstraat 105, Zevenhuizen, tel.: (0180) 631365, www.hofvanhollandzevenhuizen.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 49