Stijldeurkast is de nieuwste trend Rabobank Gouwestreek wenst iedereen veel plezier toe tijdens het Oogstfeest! X1A.ÈJA A eetCAFE Hof van Holland r Bij' inlevering van deze voucher ontvangt u op een 3 gangen diner. eetCAFÉ Max. 4 personen per gezelschap. Max. 1 voucher per gezelschap. Deze voucher is gel dig tot 1 januari 2013 Fixet Zevenhuizen-Schotte en Fixet De Bas Waddinxveen presenteren Raff ito Hasten op maat JE MAAKT HET MET FIXET Samen het Oogstfeest vieren. Dat is het idee. wam Sinds februari 2012 heeft café Hof van Holland een nieuwe eigenares, Anja Mastenbroek. Met haar komst zijn er een aantal wijzigingen doorgevoerd. Zo kun je tegenwoordig een heerlijke dagschotel eten vanaf 6.50 Regelmatig worden er thema avonden gegeven waar 3 gangen menuutjes centraal staan. Alles voor vriendelijke prijzen. Er worden diverse activiteiten georganiseerd die steeds vaker bezocht worden. Een gezellig potje klaverjassen, een partijtje darten of een leuke Bingo. In het Hof van Holland kun je hiervoor terecht. Het Hof van Holland streeft naar ouderwetse gezelligheid,een plek om goed te kunnen genieten van iets dat bij je past. Tevens is er In de wintermaanden elke laatste zondag van de maand live muziek Ook is er in het Hof van Holland de mogelijkheid om een gezellig verjaardagsfeestje, een vergadering of een ander evenement te laten plaatsvinden. In overleg kunnen vele opties uitgewerkt worden. Wij hebben er zin inl Jij toch ook? Dan zien wij je graag in het Hof van Holland! geniet ervan! HOF VAN HOLLAND Dorpsstraat 105 2761 AN ZEVENHUIZEN Telefoon 0180-631365 06-28166827 www.hofvanhollandzevenhuizen.nl email: anjacafe@xs4all.nl Oogstfeestkrant 1 september 2012 pagina 27 De laatste jaren is een schuifdeurkast zeer populair om artikelen snel en stijlvol op te bergen. Of het gaat om een slaapkamer, woonkamer of keuken, een schuifdeursysteem is voor elke situatie mogelijk om dat het frame, de schuifdeuren en het interieur op maat gemaakt worden. Raffito Voor de regio Zevenhuizen-Moerkapelle en Wad- dinxveen-Boskoop is Fixet de dealer van het exclu sieve merk Raffito. Het assortiment bestaat uit 60 verschillende schuifdeuren volgens de laatste trends, een zelf in te delen kastinterieur, sfeervolle verlich ting en vele accessoires. Kees Wiggers en Henk de Bas van Fixet, 'Omdat de klant zelf een kast kan sa menstellen, kunnen wij met de computerdesigner direct het eindresultaat laten zien. De mogelijkhe den zijn legio. Of het gaat om alleen de schuifdeuren, of een complete inloopkast, alles wordt op maat gemaakt.' Stijldeurkasten De nieuwste trend in schuifdeuren is nu verkrijgbaar bij Fixet: stijldeuren die zich onderscheiden door een paneel in de deur. Er zijn in totaal zes verschillende patronen, verkrijgbaar in zes verschillende kleuren. Deze stijldeuren geven extra cachet aan een schuif wand. De stijldeuren van de kast zijn ook prima te combineren met bestaande paneeldeuren van de woon- of slaapkamer. De 'jaren '30 uitstraling' is dan terug te vinden in zowel de deuren als in de kast. 77a// 7 Op maat gemaakt Aangezien de schuifdeurkasten op maat gemaakt worden, wordt er rekening gehouden met eventu ele schuine wanden. De Klussendienst meet eerst de exacte maten op en houdt rekening met onvol komenheden, zodat de kast door de Fixet Klussen dienst perfect gemonteerd kan worden. Voor meer informatie over de nieuwe Raffito schuif deurkasten bent u van harte welkom bij Fixet Zeven huizen en Fixet Waddinxveen. Fixet Zevenhuizen Contactpersonen: Kees Wiggers, Jan van Leeuwe en Fred Schotte. Dorpsstraat 151 Telefoon: 0180-638147 e-mail: fixet.zevenhuizen@fixet.nl Fixet Waddinxveen Contactpersonen: Kees de Bas, Ronald Royers en Irene de Bas Jan Dorrekenskade-Oost 71 Telefoon: 0182-612166 e-mail: fixet.waddinxveen@fixet.nl Rabobank. Een bank met ideeën. www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank Het leven is goed,

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 59