en éVL£"se» roe/ JavoNet? Ik heb het! WCêXb)!? (o Wie doet mee met de klompen loop? I I R9 JavoNet Op zaterdag 1 september a.s. kunnen kinderen een ponyritje maken. Vanaf 10.00 tot 17.00 uur staat een aantal pony's klaar op de hoek van de Burg. Boerstraat en de Bosgracht. Eén en ander wordt georganiseerd door Stal Kepi. Partner in Growing Zevenhuizen - Tijdens het Oogst feest op zaterdag 1 september a.s. wordt voor het vijfde achter eenvolgende jaar de "klompen loop" georganiseerd. Deze tien kilometer lange wandeltocht start om 10.00 uur en is speciaal be doeld voor mensen die op de ori ginele "oud-Hollandse" klompen lopen. In de regio kent men nog veel mensen die de ouderwetse klomp nog als dagelijks schoei sel gebruiken. Bent u één van deze mensen of lijkt het u leuk om eens 10 kilometer op klom pen te lopen, dan kunt u zich aanmelden via de website: www. oogstfeestzevenhuizen.nl of stuur een briefje onder vermel ding van "klompenloop" met uw naam en adres naar: Oogstfeest Zevenhuizen, Postbus 80, 2760 AB Zevenhuizen. Visser Techniek is een enthousiast staalbedrijf met lange ervaring in het ontwerpen, vervaardigen en toepassen van al uw plaatwerk en constructies in RVS, Staal en Aluminium. Wij beschikken over een uitgebreid machinepark en vakkundige mede werkers die u ten alle tijden van dienst zijn om uw wensen of ideeën voor uw producten te realiseren. Onze kennis en ervaring op het gebied van staalbewerking zetten wij al vele jaren in voor de realisatie van projecten en producten voor de chemie, food industrie, procesindustrie, offshore, intern transport en particulieren. Daarnaast leveren wij halffabrikaten aan bedrijven en zijn wij ingesteld op korte levertijden. Knibbelweg 18a 2761 JE Zevenhuizen Telefoon 0180-631395 www.vissertechniek.nl E Oogstfeestkrant 1 september 2012 Partner in Crowing Zet drie generatie kwekers naast el- I "machine" en "bruine kleur", slechts kaar en geef ze twee steekwoorden I één antwoord volgt: Javo. Zo vreemd is dat niet. Al meer dan 40 jaar is Javo specialist en marktleider op het gebied van potmachines, trayautomatisering en grondsystemen en biedt ze oplossingen voor de vooruitstrevende kweker in de glastuinbouw- en boomkwekerijsector. In die 40 jaar is er natuurlijk veel ver anderd. Machines zijn doorontwikkeld en nieuwe machines zijn erbij gekomen. Sommige zaken veranderen echter niet. Service is nog steeds een van de speer punten van Javo en in het tijdperk van internet is daar een nieuwe service bijge komen: JavoNet Laten we 20 jaar teruggaan in de tijd. Wie had er ooit kunnen denken dat in ternet zo'n grote rol zou gaan spelen in ons leven? Dat we met onze compu ter en mobiele telefoon contact zou den kunnen leggen met mensen aan de andere kant van de wereld? Dat we de Oogstfeestkrant online zouden kun nen nalezen? Of dat de kweker vanach ter de computer alle gegevens over zijn tuinbouwmachines zou kunnen inzien? Wie niet met internet is opgegroeid kan zich het jaar 1999 waarschijnlijk nog goed herinneren. Mailtjes werden offline getypt. Vervolgens werd er verbinding gemaakt om het mailtje te versturen en nieuwe mailtjes binnen te halen. Daarna werd er weer offline gewerkt, want internet was duur en daarnaast was u telefonisch niet bereikbaar als u op internet zat. Inmiddels zijn we jaren verder. De be schikbaarheid van internet is eerder re gel dan uitzondering. En Javo heeft haar service uitgebreid met JavoNet. Deze unieke en gratis online service stond in de top-10 van de Koninklijke Me taalunie Smart Enterprise Award, door haar hoge niveau van digitale innovatie! JavoNet is een online klant specifiek por taal waarin de kwekers informatie over hun machines kunnen vinden.Via de web site www.javo.eu kunnen ze hun account aanvragen.Overal ter wereld kunnen ze in loggen en op elk gewenst tijdstip. Het enige dat de kwekers nodig hebben is internet. Door in te loggen hebben ze toegang tot exploded view tekeningen met be stelnummers, handleidingen, technische schema's en video's met afstel- en on- derhoudsinstructies. Daarnaast biedt Ja voNet ook een optimale ondersteuning bij technische vragen en eventuele cala miteiten. Maar dat is nog niet alles. Op dit moment is Javo druk met het ontwikkelen van een webshop, zodat de kwekers onderdelen voor hun machines zelf online kunnen gaan bestellen. En dat is precies wat ze bij Javo zo mooi vinden: de combinatie van een oeroud beroep met de high tech en mogelijkheden van nu en de toekomst. Javo BV, Westeinde 4, Noordwijkerhout, www.javo.eu SP binnenkort nieuwe 'asersnijmachine 3-no R07ENL AAN Staalbouw Laser snijden Plaatwerk Zetwerk

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 60