Werken aan de weg Middelweg donderdag 6 september tussen 10.00 - 16.00 uur afgesloten BEKENDMAKINGEN Diverse werkzaamheden in september Herbestrating Reigerdreef en Zwanendaal A20 bij Moordrecht weekend afgesloten Werkzaamheden Bredeweg 6 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 29 AUGUSTUS 2012 Toepassing belemmeringenwet privaatrecht ZUIDPLAS MOORDRECHT ZEVENHUIZEN gemeente Zuidpias in de periode 6 t/m 12 september 2012. Tegen het hierboven genoemde besluit kunt u als belanghebbende een bezwaarschrift indienen. Lees voor de wijze waarop u dit kunt doen de alinea over de Algemene wet bestuursrecht. Voor de uiterste termijn van indiening kunt u contact opnemen met de afdeling Vergunningverlening en Handhaving, tel. (0180)330 491. De burgemeester van de gemeente Zuid plas maakt bekend dat met ingang van maandag 3 september 2012 tot en met maandag 17 september 2012 het verzoek van Gasunie aan Rijkswaterstaat Corporate Dienst te Utrecht gedurende veertien dagen ter inzage ligt in het gemeentehuis van Zuidpias, Raadhuisplein 1, Nieuwerkerk aan den IJssel. Dit betreft een verzoek om toepassing van de Belemmeringenwet Privaatrecht de rechtheb benden de gedoogplicht op te leggen voor de aanleg en instandhouding van de aardgas transportleiding Beverwijk- Wijngaarden, tracé A-803. Overeenkomstig artikel 2, lid 4, van de Belemmeringenwet Privaatrecht wordt er tevens een hoorzitting gehouden. De hoorzit ting wordt geleid door een door de minister van Infrastructuur en Milieu aan te wijzen persoon. Tijdens deze zitting kunnen bezwa ren worden ingediend en kan overleg worden gepleegd met de verzoeker (Gasunie). De hoorzitting zal worden gehouden op dinsdag 25 september 2012 om 14.00 uur in het gemeentehuis van Rijnwoude, Frederik van Eedenplein 4, 2394 EB in Hazerswoude- Rijndijk. De rechthebbenden van de kadastrale perce len worden schriftelijk in kennis gesteld. In de maand september wordt zowel straatwerk als asfalt op diverse plaatsen in Zuidplas gerepareerd. Enkele grotere gedeelten die worden aangepakt zijn: Nieuwerkerk aan den IJssel: Hoogeveenenweg vanaf de A. van 't Hartweg tot aan de 1e Tochtweg Parallelweg Noord vanaf de 1e Tochtweg tot aan de 2e Tochtweg Raadhuisplein Vecht Moordrecht: Vierde Tochtweg tussen 4a en 10 Westeinde vanaf nr. 3 tot aan 197 Fietspad Oosteinde Zevenhuizen Noordelijke Dwarsweg vanaf 22 tot en met 88 Eendrachtsdijk vanaf Wethouder Kreftlaan tot aan de gymzaal aan de Burg Nederveenlaan Schielandsingel vanaf de Wilgenlaan tot aan de Eendrachtsweg Moerkapelle Raadhuisstraat vanaf de Herenweg tot de Nassaustraat. Verder zullen door heel de gemeente nog diverse reparaties worden uitgevoerd. Deze kun nen wel voor overlast zorgen, maar dit beperkt zich dan tot maximaal één dag. Bij de wegvakken waar wordt gewerkt, plaatst de gemeente vooraf waarschuwingsborden. Bij de grotere wegvakken worden de direct betrokkenen van te voren schriftelijk ingelicht. Heeft u vragen? Dan kunt u contact opnemen met de projectbegeleider Adri Dekker, telnr: [0180)330 300. de afrit bij Capelle a/d IJssel (16) is afgesloten van zaterdag 8 september 23.00 uur tot zondag 9 september 10.00 uur. de oprit Capelle a/d IJssel (16) is afgesloten van vrijdag 7 september 23.00 uur tot maandag 10 september 05.00 uur. verzorgingsplaats 'Maatveld' is afgesloten van vrijdag 7 september 16.00 uur tot zondag 9 september 10.00 uur. A20 Gouda richting A16 IBreda De verbindingsweg van de A20 richting de A16 (Breda) is dicht voor al het verkeer op: vrijdag 7 september 21.00 uur tot zaterdag 8 september 08.00 uur zaterdag 8 september 23.00 uur tot zondag 9 september 10.00 uur zondag 9 september 21.00 uur tot maandag 10 september 05.00 uur A20 Rotterdam richting Gouda In de richting van Rotterdam naar Gouda blijft de weg tussen Nieuwerkerk a/d IJssel en knooppunt Gouwe voor het verkeer beschikbaar met een beperkt aantal rijstroken op: vrijdag 7 september 23.30 uur tot zaterdag 8 september 08.00 uur zondag 9 september 00.30 uur tot zondag 9 september 9.30 uur zondag 9 september 22.30 uur tot maandag 10 september 05.00 uur Bij ongunstige weersomstandigheden kunnen de werkzaamheden worden uitgesteld. Gezamenlijke uitvoering De nieuwe aansluiting Moordrecht A20 wordt uitgevoerd in samenwerking met de provin cie Zuid-Holland, gemeente Zuidpias en ProRail. In de eindsituatie komt de huidige afslag Moordrecht op de A20 naar de N456/Middelweg te vervallen. De nieuwe afslag Moordrecht ligt een paar honderd meter verder richting knooppunt Gouwe, met een viaduct over rijksweg A20 en het spoor Rotterdam - Gouda, en sluit daarna weer aan op de N456 en de Middelweg. Voor fietsers en lokaal autoverkeer wordt bovendien een tunnel onder het spoor gebouwd. De maatregelen zorgen voor minder files op de A20, een betere verkeersafwikkeling op afrit 18 bij Moordrecht en een verbeterde verkeersveiligheid. Op maandag 3 september 2012 start de herbestrating aan de Reigerdreef en Zwanendreef in Moordrecht. De werkzaamheden nemen circa twee maanden in beslag. Voor de werkzaamheden wordt de straat tussen Land voor Water en de brug naar de Wethouder Visweg in fases afgesloten. Hiervoor worden omleidingroutes ingesteld. Binnen de werkvakken kunt u tijdelijk geen gebruik maken van de parkeervakken. Wij vragen uw begrip hiervoor. Vrijdag 7september vanaf23.00 uur tot en met maandag 10 september 05.00 uur In het weekend van 7 tot en met 10 september is de A20 bij Moordrecht afgesloten in de rich ting van Gouda naar Rotterdam. Dan werkt MNO Vervat in opdracht van Rijkswaterstaat aan het verbeteren van de wegconstructie (fundering). In de richting van Rotterdam naar Gouda blijft de weg voor het verkeer beschikbaar met, tijdens de nachtelijke uren, een beperkt aantal rijstroken. A20 Gouda richting Rotterdam: tijdelijke afsluiting Vrijdag 7 september 23.00 uur tot maandag 10 september 05.00 uur. De A20 van Gouda richting Rotterdam is afgesloten voor al het verkeer vanaf de aansluiting op de A12 tot afrit 17 bij Nieuwerkerk aan den IJssel. Weggebruikers worden omgeleid via een omleidingsroute. Gele borden geven deze omleidingsroutes aan: Doorgaand verkeer: volg de letter 'R' richting Rotterdam. U rijdt via de A12 richting Den Haag en via de A13 richting Rotterdam. Lokaal verkeer: volg de letter 'N' richting Nieuwerkerk a/d IJssel U rijdt via de N456 (Middelweg en Bredeweg) richting Zevenhuizen en via de N219 richting Nieuwerkerk a/d IJssel. Overige afsluitingen A20 tussen Nieuwerkerk a/d IJssel en knooppunt Terbregseplein richting Rotterdam Op de A20 tussen Nieuwerkerk a/d IJssel en knooppunt Terbregseplein is voor verkeer rich ting Rotterdam een beperkt aantal rijstroken beschikbaar. Bovendien zijn tijdelijk afgesloten: Meer informatie Meer informatie over het project Verlegging A20/N456 aansluiting Moordrecht is te verkrij gen via het gratis informatienummer van Rijkswaterstaat 0800 - 8002 Ima t/m zo van 06.00 tot 22.30 uur) of via de website www.rijkswaterstaat.nl/A20moordrecht. U blijft op de hoogte van de wegwerkzaamheden via: www.vanAnaarBeter.nl. Aan de Bredeweg huisnummers 1 t/m 104 vinden saneringswerkzaamheden van de elektra en gasaansluitingen plaats. De werkzaamheden nemen naar schatting 3 maanden in beslag en zijn inmiddels van start gegaan. De werkzaamheden waarbij het noodzakelijk is een deel van de rijbaan af te sluiten vangen 3 september aan. Om het verkeer te regelen worden stoplichten ingezet. De toegestane maximum snelheid ter hoogte van de werkzaamheden wordt middels tijdelijke bebording aangegeven. Op donderdag 6 september 2012 is de Middelweg in Zevenhuizen tussen 10.00 - 16.00 uur afgestoten voor het verkeer. Dit in verband met werkzaamheden in de Eendragtspolder die grenzen aan de Middelweg. Er wordt een omleidingsroute voor al het verkeer ingesteld. Deze wordt met borden langs de weg aangegeven. Aan de rand van de Eendragtspolder, grenzend aan de Middelweg in Zevenhuizen, komen enkele fiets- en voetgangersbruggen te liggen. Op donderdag 6 september worden 2 voetgangersbruggen geplaatst, die vooraf in Rotterdam zijn gebouwd. Ze worden met een mobiele kraan vanaf de Middelweg op hun plaats gelegd. Om de overlast te beperken is het werk buiten de spits gepland. Meer informatie over de herinrichting van de Eendragtspolder vindt u op www.eendragtspolder.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6