Sanitaire voorzieningen Bijen-imker Johan wederom present op het Oogstfeest. 1 Ballonkunsten Arne Wielheese Graag staan wij voor U klaar om uw persoonlijke wensen te bespreken. S Eén van de jaarlijks terugkerende items tijdens het Oogstfeest is bijen-imker Johan en zijn vrouw Mariëtte. Zij zijn beiden al ruim 17 jaar met veel enthousiasme bezig met hun bijen. Het jaar 2012 is een speciaal jaar: het jaar van de bij. Helaas is het jaar voor de bijen slecht begonnen. Het slechte weer was een echte spelbreker en dat ging ten koste van de bevruchting van de fruitbloesem. Dit zal in het najaar te merken zijn aan de te genvallende oogst van Nederlands fruit. Het "jaar van de bij" is uitgeroepen om de insecten te beschermen te gen de bestrijdingsmiddelen die in de landbouw worden gebruikt, waardoor veel bijen het met de dood moeten bekopen. Niet al leen de bijen, maar ook hommels, zweefvliegen en solitaire bijen ster ven. Helaas ziet niemand dit, maar onderzoek naar de insectenstand heeft uitgewezen dat het hard ach teruit gaat met de insectenstand. Het doel van het "jaar van de bij" is het verstrekken van informatie, zo dat de mensen gaan helpen om de insectenstand weer op een beter peil te brengen. Dit kan door mid del van het schapen van de juiste behuizing voor insecten door het maken van nestblokken, het voed selaanbod door het zaaien van al lerlei bloemenmengels. Voor meer informatie kunt u kijken op de website: www.jaarvandebij. nl Johan en Mariëtte en de bijen kunt u vinden op het zogenaamde "aai- plein" ter hoogte van de Gerefor meerde Kerk aan de zuidzijde van de Dorpsstraat. Op de Dorpsstraat en op de pleinen zijn sanitaire voorzieningen voor diegene die hoge nood heeft. De toiletten en urinoirs staan vermeld op de plattegrond van het Oogstfeest (pagina 24/25) Wildplassen is wettelijk niet toegestaan. Het veroorzaakt (stank-)overlast, dus houd het schoon en droog, want de boete is zeer hoog! Sinds de oprichting staat Marlo Expeditie BV voor een klantge richt expeditie bedrijf, welke zich in de loop der jaren be wezen heeft als een zeer be trouwbare partner in het weg vervoer. Naast onze uitstekende service en flexibele mogelijkheden, durven wij te zeggen dat wij zeker in de huidige markt een partner van kwaliteit zijn. Marlo Expeditie verzorgt al uw wegtransporten door geheel Euro pa met als specialisatie de Benelux, Duitsland, Engeland en Ierland. Op al deze landen verzorgen wij al uw complete, maar ook uw groupage verladingen. Expeditie Wij kunnen uw gehele logistiek pro ces uit handen nemen en uiteraard uitvoeren op de meest efficiente manier. Marlo Expeditie BV is juist daarom de ideale partner voor be drijven die zich willen focussen op de "core business" en de logistieke diensten uit willen besteden. Het belangrijkste is werken met goed getrainde mensen, het juiste materiaal, een betrouwbare service en concurrerende tarieven. Wij zijn ervan overtuigd de juiste combinatie van dit te bezitten het geen Marlo Expeditie BV de juiste partner maakt voor U. Marlo Expeditie B.V. E-mail Dorpsstraat 20 2761 AJ Zevenhuizen The Netherlands 0180 632230 0180 634015 info@marlo.nl In een razend tempo creëert Arne verrassend leuke dieren, stripfiguren en tekenfilmhelden. Hij beeldhouwt ze met zijn ballonnen recht voor uw neus. Arne neemt je mee in de magische wereld van ballonnen. U kunt Arne komen op diverse plaatsen in de Dorpsstraat. Oogstfeestkrant 1 september 2012 pagina 43 MÉi"iÉ"'

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 75