Mieuwe* strakblauwe hemel, uit alle inzen dingen heeft de Burgemeester van Nieuwerkerk aan den IJssel de winnaars gekozen. De winnende foto's worden tijdens Montmartre in het Oude Dorp geëxposeerd. Naast een mooi prijzenpakket, dus ook nog eeuwige roem! Onder andere de volgende kun stenaars presenteren u tijdens deze avond hun werk: Atelier Gielen Hélène Leriche Ans de Koning Atelier Moza Proza Corry Noorlander Irma Holt-Bekkers Mevrouw en mejuffrouw Ven- ninga Ank Boelema-Strasters Herman de Peinder Monique Bleeker Esma Frenk Sylvia Heeren Marianne van Nuland Jannie Veninga-Degenhart De winkeliers van het Oude Dorp nodigen u van harte uit om van 18.30u tot ongeveer 21.30u een duik te nemen in de gastvrijheid en gezelligheid van het winkelge bied. Zij presenteren u graag hun nieuwe collecties en interessante aanbiedingen. Er valt heel wat te proeven en snoepen tijdens de Meer informatie over de activi teiten van winkelgebied het Oude Dorp is ook te vinden op: www.hetoude-dorp.nl. naar hartenlust springen op het overdekte springkussen. Altijd al eens een karikatuur van jezelf willen hebben?! Dat kan, want u vindt in het Oude Dorp een heuse karikatuurtekenaar die u er opperbest en in een handomdraai uit laat zien als een heuse 'cartoon'. Straatkunste naars zijn niet weg te denken uit de charmante straatjes. Ook de kinderen worden niet vergeten. Zij kunnen zich laten schminken of In het Oude Dorp van Nieuwer kerk aan den IJssel, waan je je op vrijdagavond 7 september even tjes in het Parijse Montmartre. In de straten en winkels vindt u diverse kunstenaars uit Nieuwer kerk aan den IJssel en de directe omgeving. Schilderijen, beelden, mozaiek, glas-in-lood of keramiek, er is voor ieder wat wils. Gezellige Franse muziek en wapperende blauw-rood-witte vlaggen kleden de avond aan. Hippe Franse chan sons worden afgewisseld met een live accordeonist en zanger, die door de straten en winkels struint. In samenwerking met de Stichting Evenement is er tevens een Rad van Fortuin. Hier zijn leuke prijzen te winnen. De opbrengst komt geheel ten goede aan de Stich ting Evenement, die met deze opbrengst ervoor zorgt dat er in Nieuwerkerk aan den IJssel leuke activiteiten en evenementen ge organiseerd kunnen worden. Fotowedstrijd Voorafgaande aan de avond was er een fotowedstrijd georgani seerd. Witte tenen in het zand of dat ene mooie kerkje tegen die avond; zo vindt u er Franse de licatessen, heerlijke wijnen en natuurlijk vers gebakken Franse crêpes! ifÊS

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 13