opLossim De klasgenoten van Oud Zevenhuizen-Moerkapelle HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 5 SEPTEMBER 2012 Kort maar krachtig Tja, of de formatie straks 'kort maar krachtig' wordt moeten we nog even afwachten. Kan Roemer het beter dan Rutte of moet het toch Samsom worden die Nederland redt? Moet het land links, rechts of door het midden geregeerd worden? Ongekend spannend is het verloop van de verkiezingscampagne. Zo sta je bovenaan in de peilingen en na een ogenblik van twijfel donder je zomaar tien zetels naar beneden. Is de politiek verworden tot een media-spektakel of was het dat allang? Kiezen we een leider of kiezen we voor de standpunten van een partij? Een ieder maakt zijn eigen afwegingen en kan woensdag 12 september gebruik maken van zijn stemrecht. 28. Getroffen 29. Gevoel 30. Tijdseenheid 31Meisjesnaam 19. Vertaler 20. Roofvogel 21Steenmassa 22. Bijbelse figuur 23. Kleur C 24. Stekelig dier 25. Boomvrucht 26. Vereniging 27. Melkklier Bevel Seconde Vordering Raar Dierenmond Deel van de dag Zeepwater Voormalig eiland Wereldtaal 10. Metaalsoort 11. Goedbloed 12. Verfsoort 13. Hoge berg 14. Waagstuk 15. Gelofte 16. Dakrand 17. Woning 18. Nobel 'Kort maar krachtig' is in ieder geval de opdracht voor de Verkiezingspuzzel. We zoeken hier woordjes van maar drie of vier letters die u van boven naar beneden invult. Bij de juiste oplossing leest u op de bovenste regel een begrip waar we met z'n allen nieuwsgierig naar zijn. Op de andere bovenste regel leest u de naam van een televisieprogramma. Veel puzzelpret! Clazing, Nel Hordijk, Ada Clazing, Adrie Biemond, Jans Mulder en Mientje Biemond. Op de trap: Jan- nie?, Rini Boevé, Jannie Bos, Aris Verduijn, Dick Clazing, Dik Paul, Jan Paul, Piet Oudijk, Maarten Nieuw- land, Gerrit Schurink, Maarten Nieuwland, Dik Verduijn en Jan Ot terspeer. Aanvullingen en verbeteringen zijn van harte welkom, telefonisch (tussen 20.00 en 22.00 uur: 0180- 633077 of via famvdzalm@hetnet. De foto van deze week is van een schoolreisje naar Schiphol van de christelijke school Oud Verlaat in 1949. Niet alle namen zijn bekend, de volwassenen ontbreken de mees te namen. Op de onderste rij van links naar rechts Bert Oudijk, Adrie Krijgsman, Cor Stofberg, Rob Arendse Piet Dullaard, Dik van den Berg, Piet Maasland, Molenaar?, Adrie Nieuw land, Henk Clazing, Arie Maasland, Adrie Vente, Teunis Rietveld en Mo lenaar?. Staand: Leo Mulder, Piet Boevé, Wim Stofberg, Wijnie de Jong, Adrie Oskam, Janny Krijgsman, Annie Hordijk, Alie Krijgsman, An nie van Dieren?, Annie Nieuwland, Lenie Voshol, Hannie Vente, Djkkie Nieuwland, Ria Stofberg, Jannie Vorige keer De foto van de vorige keer betrof de klassen 2 en 3 van de open bare lagere school Zevenhuizen rond 1935. In de meest rechtse rij van voor naar achter en van links naar rechts: Henk Abbekerk, Hugo Gepubliceerde klassenfoto kunnen nabesteld worden tegen de kost prijs vermeerderd met twee euro. De bijdrage van twee euro komt ten goede aan de Stichting Oud Zeven huizen-Moerkapelle (0ZM). Van klassenfoto's van voor 1980 maakt Pim van der Zalm graag een kopie. Wellicht wordt de foto voor deze rubriek gebruit. Ook gaat een kopie naar de Stichting 0ZM. Kranenburg, China Rook, juf van Ingen en Dick van den Haak. In de derde rij van voor naar achte ren: Stien Pruysen, Arie Dogterom, Leen van Leeuwe, Jany Veerman, Co Bontebal, Riek Heinhuis, Janny Keijzer, Franciena van den Broek en Alie Brandhorst. In de meest linkse rij van voor naar achteren: Wim Metselaar, Tiny Heinhuis en Riek van Vliet. Metselaar, Cor van Vliet, Jan Koole, Miep van Tol, Riet van Prooijen, Gorte Graaf, Neesje Markus en Piet Verboom met daarnaast staand van links naar rechts Simon Paul en Arie van Erk. In de tweede rij van voor naar achteren en van links naar rechts Cor van Leeuwe, Leo Stolk, Marry Roodzand, Geertje de Ruiter, Jan Ales, Kees Heij, Nel Kerkhoven, Greta de Koster, Nel Metselaar, Nel

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 20