Zuidpias on/ I www.open-maatwerk.nl Frank Kien 06 46 102 334 Jeroen van Ameijde 06 53 584 355 Schuifkasten op maat Horren Zonwering Deuren OPEN Ontwerp-Structuurvisie Zuidplas 2030: thema Groen en Recreatie Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht HORREN, BINNEN- EN BUITENZONWERING 20 KORTING ^M7mT7rtrntlrW>^ gemeente WEEK Informatieavond met praktische tips: Hoe haalt u overheids opdrachten binnen? Opgeven voor de gratis workshop "Geldzoeken loont" is nog mogelijk! HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 5 SEPTEMBER 2012 Zakendoen met de overheid: ook iets voor u! 25% korting op de alle maatwerk tf buitenzonwering en horren g Zonnescherm 1.249,00 Dé Plisséhor Tot en met woensdag 26 september 2012 kunnen inwoners van Zuidpias kennisnemen van de ontwerp-Structuurvisie Zuidpias 2030. Via de webpagina www.zuidplas.nl/ structuurvisie kan iedereen bekijken welke ruimtelijke ambities de gemeente heeft en welke koers wordt gevolgd om die ambities te verwezenlijken. Ook kunnen inwoners een digitale zienswijze indienen via een webformulier. In de ontwerp-Structuurvisie Zuidpias 2030 presenteert de gemeente haar ruimtelijke visie tot 2030 en daarna. De Structuurvisie biedt een kader voor alle gebieds- en ruim telijke opgaven die Zuidpias in de komende decennia wil realiseren. Het document vormt na vaststelling onder meer een basis voor bestemmingsplannen. Groen en recreatie Zuidpias ontwikkelt een aantrekkelijk buiten gebied dat besta'at uit agrarisch landschap en groen- en recreatiegebied. De gemeente kiest voor groen en kleinschaligheid. Buitengebieden worden ontwikkeld als buffer tussen de dorpen en de omliggende steden. De gemeente zet in op het uitbreiden van de groen- en recreatiegebieden en het onderling verbinden daarvan. Zo ontstaat dwars door de polders een netwerk voor fietsers, wande laars en skaters. Een belangrijke aanvulling op de bestaande recreatiegebieden vormt de Eendragtspolder, met een internationale wedstrijdroeibaan, waar waterbergende en recreatieve functies worden gecombineerd. Cultuurhistorische toppunten Zuidpias kent zes cultuurhistorische toppun ten, die de recreatiemogelijkheden binnen de gemeente kunnen versterken: de oor sprong van de Rotte, de Molenviergang, de Steenovens, het beschermd dorpsgezicht van Moordrecht, het laagste punt van Nederland en het Abraham Kroesgemaal. Op termijn wil de gemeente langs de gehele Ringvaart een doorlopend park aanleggen. Wethouder Rinus Bosman: "De steden om ons heen kenmerken zich door een groot aanbod van commerciële indoor- en vrijetijdsacti viteiten. Onze gemeente onderscheidt zich hiervan door te kiezen voor rust, groen en kleinschaligheid. Kleinschalige, gevarieerde horecavoorzieningen en het benutten van onze cultuurhistorische toppunten kunnen het bestaande aanbod verrijken." Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formu lieren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voor waarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Klutendreef 58 5-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping] Beschikbaar per: 4 september 2012 Bruto huur 536,75 Voorwaarden: Minimaal 4 personen Maximaal bruto verzameljaarinkomen 34.085,- Doorstromers vanuit een 'huurwoning genieten voorrang Westeinde 91 2-kamer etagewoning (Galerijflat met lift, 3e verdieping) Beschikbaar per: 19 september 2012 Bruto huur: 449,77 (inclusief verwarmingskosten) Voorwaarden: Maximaal 2 personen Maximaal bruto verzameljaarinkomen €34.085 Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeentehuis [per woning één formulier] telefoonnummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrijving moet 10 september 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behandeling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/ Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Doet u graag zaken met overheidsinstanties, maar ervaart u het aanbestedingstraject als een ingewikkeld traject? Kom dan op 27 sep tember naar een speciale informatieavond. Praktische tips Op deze avond over (openbaar) aanbesteden krijgt u het volgende te horen: het inkoop- een aanbestedingsbeleid van de gemeente Zuidpias (Koen Hagen, beleids- adviseur Inkoop gemeente Zuidpias); tips voor ondernemers om de kans op het binnenhalen van opdrachten van over heidsinstanties te vergroten (mr. Suzanne Brackmann, advocaat gespecialiseerd in aanbestedingsrecht). Netwerken Ook1<unt u vragen stellen aan de aanwezige deskundigen en aan de sprekers. En natuurlijk bestaat er na afloop de mogelijkheid om met collega-ondernemers na te praten. Wanneer? Donderdag 27 september 2012, 19.30 - 22.30 uur. Waar? Gemeente Zuidpias, raadzaal, Raadhuisplein 1, 2914 KM Nieuwerkerk aan den IJssel Kosten? Gratis Meld u nu aan! Op www.kvk.nl/bijeenkom- sten kunt u zich aanmelden. Binnenzonwering op maat AXIOS van MySun incl. Somfy motor, afst. bed. en montage (tot 236 hoog) van 310,00 voor€ 249,00 incl. montage Semi cassette knikarmscherm (voorbeeld 350 x 250) Somfy RTS motor en afstandbediening Meer dan 150 doekkleuren 5 jaar garantie Uitgevoerd in Ral 9001 Uitvoering in antraciet Ral 7016 structuur10 Maten tot 272 cm mogelijk 279,00 Standaard kleuren in wit, creme, antraciet en aluminium Afwijkende Ral kleur mogelijk Dubbele deuren mogelijk Standaard breedtemaat 96 cm; tot 110,130 en 160 ook mogelijk Horizontale Jaloezieën aluminium en hout in div. breedtes Verticale Jaloezieën in aluminium en kunststof Plisse gordijnen Vouwgordijnen Rolgordijnen Multishade/roljaloezieën iststof CBW-erkend Vloeren Alle aanbiedingen zijn geldig tot 29 september 2012 MAATWERK Vrijwilligersorganisaties kunnen zich nog tot 7 september inschrijven voor deze workshop die 12 september a.s. plaats vindt in Dorpshuis Swanla in Zevenhuizen. Meer informatie vindt u op de website van het Vrijwilligersloket www.zuidplas.nl/vrijwilligersloket onder Deskundigheidsbevordering.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 6