de ZWALUW^ enthousiaste bezorgers kei izer OTTEUflnGER Allround Reisadviseur VAN RIJK de wijk Dorrestein Nieuwerkerk a/d IJssel. k Interesse? O BP 24 HART VAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 12 SEPTEMBER 2012 ft Projecttekenaar/constructeur m/v B VERSPREIDING Van Rijk Verspreiding Staringlaan 17d - 2741 GC Waddinxveen - 06 - 22 22 34 59 Van Rijk Verspreiding is op zoek naar voor de verspreiding van het Hart van Holland in Stuur deze bon dan op naar bovenstaand adres Met goed gevoel voor organisatie - 0,4 ft Functie-eisen KLINIEK MILLING ENGINEERS Ter uitbreiding van onze afdeling Engineering in Moerkapelle zijn wij op zoek naar een (fulltime) De functie De projecttekenaar is verantwoordelijk voor het maken van tekeningen voor de fabricage en montage van machines en installaties in AutoCad en 3D-tekenen. Het betreft een zeer afwisselende functie waarbij goede communicatieve vaardigheden, een pittige instelling en teamspirit van belang zijn. Zelfstandig kunnen werken is een belangrijke voorwaarde. Wij vragen 8 Minimaal MTS werktuigbouw 8 Kennis van Autocad, Word en Excel (kennis van 3D-tekenen is een pré) 8 Ervaring als tekenaar van installaties en machines 8 Goede beheersing van de Nedérlandse en Engelse taal (Duits en/of Frans is een pré) Wij bieden 8 Een boeiende afwisselende functie 8 Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en het volgen van gerichte opleidingen 8 Marktconforme arbeidsvoorwaarden Over Ottevanger Ottevanger Milling Engineers verkoopt, ontwerpt en produceert o.a. installaties voor diervoeder, petfood, fishfood, premix en bloem. Deze installaties worden wereldwijd als Turn Key-project geëxporteerd. Ottevanger bevindt zich momenteel in een fase waarbij zij aan het groeien is en de interne organisatie verder wordt geprofessionaliseerd. De organisatie is opgebouwd uit meerdere BV's. Deze zelfstandig opererende ondernemingen bevinden zich op meerdere plaatsen in Nederland, Overkoepelend zijn er >100 FTE in vast dienstverband werkzaam binnen de organisatie. Interesse? Solliciteren naar de functie van projecttekenaar/constructeur kan door een CV met een begeleidend schrijven te sturen naar: mkp@ottevanger.com Voor nadere informatie over deze vacature en de bijhorende sollicitatie procedure kunt u contact opnemen met: Eelco Lejour Moerkapelse Zijde 32 2751 DL MOERKAPELLE Telefoon: 079-593 22 21 www.ottevanger.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. R E I S B U R O Reisburo de Zwaluw is een reisbureau met een uitgebreid en zeer gevarieerd klantenbestand.Wij vinden dienstverlening en service belangrijk. Relaties hebben de keuze online te boeken, via het reisbureau of een combinatie van beiden. We zijn op zoek naar een collega die ons gezellige team komt versterken: (parttime voor minimaal 20 uur) Minimaal in bezit van SEPR I •Toeristische opleiding en/of relevante reiservaring Je bent flexibel, kunt zelfstandig maar ook in teamverband werken Je bent bereid twee zaterdagen per maand te werken en tijdens vakanties extra Je bent pro-actief en positief Je bent thuis in social media Stuur je motivatie voor deze vacature per e-mail of post naar: Dorpsstraat 149,2761 AL Zevenhuizen Telefoon: 0180-632131, info@zwaluw.nl Naam: Adres: Plaats;..... Telefoon: Keizer kliniek levert medisch specialistische zorg in twee snelgroeiende klinieken. Het hoofdkantoor in Zevenhuizen is verantwoordelijk voor de kwaliteit van de medisch specialistische zorg en organiseert de volledige logistieke ondersteuning voor de klinieken, zoals marketing, IT, telefonie, administratie en financiën. Wij zoeken een Als Directiesecretaresse zorg je voor de totale secretariële ondersteuning van onze Algemeen Directeur. Naast administratieve en secretariële werkzaamheden ben je inzetbaar op verschillende functies en ben je een uitstekende regelaar en planner. De invulling van de functie is als volgt: Secretaressewerk en management ondersteuning voor de directie van Keizer kliniek Agenda- en emailbeheer Vergaderroosters Beheer van data- en relatie bestanden Ondersteuning van het manage mentteam van Keizer kliniek Agendabeheer Voorbereiden en notuleren van vergaderingen w.o. MT-overleg Maken van offertes, presentaties, verslagen, rapporten Verzenden van mailings, etc. Projectenondersteuning op secreta- riëel en administratief gebied. Algemene werkzaamheden Postbehandeling en dossierbeheer Eerste aanspreekpunt facilitaire zaken. Klachtenbehandeling en beheer drukwerk Alle andere voorkomende, aan support gerelateerde zaken binnen het bedrijf Personele zaken Agendabeheer functionerings- en beoordelingsgesprekken Ondersteuning bij werving, selectie en indiensttreding van nieuwe medewerkers Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal Uitstekende beheersing van de verschillende Office pakketten Coed in staat om zowei zelfstandig als in teamverband te werken MBO-plus Betrouwbaar en accuraat Communicatief vaardig (verbaal en schriftelijk) Stressbestendig Gestructureerd Leergierig Flexibele en proactieve instelling Heb je interesse in een veelzijdige baan in een markt die groeit en elke dag nieuwe uitdagingen biedt? Mail voor 1 oktober je CV met een korte introductie naar: sollicitaties@keizerkliniek.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 24