'Bring A Friend' Kleding en accessoires voor de jonge geest Open Coffee Zuidpias en Waddinxveen Optique René sluit deuren Shoeby opengeknipt Keurmerk Veilig Ondernemen voor winkel centrum Dorrestein Rabodag 2012 HART VAN HOLLAND ZUIDPU\S 12 SEPTEMBER 2012 27 ia— Herenmodezaak CASE nieuw in winkelcentrum Reigerhof Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - De hoofdprijs van de 'Bring A Friend' actie van Healthclub Sportiv, een Peugeot 107, is gewonnen door Petra van Buren uit Zevenhuizen. Leden die tijdens de actieperiode een vriend of vriendin lid maakten van He althclub Sportiv kregen in ruil hiervoor een lot. De trekking vond plaats na afloop van de spinning- marathon voor het goede doel die in juli op het Raadhuisplein werd gehouden. Ad Sterk van Healthclub Sportiv overhandigt de sleutels van de auto aan Petra van Buren. Nieuwerkerk aan den IJssel - In Ber- kel en Rodenrijs zijn ze'al drie jaar bezig. Met de opening op 1 septem ber van winkels in Nieuwerkerk en Pijnacker, hebben ondernemers Va- lentijn van Wanrooij (25) en Sjoerd Verhulst (26) een volgende stap gezet in de verwezenlijking van hun ambitie. "Van CASE de beste herenmodezaak van Nederland, en van winkelen weer een topbeleving maken. Nesselande - Het filiaal van Optique René, gevestigd aan het Maitaplein, is sinds 3 september definitief gesloten. Het filiaal aan de Dorpsstraat in Zoetermeer blijft geopend en is te bereiken via 079-3164575 en zoeter- meer@optiquerene.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Open Coffee Zuidpias en Waddinxveen bundelen op dinsdag 18 september hun krachten. Van 9.00 tot 10.30 uur houden de Open Coffees een gratis netwerkbijeenkomst voor ondernemers uit de regio bij Harley Davidson aan de Eerste Tochtweg 2 in Nieuwerkerk. Ondernemers uit de gemeenten Zuidpias en Waddinxveen kunnen op een ontspannen manier met el kaar kennismaken. Voor meer informatie: www. opencoffeezuidplas.nl en Linkedln groep: Open Coffee Waddinxveen of via Twitter @oczuidplas en ocwaddinxveen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Burgemeester Gert-Jan Kats reikte woens dag 5 september de eerste ster van Keurmerk Veilig Ondernemen (KVO) uit aan winkelcentrum Dorrestein. In aanwezigheid van vertegenwoordigers van brandweer en politie en van Hans van der Horst, bedrijfsdirecteur van Vestia Zuidpias, nam de voorzitter van de winkeliersvereniging, John Peer- bolte, het certificaat in ontvangst. De ster is een bekroning voor de ondernemers van het winkel centrum, Vestia Zuidpias, politie, brandweer en voor de gemeente, die samen afspraken hebben ge maakt om de veiligheid in en rondom het winkelcentrum te bevorderen. Ondernemers zijn gebaat bij een veilige omgeving voor hun onderneming, waar de kans op inbraak, brand en andere vormen van criminaliteit mini maal is. Nesselande - Shopmanager Mascha Schooten in het midden, heropende vorige week de Shoeby winkel aan het Maltaplein. Samen met Lotte Hordijk (links) en haar dochter Cicin Getrouw gaat het team enthousiast aan de slag. Regio - Rabobank Gouwestreek hield zaterdag 8 september de Ra bodag 2012. Een dag vol sportieve, culturele en culinaire activiteiten in en rondom het Houtmansplant soen in Gouda. Met de aanwezige 1.500 leden was het maximaal aantal bezoekers bereikt. Het pro gramma bood voor elk wat wils: een rondleiding door het Gouds Museum of het meewandelen met een echte storytrail, dan wel een rondrit op een solex of een rond vaart in een kano door de grach ten. Culinaire activiteiten als een workshop stroopwafels maken of een proeverij van streekproduc ten hoorden daar ook bij. Kinderen vermaakten zich in het kinderdorp met het versieren van cupcakes en het maken van eetbare bouw werkjes. Het gezicht van de winkel in win kelcentrum Reigerhof is bedrijfslei der Lex van Haeften (25). "Stijl is voor iedereen", vat hij de filosofie van CASE kort samen. "Iedere man die jong van geest is, moet bij ons kunnen slagen, of het nu om casual of zakelijke kleding gaat. Onze kle ding voor alledag is met een jasje erover ook prima geschikt voor op de zaak." In het assortiment van CASE onder meer Scotch Et Soda, JC Rags, Drykorn en Denham. "Merken waarvoor de Nieuwerkerkers tot nu toe naar de stad moesten." Vertrouwensband Behalve kleding geeft CASE ook nadrukkelijk advies. "Waar vrou wen over het algemeen zelf heel goed weten wat ze willen, worden mannen graag geholpen. Wij verko- Lex van Haeften: "CASE heeft geen klanten, maar gasten, die we graag inspireren en een 'outstanding service' bieden. pen dan ook niet om het verkopen, maar kleden onze klanten graag aan. Het is wel belangrijk om een vertrouwensband op te bouwen. Dat doen we met een espresso erbij en door op een eerlijke manier te adviseren: staat het niet, dan staat het niet." Van Haeften komt niet direct uit de mode, maar uit een heel andere wereld: "Ik kom uit de voetballerij. Als tweede doelman speelde ik in de eredivisie bij Excelsior. Omdat ik niet verder kon groeien, ben ik op zoek gegaan naar een andere uitdaging en ben ik via Valentijn en Sjoerd in de winkel terechtge komen." Het feit dat hij geen jarenlange er varing in herenmode heeft, denkt hij wel te kunnen compenseren. "Ik ben altijd met mode bezig geweest en het is mijn passie. Ik ben blij dat ik dit nu eindelijk met anderen mag delen. Dat eerlijk werkt, blijkt wel uit het feit dat CASE er in Berkel en Rodenrijs na driejaar echt staat. Daar gaan we ook hier in Nieuwer kerk voor."

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 27