Sanitiem 1 Lekker neuzen in het Ontmoetingscentrum Spannend online spel voor basisschoolleerlingen 'Scouting komt naar je toe' dag Parencompetitie IJsselbridge Gegil bij horrortocht Gideonbijeenkomst Alpha-cursus 1.784,00* 1.925,00* 1.989,00* Arhorn HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL I 19 SEPTEMBER 2012 13 Bosch compact 3 cw3 Bosch compact 4 cw4 Bosch compact 5 cw5 Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? 3 Voor een euro per plankje meedoen met het Rad van Avontuur. Door Bart Jansen Nieuwerkerk aan den IJssel - De rommelmarkt in het Ontmoetings centrum is dan misschien niet zo groot als die rondom de Hervormde Kerk, maar qua opkomst is er nooit reden tot klagen. Ook deze editie niet. Bezoekers die een aantal mooie koopjes op de kop wilden tikken, stonden zaterdag al vroeg op om lekker rond te neuzen, in de hoop dat er iets naar hun smaak tussen zat. Aan de bedrijvigheid te zien was dat vaak het geval. Overal werd on derhandeld om net die ene deal te kunnen sluiten. Afdingen was er bij de koffietent en het Rad van Avon tuur niet bij, maar aan een euro per plankje kon je je bij het Rad van Avontuur in ieder geval geen buil vallen. In de koffiehoek werd even min geklaagd. De opbrengst van de rommelmarkt was 8.250 euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - Leerlingen uit de groepen 7 en 8 van basisscho len in de gemeente doen mee aan het online spel 'Sirkelslag School'. Honder den klassen door heel Nederland doen op 8 februari mee aan dit spannende spel waarvoor de inschrijving inmiddels van start is gegaan. Leerlingen spe len vanuit hun eigen klaslokaal tijdens schooltijd live tegen andere klassen in heel Nederland. Sirkelslag School is een manier om met levensbeschouwing be zig te zijn. Presentator Klaas van Kruistum, onder andere bekend van het televisieprogramma Checkpoint, presenteert de wedstrijd. Deelne mers krijgen via het digibord diverse opdrachten die in het teken staan van de zeven werken van barm hartigheid: goeddoen dus. Door het spel te spelen leren kinderen op een praktische en leuke manier hoe ze goed kunnen doen voor anderen. Voor meer informatie: www.sirkelslag/n l/school. Welpen geven uitleg over hun zelfgebouwde hutten. Nieuwerkerk aan den IJssel - Scou ting Nieuwerkerk houdt zaterdag 29 september een 'scouting komt naar je toe' dag; een soort open dag op een andere locatie, bij de dijk van de Ringvaart achter het Ravendaal, om de scouting te ontdekken. Van 11.00 tot 15.00 uur zijn er activiteiten Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van IJsselbridge speelden vorige week de tweede zitting van de eerste parencompetitie. Marianne en Hans Ranft wonnen in de A-lijn met 64,06%, gevolgd doorJos en Wim Lensen (61,20) en Berthy van Lieshout en Gerard Nieuwenkamp (57,29) Gio en Koos Mian eindigden bo venaan in de B-lijn. Zij scoorden 61,11°/o. Tweede werden Henk Böhne en André Lenderink met 57,99% en derde Corrie van t Hart van Renée Verdonck met 57,29%. In de C-lijn kwamen Greet en Mike Gallagher als beste paar uit de bus met 61,27%, gevolgd door Gerda Goedhart en Tiny Looije (60,42) en Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting Vedj hield zaterdag 15 septem ber de beruchte Horrortocht in het Hitlandbos, dit jaar met als thema de zestiende eeuw. Jong en oud za ten in het bos om de rest de stuipen op het lijf te jagen. Dat leverde een hoop gegil op met als hoogtepunt iemand die een nat pak haalde door in paniek in de sloot te belanden. Rond de driehonderd bezoekers had den het lef om het bos te betreden, maar veel 'stoere' binken gilden zich de longen uit hun lijf, waarmee het Vedj-team zich uiteraard dan weer kostelijk vermaakte. voor jong en oud. Tussen de mid dag wordt gezamenlijk geluncht, hiervoor wel een eigen lunchpakket meenemen. Scouting Nieuwerkerk is een vereniging voor kinderen van vijf tot en met zeventien jaar. Voor meer informatie: www.scoutingnieuwerkerk.net. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'Ik help het je hopen' vindt op zondag 23 september om 11.30 uur een Gideonbijeenkomst plaats in de Gideonschool aan het Kroonkruid 107. Gideonbijeenkomsten zijn laag drempelige diensten bedoeld voor mensen die meer willen weten of Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor mensen die geïnteresseerd zijn in het christelijk geloof of die hun ba siskennis van het christelijk geloof willen opfrissen gaat binnenkort een Alpha-cursus van start, ledereen is welkom op de introductieavond van vanavond, woensdag 19 september, leren over het christelijk geloof. Tij dens deze bijeenkomsten wordt veel gezongen en er is een spreker. Inloop vanaf 11.00 uur. De dienst duurt on geveer een uur. ledereen is welkom. Voor meer informatie: 0180-320922. in het Ontmoetingscentrum aan de- Bospolderstraat in 10. De avond be gint in beide gevallen om 19.00 uur met een maaltijd. Voor meer informatie en aanmel den: 0180-314258 of alphanieu- werkerkadijssel@gmail.com en www.alpha-cursus.nl. Agnes Heijster en Astrid van der Loos (59,90) Riet Overgaat en Ada Suurbach wonnen de D-lijn met een score van 63,19%. Op de tweede plaats eindigde het paar Elly de Haan en Netty Koolhaas met 55,56% en de derde plaats was voor Nel Breeman en Bep Meijer met 54,86%. lOltr per minuut 40graden Compleet geïnstalleerd 13ltr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd IBItr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd Inclusiefs jaar verlengde garantie hw€ 172,= dus totaal 7 jaar Inclusief klokthermostaat fr 100 twv€ 191,= Vraag naar de voorwaarden Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180) 31 41 12 (0180) 31 99 93 info@arbeco.nl JTel.l Fax: info* Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Za 08.30 - 16.00 uur www.arbeco.nl Ook uw installateur voor zonne systemen en alles wat door een leiding gaat.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 13