Eén jaar Royal Kids Home Golfclub Hitland helpt Hospice IJsselThuis Feest bij Albert Heijn Nesselande Vlieg er eens uit Twee jaar sportcentrum Brothers Prijswinnaars Oogstfeest JlNAAP) Als beloning de lucht in Nieuwe aanwinst speeltuin IJsselkids HART VAN HOLLAND ZUIDPU\S 19 SEPTEMBER 2012 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - De jaarlijkse Van Delft Infra Trofee golfwedstrijd van Golfclub Hit land, op zaterdag 15 september, was een groot succes. Aan het eind van de middag kon be stuursvoorzitter Hans Wognum van GC Hitland een cheque van 900 euro overhandigen aan Jan Leydes, bestuurslid van Hospice IJsselThuis. De sponsors, Van Delft Infra en Golfshop Hitland, hadden voor mooie prijzen gezorgd en ook de golfers zelf hadden de knip ge trokken voor het Hospice. De wed strijd werd gewonnen door Jeroen Houtsma, die in een nek-aan-nek race de nummers twee en drie, Alec Stewart en Leo Mevissen, achter zich liet. Nesselande -Albert Heijn Nes selande viert zaterdag 22 sep tember feest want Albert Heijn bestaat 125 jaar. Van 11.00 tot 16.00 uur is er Kids Megaparty muziek en zijn er oud Hollandse spelletjes, springkussen, schmin ken, gratis popcorn, suikerspin en limonade. Om 14.00 uur wordt er taart gegeten met jarige buurtbe woners op het Maltaplein en treedt Elske Haverkamp, winnaar van 'AH talent' op. "Al onze klanten zijn van harte welkom om mee te delen in de feestvreugde in onze winkel", al dus supermarktmanager Iwan Tims. Zevenhuizen/Waddinxveen - Mar tin Slag van de Zevenhuizense au torijschool Lagrouw is ook freelance ballonvaarder bij Aerostat ballon vaarten. Tijdens de Ladies Night bij de Van der Linden Groep stond hij met een heteluchtballon mand in de showroom. Om in aanmerking te komen voor de hoofdprijs, een vaart met een hete luchtballon, moesten bezoekers een theorietest afleggen. Zevenhuizen - "Wie timmert het mooiste huisje?", was de uitda ging die Knaap Bouwbedrijf op het Oogstfeest had voor de kinde ren. Deze timmerden er vervolgens lustig op los om hun zelfgemaakte exemplaar zo mooi mogelijk te ma ken. Timmervrouw Carmen en tim mermannen Stef en Juan werden beloond met een cadeaubon voor een speelgoedwinkel. Voor de volwassenen werden tien antieke gereedschapstukken van zolder gehaald, waaronder een ver stelbare sponningschaaf, een veer- ploeg, een guts en een rijschaaf. Winnaar was de heer Sol. Hij leverde als enige een foutloos lijstje in Aan het einde van de avond werd bekend gemaakt dat mevrouw Korevaar uit Waddinxveen de ge lukkige winnares was geworden. Donderdag 13 september nam ze haar prijs in ontvangst met de woorden "supergaaf om mee te gaan". Voor meer informatie: info@airmazing.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Toen de eigenaresse van Villa Dorrestein op het terras van speeltuin IJssel kids zat, zag ze allemaal kinderen, gekleed in kleding uit haar winkel rondlopen. "Hier loopt mijn doel groep" dacht ze. Het leverde de speeltuin een leuk speelhuisje op dat door de vrijwilligers in elkaar werd gezet. Woensdag 12 septem ber onthulden moeder en kinderen het cadeau. Villa Dorrestein, baby- en kinderkleding is te vinden in winkelcentrum Dorrestein. Nieuwerkerk aan den IJssel - Royal Kids Home vierde woens dag 12 september met ouders en kinderen haar eenjarig bestaan. Reden voor een feestje. Van tien kinderen in september 2011 is het kindercentrum uitgegroeid naar ruim 140 kinderen, een op merkelijke groei in één jaar. Drie bekende christelijke arties ten: Elly Zuiderveld, van Elly Et Rikkert, Lee Ann Vermeulen en Elise Mannah gaven een spet terend Limonadeconcert. Ze zongen bekende christelijke kin derliedjes en liedjes van hun cd 'Limonadeliedjes'. De kinderen konden heerlijk meezingen. Er was spelplezier voor groot en klein, met een groot springkussen en ander speelgoed en in de pauze limo nade en vers gebakken poffer tjes. Voor meer informatie: www.royal- kidshome.nl of 0180-320971. Moordrecht - Tijdens de Moor- drechtse braderie konden voor bijgangers raden hoeveel brief- geld er rond dwarrelde in een windturbine op de stand ACM Assurantiën en Hypotheken/Re- gioBank. Er bleek 5.775 euro rond te dwar relen. Sylvia Romeyn uit Moor drecht zat er het dichtst bij, zij gokte op 5.650 euro. Het leverde haar een cadeaubon voor een helikoptervlucht op. Arie Verhagen overhandigt Sylvia Romeyn en haar dochter de cadeaubon. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sport centrum Brothers, gevestigd aan de Maalderij 16, vierde donderdag 13 september haar tweejarig bestaan. Bappie Tetteroo begon de sport school op 21-jarige leeftijd met Thai boksen, boksen, boxingbag en Zumba. Kort geleden zijn daar les sen MMA bijgekomen. De sport school heeft in die tijd een groot vast klantenbestand opgebouwd. Tettoroo en zijn vriendin Roxana van Gaal weten de juiste sfeer te scheppen, waardoor veel leden 'ver slaafd' zijn geraakt aan trainen. Die sfeer en gezelligheid zijn kenmer kend voor Brothers. Fanatieke leden hebben de mogelijkheid om door te groeien naar de selectie. Leden van Brothers doen mee en winnen ook prijzen op Thai boks gala's. Tetteroo werd op het feest ter ere van het tweejarig bestaan verrast met diverse cadeaus en een mooie collage met foto's van de afgelo pen twee jaar. Voor meer informatie: www.sportcentrumbrothers.nl. luchtballon.com

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23