CKV toont karakter Volleybal-trainer gezocht Vierde Aart van Hovenloop Uitstekende start NTTC Moordrecht oppermachtig Ouder-kindtoernooi druk bezocht Punt voor IJsselvogels Barracuda wint brons op Mijl PVC laminaat vloeren Nederlaag Groeneweg 30 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 19 SEPTEMBER 2012 www.enkast.nl 0180-634866 Korfbal Volleybal Atletiek Tafeltennis Voetbal Tennis Korfbal Zwemmen Voetbal Nieuwerkerk aan den IJssel - Na een spannende slotfase stond er zater dag 15 september bij de wedstrijd Die Haghe tegen Nieuwerkerk een 15-15 eindstand op het scorebord. Beide ploegen zullen zich afvragen of dit nu een gewonnen of een ver loren punt was. Zo stond Die Haghe twintig minuten voor tijd nog met 13-9 voor, maar had Nieuwerkerk vier minuten voor tijd een 13-14 voorsprong te pakken. Twee mi nuten voor tijd keek Nieuwerkerk weer tegen een 15-14 achterstand aan om vervolgens Christian Dek kers anderhalve minuut voor tijd de gelijkmaker te zien maken. Feit is dat Nieuwerkerk twintig minuten voor tijd, gesteund door een aantal wissels, de knop om wist te zetten, karakter toonde en zich terug in de wedstrijd vocht. Aart van Hoven werd in het zonnetje gezet door Jan van Donkelaar. Regio/Bleiswijk - De vierde Aart van Hovenloop van 2012 werd zondag 16 september gelopen. Deze serie lopen bestaat al meer dan twintig jaar. Dit keer was de tien kilometer de hoofdafstand. Voor de start werd Aart van Hoven, naamgever en or ganisator van de loop, door de voor zitter van de Kieviten-wedstrijd- kommissie, Jan van Donkelaar, in het zonnetje gezet. Niet alleen van wege zijn jarenlange inzet bij alle Kieviten-wedstrijden maar vooral voor zijn 70e verjaardag zaterdag 15 september. De race werd gewonnen door Waldo Karbaat uit Bergschenhoek in 36.56. Eerste dame was Ingrid Baggerman uit Bleiswijk in 49.26. Uit Zeven huizen liepen Mark den Hollander, 52.03 Ger de wit, 52.05 en Robin Metselaar, 52.08 mee. Rina de Hol lander uit Moordrecht finishte in 55.40 en Johan van Kersbergen uit Moerkapelle, nog herstellende van een blessure, stopte bij vijf kilome ter in een tijd van 22.24. Voor alle uitslagen: www.dekieviten.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor NTTC is de tafeltenniscompetitie goed van start gegaan. Zowel het eerste als het tweede team behaal de een monsterscore. Het keurkorps bestaat dit jaar uit Eric Disseldorp, Danny van het Groenwoud en Wil lem Vuerhard. Ondanks de formele degradatie tijdens de voorjaarscom petitie zorgde een keuzepromotie ervoor dat weer in de hoofdklasse gespeeld mag worden. Tegen Ta- verzo uit Zoetermeer werd op over tuigende wijze met 8-2 gewonnen. Zevenhuizen - Het ambitieuze eer ste klasse team dames 2 van VC Nesselande zoekt een train(st)er voor de donderdagavond van 19.30 Promoveren is wat dames 2 van VC Nesselande wil. tot 21.00 uur. Doelstelling: promo- Voor meer informatie: veren. Vorig jaar mocht dames 2 op www.vcnesselande.nl. één punt na (dus één set..) geen pd- wedstrijden spelen. Het jaarlijkse ouder-kindertoernooi was met 46 kinderen en hun (adoptie) ouders drukker dan ooit. Moerkapelle - Het ouder-kindtoer- nooi van tennisvereniging Love 70 was zaterdag 15 september met 46 deelnemers drukker dan ooit. De vijf banen waren de hele middag bezet door enthousiaste kinderen en hun ouders of hun adoptieou ders'. Willem-Jan Verdoes en zijn vader wonnen de A-poule, Sanne Kemme en haar vader de B-poule en Lucas Doornebosch en zijn va der de C-poule. In de grote D-poule eindigden drie koppels bovenaan. De meeste gewonnen games be paalden uiteindelijk dat Senna Jager en vader Dennis echt eerste waren geworden. De andere num mers één waren Timo Verheij en vader Jan, en Bas Groenendijk met vader Steven. Zevenhuizen - Na afloop van de aantrekkelijke wedstrijd tus sen Woerden en Groeneweg wa ren vriend en vijand het er over eens dat de drie punten terecht bij de thuisclub waren gebleven. Ondanks het fysieke en voetbal lende overwicht van Woerden nam Groeneweg brutaal de leiding door doelpunten van Erwin Hof en Joey Grootscholten. Een half uur voor tijd gaf Woerden nog meer gas en uitblinkers Eddy Vorm en Wesley van Zoolingen brachten de moe gestreden Zevenhuizenaren op de knieën. Eindstand 3-2. Moordrecht - De uitslag is overdui delijk. Moordrecht was zondag 16 september Gouderak de baas. Het won de uitwedstrijd met 1-5. Het tweede team werd vorig sei zoen kampioen en komt uit in de eerste klasse. Ben Hofhuis, Francois de Leeuwe en Hans Stapels haalden tegen het uit de hoofdklasse gede gradeerde Goudse Vriendenschaar verwoestend uit met 9-1. Moordrecht - KVA kwam zaterdag 15 september op bezoek in Moor drecht. De Amsterdamse ploeg wist in deze competitie, net als IJsselvo gels, nog geen punten binnen te ha len. Het werd een gelijk opgaande wedstrijd, waarbij KVA in de tweede helft continu op voorsprong stond. Tot in de laatste minuut: met nog enkele seconden op de klok kreeg IJsselvogels een vrije bal waaruit gescoord werd. Eindstand 17-17. Dirk Rijneveld zette met een vrije bal in de laatste minuut IJssel vogels op een gelijke stand (foto: Matthijs de Jong). Nieuwerkerk aan den IJssel - De vijftien zwemmers van Van Vliet Barracuda behaalden zaterdag 15 september op de Zoetermeerse Mijl een derde plaats. Mark van Berkel zwom een sterke 100 meter school slag met een pr van 28 seconden. De meest indrukwekkende prestatie staat op naam van Floyd van Hoof, die op de 100 meter vrij onder de magische grens van één minuut zwom, 59.72. Op de 200 meter rug slag won hij goud met een eindtijd van 2.18.05.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 30