Sanitiem Arbeco U ziet het goed! a Aftrap BRAinS-seizoen met skateroute en dansdemonstratie Yara en Ysanne naar Mexico Kinderboekenweek: Hallo wereld! Vijfenzeventig jaar Vrouwen van Nu 1.784,00 1.925,00* 1.989,00* no nonsense HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL I 3 OKTOBER 2012 15 Collectanten Alzheimer Nederland gezocht Bazaar in De Bron Kennismaken met burgemeester Kats Bridge Vierde zitting Ijsselbridge Bosch compact 3 cw3 Bosch compact 4 cw4 Bosch compact 5 cw5 Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? Vrouwe^ Vervolg van voorpagina Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor afgaand aan de SaturdayNight Skate werd afgelopen zaterdag het startschot gegeven voor het nieuwe BRAinS-seizoen. Door Bart Jansen Wethouder Verbeek en kinderbur gemeester Björn de Ruiter spraken de ruim 200 deelnemers toe. De wethouder zei het BRAinS-project op de voet te volgen en is te spre ken over het feit dat het in vier jaar zo'n succes is geworden. Maar meer onder de indruk was Verbeek van de opkomst voor de SaturdayNight Skate. "Tweehonder- vijftig man, dat is voor een eerste keer echt geweldig. Volgend jaar Zumba'end opwarmen voor het skaterondje. hebben we natuurlijk een andere past het niet meer op het Raadhuis locatie nodig, want dan zullen er plein. Laten we dat hopen in ieder vast meer mensen meedoen en dan geval!" Nieuwerkerk aan den IJssel - Alz heimer Nederland werkt al ruim dertig jaar aan het verbeteren van de kwaliteit van leven voor mensen met dementie en hun omgeving. Met 52 regionale afdelingen en ruim tweehonderd Alzheimer Ca fés heeft Alzheimer Nederland een landelijk dekkend netwerk van be trokken vrijwilligers. De stichting is volledig afhankelijk van particuliere giften. Om die reden is de landelijke collecteweek, dit jaar van maandag 5 tot en met zaterdag 10 november, heel belangrijk. Wie in de collecteweek een paar uur aan dit goede doel wil besteden kan contact opnemen via 0180-319819 of dvdwg@in4u.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - Yara Metselaar en Ysanne den Breems stappen dinsdag 9 oktober in het vliegtuig naar Mexico. "Wij zamelen met onze school geld in voor een weeshuis in Miacatlan in Mexico en voor de kinderen op de vuilnisbelt. Van het geld dat wij inzamelen kan een jaar lang een docent betaald worden, zodat de kinderen later ook een kans hebben op een baan. Want dat is voor de kinderen op de vuilnisbelt de enige manier om van het vuilnisbeltleven af te komen", vertellen de meiden. Namens Thorbecke College zijn zij ambassadrices van het project 'Koen wat ga je voor Mexico doen?' Het wordt een bijzondere reis. "Wij slapen in het weeshuis en krijgen zo een beter beeld van dat waarvoor wij geld inzamelen." Voor meer informatie: www.koen- watgajevoormexicodoen.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Kinderboekenweek, vindt plaats van woensdag 3 tot en met zaterdag 13 oktober met als thema 'Hallo wereld!'. Op 3 oktober komen leer lingen van de Prins Willem Alexan- derschool naar de bibliotheek aan het Raadhuisplein om met elkaar de Nieuwerkerkse Kinderboekenweek op een verrassende wijze te openen. Een persoon uit een boek kan als een echte vriend voor je zijn, een boekenvriendje. Vanmiddag kunnen kinderen in de bibliohteek hun eigen boekenvriendje komen kleuren. Voor de basisscholen heeft de bi bliotheek dit jaar drie bekende au teurs uitgenodigd. Op donderdag 4 oktober reist Els Rooijers samen met leerlingen van de Prins Willem Alexanderschool en de Jenaplan school door de werelden van haar boeken. Op maandag 8 oktober gaat Anita van den Bogaart aan de slag met leerlingen van De Wingerd, de Gideonschool en de Rehobothschool en op donderdag 11 oktober brengt Kees Opmeer een bezoek aan de Montessorischool, de Rehoboth school en de Elimschool. Op woensdag 10 oktober vindt van 14.30 tot 15.30 uur de voorstelling 'Madelief reist en droomt' plaats voor kinderen van vier tot zes jaar. De toegang bedraagt 2 euro in de voorverkoop en 3 euro aan de zaal. Bestuursleden van het Provinciaal bestuurZuid-Holland, afdelingen Moordrecht, Moerkapelle en Alexander, de voorzitter van de bibliotheek en wethouder Jan Verbeek waren'als gasten aanwezig. Nieuwerkerk aan den IJssel - Na een jaar van voorbereiding werd donderdag 20 september het 75-ja- rig bestaan van de Vrouwen van Nu afdeling Nieuwerkerk gevierd. Het aantal leden dat zich had aan gemeld was verrassend groot; ze kregen een uitgebreid programma voorgeschoteld dat begon met een welkomstdrankje. Er kon archief materiaal worden bekeken, er was een prijsvraag, een buffet en een optreden van zanger Peter Dons, die bekende Hollandse liedjes en coun try- en westernsongs ten gehore bracht afgewisseld met een grappig verhaal. Nieuwerkerk aan den IJssel - In kerkgebouw De Bron aan de Ringvaartlaan 16 vindt op don derdag 1 en vrijdag 2 de traditio nele bazaar plaats. Er is een ruim aanbod aan boeken, speelgoed, verzamelartikelen, huishou delijke apparaten, Ip's en cd's, bloemen, planten en dergelijke. Ook zijn diverse consumpties verkrijgbaar en kunnen bij het rad van fortuin diverse prijzen gewonnen worden. De bazaar is op donderdag ge opend van 19.00 tot 23.00 uur. Op vrijdag is de bazaar van 10.00 tot 12.00 uur uitsluitend toegankelijk voor rolstoelers en gebruikers van een rollator. Tus sen 14.00 en 17.30 uur is er die middag speciale aandacht voor de kinderen met onder andere spelletjes, schminken, kinderrad en pannenkoeken eten. De ba zaar is voorts geopend van 18.30 tot 23.00 uur. De opbrengst is, evenals vorig jaar, voor de helft bestemd voor Hospice IJsselt- huis. De andere helft is bestemd voor de kerk. Bruikbare spullen, géén meubels, televisies en witgoed, kunnen op dinsdag 30 en woensdag 31 ok tober tussen 10.00 en 20.00 uur bij De Bron afgegeven worden. Voor vervoer van spullen kan een afspraak gemaakt worden via 0180-314881 of 0180-315934. Nieuwerkerk aan den IJssel - Burge meester Gert-Jan Kats bezoekt don derdag 4 oktober de koffie-oehtend van Vrouwen van Nu. Hij licht een tipje van de sluier op over zijn werk als burgemeester van Zuidpias en er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Aanvang 9.45 uur in dorps huis De Batavier. De toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Mari anne en Hans Ranft zijn op woens dag 26 september met een percen tage van 55,95 in de A-lijn winnaar gworden van de vierde zitting van de eerste competitieronde van dit seizoen. Tweede werden Herbert Berkhuysen en Trees Hoofman met 55,36 en op de derde plaats ein digden Trudie van der Made en Elly Meenks met 54,17. B-lijn: 1. Marga Blok en Nel Vente 62,80, 2. Ada van der Linden en Ro bert Jan Visser 60,71, 3. Wil en Jan van Rheenen 59,23. C-lijn: 1. Hieke Penning en Jannie Rietveld 61,31, 2. Karei Hartlieb en Louis van de Wal 60,12, 3. Yvonne en Bert Klapwijk 58,93. D-lijn: 1. Elly de Haan en Netty Koolhaas 59,23, 2. Betty Vis en Jan Hilkhuysen 58,63, 3. Truus Böhme en Bep Lenderink 58,04. lOltr per minuut 40graden Compleet geïnstalleerd .oitq. hai; 13ltr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd IBItr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd i Inclusiefs jaar verlengde garantie twv€ 172,= dus totaal 7 jaar Inclusief klokthermostaatfr 100twv€ 191,= *Vraag naar de voorwaarden Ook uw installateur voor zonne systemen MJWWt Sanitiem Arbeco B V. Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180) 31 41 12 Fax: (0180)31 99 93 info@arbeco.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Za 08.30 - 16.00 uur www.arbeco.nl •ORM Kt 1CODOF/N.NL W WW.K OEN W ATG

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15