Nog plaatsen vrij voor excursie naar Bergen-Belsen Live avond n t Blok Truckers Ringsteken komt eraan Lezing over erfrecht Jongerenkoor Needed in Open Deur Dienst Babyinkoopspreekuur fysiotherapie Old School Dub vs Nu Skool Dubstep HART VAN HOLLAND NIEUWERKERK AAN DEN IJ5SEL 3 OKTOBER 2012 Kidsdisco Vriendenparty Er werd gebridged 23 Synagogezang in Ontmoetingscentrum Inloopavond Nieuwer- kerks Vrouwenkoor Ernst en humor in trouwzaal mWÊ v. M V Nieuwerkerk aan den IJssel - Onder leiding van gids Willem Bezemer reist Stichting Vedj (voor en door jongeren) op zondag 25 november af naar Bergen-Belsen, het con centratiekamp waar Anne Frank in maart 1945 is overleden. Onderweg worden ook nog twee begraafplaat sen bezocht. In de bus zijn nog enkele plaatsen vrij. De excursie is bestemd voor iedereen van veertien jaar en ou der. Vertrek om 05.45 uur vanaf het Raadhuisplein. Men verwacht rond 23.30 uur in Nieuwerkerk terug te zijn. De kosten bedragen 40 euro. Voor meer informatie: www.vedj. info. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok wordt vrijdag 12 okto ber een kidsdisco gehouden. De avond begint om 19.00 uur, er is toezicht en er wordt geen ener- gydrink geschonken. De kidsdisco is voor alle kinderen van de basisschoolleeftijd. Eem DJ verzorgt en muziek en de toe gang vrij.'t Blok is gevestigd aan het IJsermanpad 1. Nieuwerkerk aan den IJssel - In De Meander werd maandag 24 sep tember de vierde ronde gespeeld van de Nieuwerkse Bridgeclub. Na lange tijd wisten Peter Bijster- veld en Ron van Domburg weer eens de bovenste plek te behalen met 59,17°/o. Op een tweede en derde plaats eindigde het gele genheidskoppel Irene den Hollan der en Guus Ham met 58,33% en Ineke van den Heuvel en Lenie de Kreek met 57,92%. De B-poule kende een verrassen de overwinning want het nieuwe koppel Arie Blok en Elly Delwei werd eerste met 61,58%. Betty Geurts en Karen Schuddeboom eindigden op een tweede plaats met 63,19% en Marijke Blok met Wijntje de Graaf eisten de derde plaats op met 56,25%. Nieuwerkerk aan den IJssel - Rock band TwoWay Society treedt za terdag 13 oktober op in 't Blok. TwoWay Society beschouwt haar achterban is niet alleen als fan, maar als onderdeel van de band. Dit kan door het delen van foto's, ma- Prof.mr. M.J.A. van Mourik. ken van clips en remixen tot het ge bruik van door fans geschreven riffs en lyrics. Zelfs live meespelen door fans tijdens optredens is iets waar de band naar streeft. De deur gaat om 20.30 uur open, de toegang be draagt 4,- euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - Prof. mr. M.J.A. van Mourik. Hoogleraar aan de Radbouw Universiteit Nij megen en oud-notaris, verzorgt op donderdag 11 oktober in de Open bare Bibliotheek aan het Raadhuis plein een lezing over 'Trouwen en overlijden'; over veranderingen op het gebied van het huwelijksver mogensrecht en erfrecht. De lezing begint om 20.00 uur. Gratis toe gangskaarten zijn af te halen in de bibliotheek of zijn te reserveren via 0180-316201. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting Evenement organiseert voor de zeventiende keer het Truckers Ring steken op zaterdag 13 oktober. Vrachtwagens verzamelen zich van af 13.00 uur, de start is om 14.00 uur op de Hoogeveenenweg 200 ter hoogte van Mommers. Opgeven is niet nodig, achter aansluiten in de rij, deelname is vrij. Voor iedere deelnemer is er een herinnering. Voor meer informatie: 0180-324927 (na 18.00 uur). Nieuwerkerk aan den IJssel - De dienst van 9.30 uur op zondag 7 oktober in het Ontmoetings centrum aan de Bospolderstraat staat in het teken van Israël. Er wordt dan extra aandacht gege ven aan de joodse wortels van het christendom. Voorganger is ds M. Verschoor. Het Mannen koor Nieuwerkerk aan den IJssel ondersteunt de dienst met liede ren uit de synagoge. Thema van de dienst is 'Een baldakijn van trouw'. Nieuwerkerk aan den IJssel - Da- -■ mes die graag zingen kunnen op donderdag 11 oktober kennisma ken met het Nieuwerkerks Vrou wenkoor om te zien of zingen in een koor iets voor hen is. Het koor heeft 35 leden en staat onder lei ding van dirigent en begeleider op piano Frank van Wingerden. De repetities vinden plaats op de donderdag van 20.00 tot 22.00 uur in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Het gevarieerde repertoire om vat werken van lichte tot klas sieke muziek van onder andere Mozart, Mendelssohn Bartholdy en Vivaldi alsmede kerstliederen. Het koor verzorgt regelmatig uit voeringen en neemt jaarlijks deel aan het Zuidpias Muziek Festival (www.zuidplasmuziekfestival.nl). Voor meer informatie: www. nieuwerkerksvrouwenkoor.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens de avond van de christelijk- maatschappelijke vrouwenbe weging Passage, op donderdag 11 oktober in het Hervormd Ker- kelijk Centrum aan de J.A. Beije- rinkstraat 53, verzorgt mevrouw Zimmerman-Koops om 20.00 uur een lezing over wat er allemaal gebeurt in een trouwzaal, waar ernst en humor elkaar afwisse len. Zaal open om 19.45 uur. Ook niet-leden zijn welkom. Zij beta len 2,50 euro. Voor meer informatie, ook over vervoer: 0180-312402. Nieuwerkerk aan den IJssel - De kinderfysiotherapeuten van Kinder- fysiotherapie M en M houden zater dag 6 oktober van 10.00 tot 12.30 uur het maandelijks babyspreekuur voor ouders die vragen hebben over de ontwikkeling van hun baby. Kin- derfysiotherapie M en M Is gevestigd aan de Kerklaan 81a. Voor meer informatie: 0180-313045 of www.kinderfysiotherapiemenm. nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De DJ's zijn na hun eerste ronde in april terug uit de UK en klaar om verder te gaan met hun 'journey through bass culture'. Ze starten deze Sound Clash tour II door Nederland in 't Blok op woensdag 3 oktober in de taaf-kroeg van 't Blok. Tessa Pollitt uit Londen, VisooNero uit Bristol en nieuwkomer Haras, de strijders trekken nog meer uit de kast in deze geluidmeting en nemen je mee langs Dub, Reggae, Roots en van Dancehali tot Future Bass, Post- Dubstep, Bass Culture en verder. De toegang is vrij. Nieuwerkerk aan den IJssel - Chris telijk Jongerenkoor Needed geeft zondag 14 oktober haar medewer king geven aan de Open Deur Dienst in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. De liederen van Needed, uitstraling en zang, geven een extra dimen sie. Aanvang 17.00 uur, samenzang vanaf 16.50 uur. Dominee Louis Krüger uit Rotterdam gaat voor in deze dienst. TwoWay Society. Onderschrift: Vedj bracht eerder ook al een bezoek aan Bergen-Belsen.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23