Zilvervloot terug bij RegioBank Open Coffee Zuidpias Dierbaar keurmerk voor Intratuin Zoetermeer OOOO0OOOO OPLOS$lH<5 26 HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 3 OKTOBER 2012 ,0 11 12 13 14 15 16 17 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Zilvervloot Sparen is sinds 6 september terug bij Regio- Bank. Bij dit jeugdspaarproduct ontvangen spaarders naast de jaarlijkse rente een premie van maximaal 10%. Zilvervloot Spa ren was vanaf 1958 enorm po pulair tot de overheid in 1992 de regeling stopte. Het popu laire spaarproduct is nu weer verkrijgbaar. RegioBank wil zo haar steentje bijdragen aan de ontwikkeling van spaarzin bij jongeren. Vanaf de geboorte tot het be reiken van de leeftijd van acht tien jaar kan geld worden in gelegd op Zilvervloot Sparen, maximaal 600 euro per jaar. Behalve een aantrekkelijke ren tevergoeding krijgen spaarders per volledig spaarjaar een pre mie van 1% over de inleg, met een maximum van 10%. Over Regiobank RegioBank kiest voor bankieren met veel persoonlijke aandacht en gevoel voor service; met de bank in de buurt en de klant centraal. De Zelfstandig Adviseur van Re gioBank is geworteld in de regio, kent de omgeving en spreekt de taal van de klant. Hij brengt com plexe financiële onderwerpen te rug naar begrijpelijke verhalen. Dit betekent een eenvoudige en heldere uitleg over producten met aantrekkelijke tarieven. RegioBank Zelfstandig Adviseur Veerman Diensten B.V., Dorps straat 200, Zevenhuizen, 0180- 631866, www.veermanadviseurs. nl. Den Ouden Assurantiën B.V., Kroonkruid 38, 0180-312177, www.doa.nl. ACM Assurantiën en Hypotheken, Kerkplein 7, Moordrecht, 0182- 372722, www.acmadvies.nl. Van Eijk Et Partners, Kerkweg-Oost 159, Waddinxveen, 0182-631191, www.vepv.nl. Zevenhuizen - De maandelijkse net werkbijeenkomst van Open Coffee Zuidpias wordt gehouden op dins dag 16 oktober van 9.00 tot 10.30 uur. Ondernemers uit de gemeente Zuid- Regio - Intratuin Zoetermeer vol doet ook dit jaar weer aan de stren ge certificeringseisen van Dierbaar. Dit houdt in dat Intratuin Zoeter meer het welzijn van de dieren, vakbekwaamheid én hygiëne hoog in het vaandel heeft staan. Een ge certificeerde bedrijf krijgt jaarlijks een grondige controle door een in specteur van Dierbaar. Voor de aanschaf van een cavia, konijn, vogel, vis of ander dier wil plas kunnen deze vrij toegankelijke netwerkbijeenkomst bijwonen bij Rodeche Acquisitiediensten aan de Bredeweg 118p in Zevenhuizen. Doel is om ondernemers uit de ge meente Zuidpias op een ontspan nen manier met elkaar in contact te brengen en zo de onderlinge samen werking te bevorderen. Voor meer informatie: www.open- coffeezuidplas.nl, de Linkedln groep Open Coffee Zuidpias of Twitter: @oczuidplas. de consument zekerheid. Klanten zijn bij Intratuin Zoetermeer ver zekerd van het beste advies voor hun huisdier, want alleen bedrij ven die voldoen aan strenge kwa liteitseisen, ontvangen een certi ficaat. Dit betekent de zekerheid van deskundigheid, een eerlijk en gedegen antwoord op gestelde vragen, goede voorlichting en een gegarandeerd verantwoorde verzorging van de dieren. Wie zijn huisdier goed wil ver zorgen, verwacht van zijn die renspeciaalzaak zekerheid én vakbekwaamheid. Dat is de reden dat Dierbaar certificaten verleent aan ondernemingen in de groot- en detailhandel die deze eisen vanzelfsprekend vinden. Intratuin Zoetermeer is gevestigd aan de Voorweg 192. F5*® 1Stuk hout 2. Traag 3. Metaalsoort 4. Eter 5. Dokter 6. Levenslucht 7. Groot onheil 8. Steekwapen 9. Nobel 10. Wasem 11. IJshut 12. Stekelig dier 13. Tenger 14. Oude munt 15. Gele kleur 16. Overschot 17. Wandelplaats Een splinternieuwe coat voor uw geliefde chihuahua, een massagebeurt voor uw cavia, Fikkie een keer extra door de hondenwasstraat en voor Maus een halsbandje met diamantjes en een gouden belletje... De Gooische Meisjes zullen flink in de buidel tasten voor deze extravagante Dierendagverrassingen. Als wij u mogen adviseren: een extra knuffel, nog een rondje rennen, een lekkere knabbelstaaf, hondenkoekje of kattensnoepje voldoen ook. Hoe dan ook: verwen uw huisdier eens extra op Werelddierendag. slddierendag - Vierletterwoorden zoeken woorden van vier letters I» u van boven naar beneden invult. Gebruik daarvoor de gegeven omschrijvingen. Als u de juiste woorden invult, leest u op de bovenste regels de oplossing. Nee, pet is geen vergissing, hooguit een poging om grappig te zijn. De oplossing van de puzzel van vorige week: Paltrokmolen 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 26