Moerdregt Bloemenverkoper neemt na ruim 30 jaar afscheid van de markt Collecte Brandwondenstichting Taxipoint in GHZ Pim te Lintelo in slotminuten onderuit Erik Faas verenigingskampioen Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt Blended wint kwartfinale Clash of the Cover Bands HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 3 OKTOBER 2012 33 Schaken Hengelsport Zorgpartners Midden-Holland Moordrecht - De jaarlijkse collecte van de Nederlandse Brandwon denstichting wordt gehouden van zondag 7 tot en met zaterdag 13 ok tober. In die week gaan in Moordrecht circa vijftig vrijwilligers op pad om geld in te zamelen voor dit doel. Nieuw dit jaar is de mogelijkheid om geld over te maken via een SMS: door het woord 'brand' te sms'en naar 4333 doneert men 1,50 euro. Moordrecht - Marktkoopman Wim de Bruin werd woensdag 26 sep tember in het zonnetje gezet. De verkoper van snijbloemen is onlangs 65 jaar geworden en nam na ruim 30 jaar afscheid. De Bruin kreeg van de collega-kooplieden op zijn laatste werkdag een taart aan geboden. Ook burgemeester Kats kwam naar de markt in Moordrecht om De Bruin de hand te schudden. Volgens marktmeester Tahapary hoeven liefhebbers van bloemen zich geen zorgen te maken, De Bruin wordt opgevolgd door een andere bloemenverkoper. Den Haag/Moordrecht - In het Paard van Troje in Den Haag vond op vrijdag 28 september de vierde kwartfinale plaats voor Regio West Nederland van de grootste band competitie The Clash of the Cover Bands, The Benelux Edition 2012. Negen bands werden beoordeeld door een vakjury en door het pu bliek. De jury wees pop coverband Blended aan als winnaar. Het pu bliek koos voor de classic rock co verband Grind uit Den Haag. Samen met de nummers twee voegden de bands zich bij de beste en populair ste coverbands van deze regio. In november vinden de halve finales plaats. De uiteindelijke winnaars van The Clash of the Cover Bands Awards 2012/2013 worden beloond met een cd contract met videoclip en een tour van twintig optredens door de Benelux. Voor meer informatie: www.the- clashofthecoverbands.com. Gouda - Reizen met de Groene- HartHopper vanaf de Bleulandloca- tie van het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) is met ingang van maandag 1 oktober eenvoudiger geworden. Vanaf die datum kunnen pashou ders van de GroeneHartHopper hun terugreis boeken via een Taxipoint. Een Taxipoint is een digitale zuil bij de hoofdingang op de Bleulandlo- catie. Met de pas van de Groen- HartHopper kan via een paslezer in het Taxipoint de terugreis worden besteld. Zodra de gereserveerde rit aan een taxi is toegewezen, ver schijnt op het scherm van het Taxi point de verwachte aankomsttijd. Door dit innovatieve systeem wordt de aanmeldtijd sterk verkort. Ten opzichte van de huidige werkwijze kan dat voor de taxipassagiers tot een halfuur tijdwinst opleveren. Tot nu toe was het lastig om vóóraf al de terugreis te bepalen. Medische afspraken lopen vaak uit, waardoor onnodig lang moest worden ge wacht óf de taxi kwam voor niks. Met het plaatsen van het Taxipoint verwachten het GHZ, de gemeente Gouda en Connexxion dit op te los sen. Moordrecht - Van de dertig deel nemers aan de clubcompetitie ver schenen er zestien achter het bord in de derde competitieronde. Spannend was het duel tussen de hoofdrolspelers van het vorige sei zoen, Pim te Lintelo en Léon Ja- cobse. Vanaf de zijlijn gezien leek Te Lintelo het beste van het spel te hebben. Pion in de plus met stevige aanval. Kostte hem wel beduidend meer bedenktijd dan zijn tegen stander. Dat laatste werd hem ech ter noodlottig. Een stukoffer had een winnend slot moeten opleve ren, maar door een foutje ging dit mis en bleef hij een stuk achter. Ook Rien Duine investeerde als altijd veel bedenktijd. Tegen Wim Mulder liep het verschil op tot meer dan een uur. Ondanks dit weinige tijd- gebruik deed Mulder wel goede zet ten en dat resulteerde ook in ma teriaalwinst. Het slotoffensief van Duine mocht niet baten. De eerste zege voor de man uit Ouderkerk in de competitie bij De IJssel. Sjaak in 't Veld en Aad van den Berg kwamen remise overeen, even als Arie Macdaniël junior en Leen Boonstra. Harm Hoogeveen, be haalde een overwinning op Willem Schouten en heeft nu een score van 2,5 uit 3. Jan van den Dorpel won van Casper de Pijper en vlotte over winningen als gevolg van vroegtij dig stukverlies waren er voor Arie Macdaniël senior tegen Teus Boere en voor Bastiaan Rietveld tegen Maikel Terlouw. Stand aan: 1. Lèon Jacobse, 2. Frank Visser, 3. Gerard van der Wouden. Het tweede team van De IJssel speelde tegen het op papier er ver loor nipt met 4,5-3,5. Moordrecht - Voor de leden van HSV Moordrecht stond zaterdag 29 sep tember de laatste competitiewed strijd op het programma. De vangs ten in de Oude Rijn bij Bodegraven waren redelijk. In het A-korps werd Cees van den Heuvel eerste met 4.875 gram; tweede werd John van Uunen van 4.724 gram en Dennis Holthuysen eindigde op de derde plaats met 4.607 gram. B-korps: 1. Henk Multem 4.383 gram, 2. Koos van Herk 3.865 gram, 3. Willem van Veen 3.423 gram. C-korps: 1. Frans Buurman 5.049 gr. Erik Faas kampioen Met 39 klassementspunten mag Erik Faas zich verenigingskampioen noemen. John van Uunen is met 51 punten op de tweede plaats geëin- Pop coverband Blended. digd en Cees van den Heuvel is met 57 punten derde geworden. B-korps: 1. Ron Hofland 51 pun ten,2. Peter van der Hoek 53 pun ten, 3. Willem van Veen 89 punten. C-korps: 1. Frans Buurman 133 punten, 2. Michel van Bergen 136 punten, 3. Johan Sapuletej 210 punten. Moordrecht - In de maand oktober vinden in Centrum Moerdregt de volgende activiteiten plaats: Maandag 8 oktober, 10.30 uur Koers val, een spel voor mensen van alle leef tijden. Van 13.30-16.30 uur biljarten, van 14.15-16.0 uur sjoelen. Dinsdag 9 oktober, 10.30 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. Woensdag 10 oktober, 14.30 uur Bingo, Vet populaire cijferspel met voor elke deelnemer een prijsje. Donderdag 11 oktober, 10.30 uur Ge heugentraining, houd uw geheugen vitaal en actief met spelletjes, quizzen en oefeningen. Van 14.15-16.00 uur Spelmiddag: onder andere rummikub, scrabble, sjoelen en Wii. Vrijdag 12 oktober, 10.00 uur Creatief parten maken met verschillende tech nieken. Op donderdag 25 oktober kunnen fbnioren uit Moordrecht Uit eten in Centrum Moerdregt. In recreatiezaal De Kroon wordt vanaf 17.00 uur een In dische menu geserveerd. Reserveren is noodzakelijk, uiterste aanmelddatum is maandag 8 oktober. Collega's nemen op de markt in Moordrecht afscheid van marktkoopman Wim de Bruin.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 33