Zuidpias Gegevensverstrekkingen uit de gemeentelijke basisadministratie persoonsgegevens M oktober en november 2012 gemeente CJG ACTIVITEITENOVERZICHT HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS I 3 OKTOBER 2012 WEEK Inloopavond sportlocaties Kleine Vink, Dorrestein en Tennisclub Nieuwerkerk Woningtoewijzingen Moordrecht 1 juli tot en met 30 september 2012 centrum voor jeugd en gezin Agenda Welstandscommissie ter inzage Dinsdag 25 september 2012 heeft de gemeenteraad van de gemeente Zuidpias besloten om de aanleg van sportpark Kleine Vink te fase ren. De sportvelden van de korfbalvereniging kunnen naar verwach ting in 2013 worden verplaatst naar sportpark Kleine Vink. De banen en velden van de hockeyvereniging, de tennisvereniging en de jeu de boules vereniging blijven op de huidige locaties en worden grondig gerenoveerd en gedeeltelijk uitgebreid. U bent van harte welkom op een inloopavond, waarbij u kennis kunt nemen van de plannen voor de verschillende locaties en vragen kunt stellen aan medewerkers van de gemeente Zuidpias. Datum: donderdag A oktober 2012 Locatie: Raadzaal, gemeente Zuidpias, Raadhuisplein 1 Tijd: 19.30 uur - 20.30 uur (opening door weihouder Verbeek is om 19.30 uur) Kijk voor meer informatie over dit project op www.zuidplas.nl -> plannen en projecten. De gemeentelijke basisadministratie persoonsgege vens is de officiële benaming voor de Nederlandse bevolkingsadministratie. Hierin zijn persoonsgege vens opgenomen van iedereen die binnen de gemeente woonachtig is. Het gaat hierbij om uw adresgegevens, gegevens over een eventueel huwelijk of geregistreerd partnerschap, uw nationaliteit, ouders en kinderen. Deze gegevens worden veelal automatisch verstrekt aan vele overheidsinstellingen en enkele bijzondere maatschap pelijke instellingen, zoals pensioenfondsen, voor zover dat noodzakelijk is voor hun wettelijke taken. Verplichte verstrekking Deze gegevensverstrekking aan de hiervoor genoemde instellingen is voor de gemeente verplicht. In enkele gevallen kunnen ook andere instanties gegevens uit de basisadministratie opvragen. Dan kunt u (in sommige gevallen) vragen om geheimhouding van uw gegevens. Het gaat dan om verstrekkingen aan zogenoemde verplichte derden. Dit zijn bijvoorbeeld advocaten die uw gegevens nodig hebben om uw echtscheiding, uw verzoek om alimentatie of de omgangsregeling met uw kinderen wettelijk te kunnen regelen, de stichting interkerkelijke ledenadministratie die voor in beginsel alle kerkgenootschappen in Nederland de ledenadmini stratie bijhoudt en aan zogenoemde vrije derden. In die laatste groep vallen niet commerciële instellingen, zoals sport- en muziekverenigingen of particulieren. De wet verbiedt verstrekking van uw gegevens aan instellingen en particulieren met een commercieel doel. U hoeft hiervoor dus geen verzoek in te dienen! Hoe regelt u geheimhouding? Bij de gemeente kunt u een verzoek indienen om aan de verplichte derden, zoals hierboven beschreven, geen gegevens over u uit de basisadministratie te verstrekken. Dit kunt u doen via de website van de gemeente (www. zuidplas.nl, digitaal loket -> aanvraagformulieren) of schriftelijk bij de afdeling Publiekszaken. Wilt u weten aan wie uw gegevens uit de basisadmi nistratie in het afgelopen jaar zijn verstrekt? U kunt daarvan schriftelijk, samen met een kopie van uw geldige legitimatiebewijs, een overzicht opvragen bij Publiekszaken. Binnen vier weken krijgt u het overzicht thuisgestuurd. Het is van groot belang dat de over u in de basisad ministratie opgenomen gegevens juist en actueel zijn. Twijfelt u daaraan, neem dan contact op met de gemeente. Kijk op www.zuidplas.nl of bel met de afdeling Publiekszaken via (0180) 330 300. Adres Soort woning Aantal B/L Score Juli Koningin Julianastraat 44 Koningin Julianastraat 47 Koningin Julianastraat 68 Land voor Water 6 Sportlaan 120 Westeinde 53 Graaf Willemstraat 27 Schielandstraat 22 Schielandstraat 6 4-kameretage (Portiekflat zonder lift, 3e verdieping) 4-kameretagewoning (Portiekflat zonder lift, 2e verdieping) 4-kameretagewoning (Portiekflat zonder lift, 3e verdieping) 2-kamerseniorenwoning, begane grond 2-kameretagewoning (Galerijflat zonder lift, leverdieping) 2-kameretagewoning (Galerijflat met lift, 1e verdieping) 4-kamereengezinswoning 4-kameretagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) 4-kameretagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e verdieping) 6 5 5 4 5 5 urgentie 8 6 L L L L D L D L 115 66 174 817 14 95 101 115 Augustus Schielandstraat 25 Sportlaan 104 Prinses Alexiahof 13 Prinses Alexiahof 24 2-kamer duplexwoning, begane grond 1-kameretagewoning (Galerijflat zonder lift, 2e verdieping) 3-kameretagewoning leverdieping 3-kameretagewoning 3e verdieping 5 COA 4 3 L D D 94 16 66 September Prinses Marijkestraat 45 Klutendreef 58 Jasmijnstraat 36 Prinses Marijkestraat 19 Koningin Julianastraat 63 Westeinde 91 Sportlaan 96 2-kamerwoning (eengezinswoning) 5-kamer etagewoning (Portiekflat zonder lift, 1e vedieping) 5-kamereengezinswoning 3-kamerwoning 4-kameretagewoning (Portiekflat zonder lift, leverdieping) 2-kameretagewoning (Galerijflat met lift, 3e verdieping) 2-kamerwoning (Galerijflat zonder lift, 1e verdieping) 3 2 urgentie 3 5 7 4 D L L L L 325 48 128 322 82 83 Het Centrum voor Jeugd en Gezin Zuidpias (CJG) organiseert ook na de landelijke Week van de Opvoeding een reeks aan acti viteiten. In de gemeente Zuidpias is het CJG nog op zoek naar Inspiratieteams (ouderteams). Een inspiratieteam is een lokaal netwerk van ouders die elkaar ontmoeten, helpen en inspi reren. Om ouders te ontmoeten en te informeren organiseert het CJG in samenwerking met de Family Factory de volgende activiteiten: Instuifmiddag in de bieb op woensdag 10 oktober Op 10 oktober is het CJG aanwezig tijdens de Kinderboekenweek op de instuifmiddag in de bibliotheek De Groene Venen in Moordrecht en Zevenhuizen. Het CJG verzorgt de limonade en snoepjes, koffie en thee. Laatje daar verrassen en inspireren! Je kunt je aanmelden voor o.a.: 2 miniworkshops op 24 oktober in de bibliotheek in Moordrecht en Zevenhuizen; lokale inspiratiebijeenkomst op maandag 5 november in Nieuwerkerk aan den IJssel; regionale training inspiratieteams op 7 en 28 november in Gouda. Miniworkshops Family Factory op woensdag 24 oktober Op woensdag 24 oktober worden er tijdens de uitleen 2 mini workshops gegeven. Laat je inspireren en verrassen. Doe mee als je in de buurt bent! 1. Workshop Timemanagement 13.30 - 15.00 Bibliotheek Zevenhuizen 2. Workshop Gezinsmissie 15.30 - 17.00 Bibliotheek Moordrecht Aanmelden bij dschakel0ggdh.nl. Gezondheidsmarkt in de bibliotheek in Nieuwerkerk aan den IJssel op 26 oktober Op 26 oktober is in de bibliotheek van Nieuwerkerk een gezond heidsmarkt ingericht van 13.00 tot 17.00 uur. Het CJG promotie team is aanwezig voor alle vragen over opvoeden en opgroeien uit Zuidpias. Bijeenkomst Inspiratieteam van ouders op maandag 5 november Het CJG organiseert samen met de Family Factory op maandag 5 november een interactieve inspiratiebijeenkomst aan de hand van een actueel thema van 19.30 tot 21.30 uur in Nieuwerkerk aan den IJssel. De locatie wordt nog bekendgemaakt. Aanmelden kan bij info0fam)lyfactory.nu of dschakel0ggdh.nl. Trainingsavonden Inspiratieteams op 7 en 28 november 2012 Op 7 en 28 november 2012 kunnen de belangstellenden voor de nieuwe inspiratieteams in de regio Midden-Holland 2 trainings avonden bijwonen (2 avonden vormen samen 1 training). Een inspiratieteam is een team van ouders in een lokaalnetwerk, die elkaar ontmoeten, helpen en inspireren. De training van 7 en 28 november vindt plaats in Gouda. Aan de training zijn kosten ver bonden: voor inwoners van de gemeente Zuidpias 52,50. Aanmelden kan via info0familyfactory,nu of telefonisch op 0345- 752176. Kijk voor meer informatie op www.cjgzuidplas.nl. netwerk van ouders Zuidpias De zitting van de afge vaardigden van de Welstandscommissie vindt plaats op dinsdag 9 oktober 2012 van 10.00 tot 14.00 uur. Deze afgevaardigden behan delen de bouwaanvra- gen van de gemeente Zuidpias op het gemeentehuis, Raadhuisplein 1 in Nieuwerkerk aan den IJssel. De agenda voor de zitting ligt vanaf maandag 8 oktober 2012 10.00 uur voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis. Wilt u de zitting bijwonen? Meldt u zich dan vóór 9.45 uur aan bij de receptie. Om de zit ting niet te verstoren, worden na 10.00 uur géén belangstel lenden meer toegelaten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 5