Vier ervaren ondernemers vinden elkaar Studio voor afslanken en figuurcorrectie bodylight Voedingsadvies Figuuranalyse Oefencabine Ozontherapie natascha mark K|V ^orpoforte Wilma van 't Kruijs noemt zichzelf realisa- tiecoach In haar praktijk Bloesom begeleidt en coacht ze ondernemers, leiders en hun teams bij de realisatie van hun ambities. Ze geeft workshops en lezingen over 'succesvol realiseren met hoofd, hart en handen'. "Mensen zijn het belangrijkste kapitaal van bedrijven", zegt van 't Kruijs. "Investeren om ieders potentieel optimaal aan te spreken zal zich direct vertalen in betere bedrijfsresultaten." Als tijdelijk 'maatje aan de zijlijn' wil ze haar klanten 'bloei' laten ervaren. Bloesom is bereikbaar via 06-29622999. Als holistisch masseur behandelt Natascha Mark, in massagepraktijk Rust, de mens in zijn totaliteit, als eenheid van lichaam, geest en ziel. Door middel van aanraking en gesprekken wil ze haar klanten bewust maken van het waarom van pijn of klachten. Als sensi-therapeut begeleidt ze hoog sensitieve volwassenen en kinderen. "Een luisterend oor bieden, in gesprek gaan over hoe iemand in het leven staat en wat iemand kan doen om zich prettiger te voelen", zo omschrijft Mark haar kracht. Haar behan delingen worden door zorgverzekeraars (deels) vergoed. Rust is bereikbaar via 06-20539811. Linda Stuijfzand omschrijft haar werkzaamheden als een combinatie van fysiotherapie, manueel therapie en (medische) fitness. Met deze combinatie kan ze in haar praktijk Corpoforte mensen binnen het gehele revalidatie- of herstelproces begeleiden. "Het optimaal verlenen van paramedische zorg aan mensen die te maken krijgen met fysieke beperkingen of blessureleed, waarbij de cliënt echt centraal staat", ziet ze als haar grote passie. Bij Corpoforte is de cliënt geen nummer maar wordt gezien en behandeld als individu. Corpoforte is bereikbaar via 010-2799304. In Acupunctuurpraktijk de Winter werkt Angelique de Winter als acupuncturist en geeft ze gua sha massages. De Winter wil overbrengen "waar acupunctuur voor staat en datje als mens heel veel ter beschikking staat om jezelf te helpen." Ze ziet toekomst in de acupunctuur "als mensen aan zichzelf werken en soms op een andere manier beter willen en kunnen worden zal er altijd wel vraag blijven. Zeker als mensen eenmaal ervaren hebben wat ik met acupunctuur voor ze kan betekenen en daar tevreden over zijn". Acupunctuurpraktijk de Winter is bereikbaar via 06-44908505. Voor meer informatie: www.bloesom.nl, www.massagepraktijkrust.nl, www.corpoforte.nl en www.acupunctuurdewinter.nl. Wilma van 't Kruijs, Natascha Mark, Linda Stuijfzand en Angelique de Winter, vier dames die ieder al jarenlang bezig zijn op hun vakgebied. Sinds deze zomer hebben ze hun praktijk gehuisvest in een pand aan de Schinkelse Baan 6 in Capelle aan den IJssel. Samen maar toch alleen, waarbij geloof in eigen kunnen als rode draad door hun werkzaamheden loopt. IV loc jj Acupunctuurpraktijk Angelique Wilt u óók gezond afslanken (dus niet met pillen, injecties en diëten met het bekende jo-jo effect), via een op maat gemaakt programma en met een blijvend resultaat? Dan bent u bij bodylight op het juiste adres. De Bodylight totaalmethode helpt u om de strijd tegen de weegschaal aan te pakken op een natuurlijke en gezonde manier d.m.v. warmte/ozoncabines. Veel vrouwen/mannen zijn u reeds voorgegaan met blijvende resultaten. voor na Het actieve gedeelte bestaat uit de oefencabine. Deze doelgerichte bewegingstherapie, per klant aangepast, is erop gericht om specifieke oefeningen uit te voeren. Deze leiden tot het afslanken van vooraf bepaalde lichaamsdelen (bijv. taille, buik, dijen). Daarnaast draagt de gelijkmatige warmteverdeling (30°C) bij tot een optimale omgevingstemperatuur om spierpijn en blessures te voorkomen en om een optimale bloedcirculatie te verkrijgen. Hierbij worden vetreserves en overtollig vocht op een natuurlijke wijze afgebroken. Het passieve gedeelte bestaat uit de ozonzuurstof therapie. Deze vindt plaats in een aangename omgevingstemperatuur, waardoor de poriën worden geopend en de bloedsomloop wordt gestimuleerd. Dit leidt tot een snellere afvoer van afvalstoffen. De gelijkmatige warmteverdeling zorgt tevens voor een aangenaam gevoel. De ozontherapie zorgt vervolgens voor verbetering van de veerkracht van de huid, met als gevolg een strakkere en gladdere huid met daarnaast een vermindering van cellulitis. Naast de oefencabine en de ozontherapie wordt er een voedingsadvies gegeven. Ook dit onderdeel steunt op de principes: natuurlijk, veilig en gezond. Dus géén pillen, injecties of diëten met het bekende jo-jo effect tot gevolg, maar een duurzaam resultaat. Eglantierbaan 53 2908 LV Capelle aan den IJssel t 010-4515555 einfo@body-light.nl w: www.body-light.nl Bij de kennismaking ontvangt u een gratis figuuranalyse. Tijdens deze figuuranalyse wordt u op 9 plaatsen zorgvuldig gemeten. Aan de hand van deze resultaten wordt bepaald welke individuele resultaten haalbaar zijn. Afhankelijk van uw wensen, leeftijd, lichaamsbouw en conditie wordt uw persoonlijke programma opgesteld. Via de metingen wordt bepaald hoeveel centimeter en op welke plaatsen u kunt afslanken. Tevens krijgt u van ons een schriftelijke gewaarborgde centimetergarantie

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23