Mini-muts voor de Boodschappenbus Jongerenkoor Needed in Open Deur Dienst Nieuwerkerk aan het ijs Chocolade voor het goede doel Unicef in Reigerhof en Dorrestein Najaarsdriekamp jeu de boules Parencompetitie IJsselbridge Verhalengroep zoekt vertellers Social Media for Dummies Parenwedstrijd IJsselbridge mm HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 10 OKTOBER 2012 31 Inloopspreekuur kids Nieuwerkerk aan den IJssel - Onder het motto 'Raad het aantal Mutsjes' stond Breicafé Zuidpias afgelopen zaterdag met een loterij op de bra derie van de Paardenmarkt. Zowel de opbrengst van de loterij als de mini-mutsjes zelf gaan naar een goed doel. De mutsjes zijn gebreid voor de ac tie BoodschappenPlusBus van De Goedgemutste Breicampagne van innocent smoothies. Dit bedrijf zet de mutsjes in januari op hun flesjes in de supermarkten. Van ieder ver kocht flesje met mutsje gaat 20 eu rocent naar de BoodschappenPlus Bus, een initiatief van het Nationale Ouderenfonds. Op de Paardenmarkt konden men sen voor 1 euro raden hoeveel mi ni-mutsjes er in een vaas zaten. De hoofdprijs was een omslagdoek of poncho. De opbrengst van ruim 58 euro wordt besteed aan de 'Stich ting Hoop voor Albanië' waaraan het Breicafé in de loop der jaren al veel (nieuwe) kleding, fleecedekens en andere zaken heeft gedoneerd. Het Breicafé is altijd geïnteresseerd in restjes wol. Die kunnen worden afgegeven aan de receptie van de Meander. Meebreien en -haken kan op maandagmiddag van 13.30 tot 16.00 uur. Meer informatie over deelname aan de mutsjescampagne: 0180-317204 of 06-24116056. Hoeveel mini mutsjes zitten er in de vaas? Nieuwerkerk aan den IJssel - De ijs- prijs van de Postcodeloterij is geval len op wijkcode 2912 in Nieuwer kerk. 1897 huishoudens kunnen een coupon verwachten waarmee zij een beker ijs kunnen afhalen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Lionsclub Nieuwerkerk presenteerde op de Paardenmarkt de befaamde chocoladeletters en doosjes bonbons, waarmee geld wordt bijeengebracht voor de goede doelen van de serviceclub. Met wat overredingskracht kwam de verkoop goed op gang en werd het volgens de Lionsclub een suc cesvolle dag. De letters (3,50 euro per stuk of drie voor 10 euro) kunnen worden be steld via www.goededoelenzuidplas. nl en de bonbons via het mailadres goededoelenzuidplas@gmail.com. Ook slager Den Toom en bakker Den Hoed steunen de acties en verkopen de letters/bonbons. B-lijn: 1. Ruud Pel en Bep Schermer 57,64; 2. Jan van Rheenen van Bert van Voorbergen 54,m17; 3. J'ac en Loes Specman 53,82. C-lijn: 1. Arie van Harten en Keel Kool 58,33; 2. Wim Eekhof en Jaap Sengers 55,83; 3. Bep Meijer en Riet Overgaag én Bep Vermaas en Jannie Otterspeer 54,17. De vijfde van de in totaal zes zittin gen van de 1e ronde van de paren competitie van de woensdagavond, gespeeld op 3 oktober, is in de A-lijn gewonnen door Renate Tournier en Mar Christiaanse met een percen- Nieuwerkerk aan den IJssel - Chris telijk Jongerenkoor Needed geeft zondag 14 oktober haar swingende medewerking aan de Open Deur Dienst in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. De liede ren van Needed, uitstraling en zang, geven een extra dimensie. Aanvang 17.00 uur, samenzang vanaf 16.50 uur. Dominee Louis Krüger uit Rot terdam gaat voor in deze dienst. Nieuwerkerk aan den IJssel - Unicef Nieuwerkerk staat van half november tot kort voor kerst met een kraam met kerstkaarten, kalenders en cadeautjes, in de winkelcentra Reigerhof en Dor restein. De opbrengst gaat dit jaar naar de Unicef actie tegen kinder sterfte. Unicef doet veel om kin dersterfte te voorkomen, zoals voorlichting, training, inentings campagnes en de afgelopen ja ren is er veel bereikt, de kinder sterfte was in 1991 35.000. Hulp en steun blijft dus welkom. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met een eerste ronde in triplettevorm zijn de boulers van Jeu de Boules Club Nieuwerkerk begonnen aan hun najaarsdriekamp. Op deze eer ste avond van drie, werd er opmer kelijk snel gespeeld. Triplettes duren vaak een uur maar dit keer was de gemiddelde speelduur per partij drie kwartier. Alleen de equipe Wil Bou- dewijn, Bert Klandermans en Rob Brökling won alle partijen en werd avondwinnaar. Tweede werden Smithuis, Van der Wel en Van Slin gerland en het team Jarings, Kruysi- fix, Borgers werd derde. Nieuwerkerk aan den IJssel - De zesde speelavond van de eerste competitieronde bij BC IJsselbridge, gespeeld op maandag 8 oktober, is in de A-lijn met een percentage van 67,71 gewonnen door Karl Husmeijer en Ciska Bohm; 2. Jan de Jong en Rinus Scheele 62,85; 3. Liesbeth Smit en Jacqueline Voer- Nieuwerkerk aan den IJssel - Wie het leuk vindt om te luisteren naar verhalen van anderen en ook zelf een persoonlijke herin nering of belevenis wil vertellen is welkom bij de Verhalengroep. In Nieuwerkerk is er bij de Verha lengroep plaats voor nieuwe deel nemers. De verhalen worden verteld aan de hand van thema's als tra dities, eten of bijzondere vriend schappen. Deelnemers uit allerlei culturen zijn welkom. De Verhalen groep komt om de week bijeen op de dinsdagmorgen in De Batavier aan de Batavierlaan 4. Voor meer informatie en aanmel den: 010-2580199. man 58,33. B-lijn: 1. Jac en Loes Spekman 64,24; 2. Erna Aalberts en Hannie Kiekens 57,99; 3. Trees Hoofman en Wil van Rheenen 57,29. C-lijn: 1. Anton Vorstenbosch en Jan Walschots 64,17; 2. Wim Eek hof en Jaap Sengers 61,67; 3. Bep Meijer en Riet Overgaag 59,58. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ouders met vragen over de motoriek van hun kind kunnen dinsdag 16 oktober terecht bij Royal Kids Home aan de 's Gravenweg 81. Daar houdt een kin derfysiotherapeut van Kinderfysio- therapie M en M van 17.30 tot 19.00 uur een kids-inloopspreekuur. Voor meer informatie: 0180-313045 of www.kinderfysiotherapiemenm.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Meta Rietman en Jan Saers zijn maandag 1 oktober met een percentage van 59,72 in de A-lijn winnaar geworden van de vijfde zitting van de eerste ronde van de parencompetitie bij BC IJsselbridge. Tweede werden Liesbeth Smit en Jacqueline Voerman met 59,38 en Maarten en Gerda Goedhart werden derde met 56,60. tage van 58,04; 2. Jos en Wim Len- sen 57,14; 3. Erna van Boheemen en Ronny Schepers 56,25. B-lijn: 1. Martha Boers en Joke van 't Hoen 58,33; 2. Adrie van Dort- mont en Riet Roelofs 57,50; 3. Erna Aalberts en Trees Hoofman 54,17. C-lijn: 1. Gerda Goedhart en Tiny Looije 60,42; 2. Joke Hensema en Ina Teeuwen 59,72; 3. Hieke Pen ning en Jannie Rietveld 54,17. D-lijn: 1. Lia Ophorst en Piet van der Jeugd 62,15; 2. Else Jansen en Ge rard Klein 61,81; 3. Tonny Duvalois en Willy van der Sluis 57,64. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens de Week van de opvoeding, met als thema 'Luister eens naar mij' werden door het CJG diverse activiteiten ge organiseerd. Eén daarvan was Social Media for Dummies opwoensdag 3 oktober in het Jongeren Inlooppunt in 't Blok. Jongeren hadden de avond voorbereid door een expositie te ma ken met allerlei weetjes over de so cial media. Op de avond zelf lichtten ze het gebruik van Twitter, Facebook, MSN en Whatt's app toe. Ook Bureau Halt was aanwezig om informatie te verschaffen over digipesten.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 31