Judith Sjoerts is er helemaal Architektenburo Houweling introduceert klaar voor duurzaamheidslabel Haitsma is klaar voor de warmteshow 36 HART VAN HOLLAND WADDINXVEEN 10 OKTOBER 2012 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO van aardwarmte, zonne-energie en bijvoorbeeld het terug leveren van energie aan het net. Woningen die beter presteren dan de hoge landelij ke norm krijgen dit label; zo worden per woning de prestaties benoemd. Ook het kantoor van het architecten bureau zelf is C02 neutraal. "De ont wikkelingen op het gebied van ener gie en duurzaamheid zorgen voor veranderingen in ons vakgebied. Wij hebben daarin een sterk adviserende rol en daarvoor moeten wij onze ken nis en creativiteit op een hoog niveau houden. Ook het verduurzamen van bestaande bouw wordt steeds be langrijker", aldus Houweling. Architektenburo Houweling is actief op het gebied van wonen, bedrijven, kantoren en winkels, maar ook over heidsgebouwen, zorginstellingen en kerken. Hierbij gaat het niet alleen om het ontwerp, maar om de bege leiding van het hele bouwproces. Van het ontwerp tot aan de oplevering is de klant bij Houweling verzekerd van professionele, onafhankelijke advisering en begeleiding. Daarnaast verzorgt het bureau verbouwingen, woninguitbreidingen, restyling van woningen en aanvragen voor omge vingsvergunningen. Hun werkgebied strekt zich uit van Lansingerland tot de omliggende gemeenten, ook bij voorbeeld in Zevenhuizen en Wad- dinxveen zijn hun bouwborden te zien. Houweling ziet volop mogelijkheden voor de toekomst: "Tegenwoordig bieden we onze klanten steeds meer een totaalpakket aan. We kunnen 95°/o van het hele traject realiseren. Van het zoeken naar een kavel tot het ontwerpen, de vergunningen, de constructies, berekeningen en het begeleiden van de complete bouw". Daarnaast is het bedrijf betrokken bij 'ruimte voor ruimte' projecten en herbestemmingsontwikkeling van bestaand vastgoed. Architektenburo Houweling is ge vestigd aan de Hoekeindseweg 27 in Bleiswijk en is bereikbaar via 010-5215922. Voor meer informatie: www.houweling-architekten.nl. Architect Jan Houweling deed erva ring op bij aannemers, ingenieurs bureaus en projectontwikkelaars voordat hij in 2004 voor het archi tectenbureau van zijn vader Joop ging werken. De afgelopen jaren nam hij het bureau geleidelijk over van zijn vader. Hij is trots op het werk van zijn team van elf medewerkers. "Bouwen kan soms een complexe opgave zijn door alle verschillende regelgevingen van overheden, wa terschappen, monumentenzorg en dergelijke.-Wanneer we dan ons doel bereiken, een prachtig gebouw en een tevreden opdrachtgever, geeft dat ons de voldoening", zegt hij. Kwaliteit en duurzaamheid zijn heel belangrijk voor het bedrijf. Nieuw is het duurzaamheidslabel, dat het ar chitektenburo onlangs presenteerde. Een label voor woningen, bedrijven en projecten die gebruik maken Nieuwerkerk aan den IJssel - Mondhygiëniste Judith Sjoerts heeft veertien jaar ervaring, volgde ontelbare cursussen en heeft een passie voor haar werk en patiënten. Sinds 1 juli werkt ze in haar eigen praktijk, Mondzorg- kundig Centrum De Tevreden Lach. Want, zoals ze zelf zegt "Niet iedereen komt met een blije lach, maar vertrekt wel een tevreden lach". Sjoerts heeft na haar opleiding veel tijd besteed aan het op peil hou den van haar vakkennis, ze volgde cursussen tandheelkunde en is nog steeds trouwe bezoeker van de vele cursussen en congressen die op haar vakgebied gehouden worden. "Goede zorg en een goede prijs/ kwaliteitsverhouding bestaan nog steeds" aldus Sjoerts. Ze laat het haar patiënten graag ervaren. Mondzorgkundig Centrum De Te vreden Lach is te vinden aan de Dorpsstraat 28d en is bereikbaar via 0180-316129. Voor meer infor matie: www.detevredenlach.nl. kers, verdeeld over de diverse spe cialismen binnen het bedrijf. "Hier door zijn wij in staat om - als men dat wenst - hele projecten te ver zorgen voor de klant: van tekenta fel tot plaatsing en onderhoud. Als regionaal bedrijf richten we ons met name op de particuliere en klein zakelijke markt." Donderdag 11 oktober is de Warm- gen. "We werken uitsluitend samen met leveranciers van topmerken en deze komen regelmatig met nieuwe producten op de markt die een be sparing opleveren op de stookkos ten. Daarnaast is er een steeds gro tere vraag naar warmtepompen en mogelijkheden met zonne-energie. Innovatie en een uitstekende ser vice zijn daarbij de kenmerkende eigenschappen van Haitsma en de medewerkers zijn er trots op dat zij maatwerk kunnen leveren aan de klanten. Daarmee duidelijk aan gevend dat Haitsma ook hart heeft voor warmte." Haitsma is een familiebedrijf dat al ruim veertig jaar een begrip is in zowel Lansingerland als in de wijde omgeving. Met Piet en Joke Haitsma aan het roer, die terzijde gestaan worden door hun zonen Bleiswijk - Met inspiratie, innovatie en installatie kan service-en instal- latieburo Haitsma als totaalinstallateur op het gebied van loodgieters-, luchtbehandelings- en verwarmingswerkzaamheden veel betekenen, maar met name nu de winter nadert gunt men iedereen een warme winter. Om alle belangstellenden te laten zien wat er mogelijk is op het gebied van warmte organiseert Haitsma voor donderdag 77, vrijdag 12 en zaterdag 13 oktober de jaarlijkse Warmteshow. Haitsma heeft haar aandacht sterk Remko en Marcel en een team van verlegd naar duurzame oplossin- ruim dertig vakkundige medewer- teshow geopend van 10.00 tot 17.30 uur, op vrijdag 12 oktober van 10.00 tot 21.00 uur en op zaterdag 13 oktober van 10.00 tot 16.00 uur. De showroom van Haitsma is te vinden aan de Alfred Nobelstraat 1 in Bleiswijk. Voor meer informatie:010-5214577 of www.haitsma-bleiswijk.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 36