F- Zuidpias ODMH Column van Drs. Henk van der Torn Reigerhof Nieuwerkerk a/d IJssel pagina 13 t/m 15 Special de Vrouw pagina 19 t/m 30 Woonspecial pagina 37 t/m 44 gemeente WEEK^fl Bescherm de goede werking van uw Warmte Koude Opslag door het melden van uw systeem VERVOLG BEKENDMAKINGEN Vrijgekomen huurwoningen in Moordrecht HARTVAN HOLLAND DE KRANT VOOR DEZUIDPL 10 OKTOBER 2012 Vaststelling afvalstoffenverordening Woont u of werkt u in de gemeente Zuidpias en heeft uw woning of bedrijf een gesloten Warmte Koude Opslag systeem of een bodemenergiesysteem? Dan is het verstandig om dit systeem te melden bij de Omgevingsdienst Midden-Holland. Bescherming Wanneer uw systeem bekend is bij de Omgevingsdienst Midden- Holland, kan de gemeente Zuidpias bij toekomstige vergun ningaanvragen in uw omgeving rekening houden met de aan wezigheid van uw systeem. Zo wordt de werking van uw systeem beschermd tegen verstoringen door mogelijk nieuw te plaatsen systemen in uw directe omgeving. Verplicht Het melden van uw systeem bij de Omgevingsdienst is nu nog niet verplicht. Vanaf 1 juli 2013 treedt de AMvB Bodemenergiesystemen in werking en bent u wettelijk verplicht uw systeem aan te melden. In opdracht van de gemeente Zuidpias brengt de Omgevingsdienst Midden-Holland alle bestaande Warmte Koude Opslag IWKO] en bodemenergiesystemen op het grondgebied van de gemeente Zuidpias in kaart. Melden U kunt uw systeem op twee manieren aanmel den bij de Omgevingsdienst Midden-Holland: per e-mail: mevrouw B. Schuurkamp, bschuurkamp0odmh.nl schriftelijk: OMDH, afdeling Bodem Archeologie, postbus 45, 2800 AA Gouda Meld u svp het adres of perceel waarop uw systeem is gelegen (eventueel x- en y coör- Het besluit tot vaststelling van het bestem mingsplan treedt in werking met ingang van de dag na die waarop de beroepstermijn afloopt, tenzij toepassing wordt gegeven aan het zesde lid van artikel 3.8 Wro of om een voorlopige voorziening wordt verzocht. ZUIDPLAS De raad maakt bekend dat zij in haar vergadering van 25 september 2012 de Afvalstoffenverordening van de gemeente Zuidpias heeft vastgesteld. De verordening treedt in werking op de eerste dag na publicatie en is te raadplegen op www.zuidplas.nl. Tevens ligt de verordening zes weken ter inzage in het gemeentehuis (Raadhuisplein 1 te Nieuwerkerk aan den IJssell. dinaten], hoe diep uw systeem ligt en het vermogen van uw systeem. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Schuurkamp, Omgevingsdienst Midden-Holland (telefoon nummer 0182 - 54 57 51, bschuurkamp0odmh.nl) of de heer B. van den Berg (telefoonnummer 0182 - 54 57 09, bvandenberg0odmh.nl). Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulie ren, jaaropgave of IB60 formulieren uit een verkeerd jaar of inschrijvingen die niet vol doen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behandeling nemen. Lees daarom zorgvuldig de voorwaarden door bij de woningen en onderaan dit artikel. Graaf Willemstraat 22 4-kamer eengezinswoning Beschikbaar per: 1 november 2012 Bruto huur: 491,54 Voorwaarden: Minimaal 2 personen Maximaal bruto verzameljaarinkomen 34.085,- Doorstromers vanuit een huurwoning genieten voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraagt u dan naar een inschrijfformulier voor de huurwoning of woonwagenstandplaats bij het gemeente huis (per woning één formulier) telefoon nummer (0180) 33 03 00 download het van de gemeentelijke website. Uw inschrij ving moet 15 oktober 2012 vóór 12.00 uur bij de gemeente binnen zijn. Alleen volledig ingevulde formulieren kunnen worden behandeld. Voeg daarbij het IB-60 formulier 2011 en een jaaropgaaf over 2011 (bij iedere inschrijving). Als er geen goede inkomstengegevens zijn bijgevoegd, kunnen wij uw aanvraag niet in behande ling nemen. Het inschrijfformulier kunt u samen met de gevraagde gegevens in de brievenbus doen van het gemeentehuis in Nieuwerkerk aan den IJssel, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Raadhuisplein 1 of opsturen naar de Gemeente Zuidpias, t.a.v. de afdeling VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Deze week in Hart van Holland

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 5