Sanitiem Arbeco 1 Weekmarkt heeft geen last van renovatie Raadhuisplein 1.784,00* Er werd gebridged, ASO-controle bromfietsers Vrouwen van Nu in beweging Bazaar iri De Bron 1.925,00* 1.989,00* Villi*" HART VAN HOLLAND I NIEUWER KERK AAN.DEN IJ5SEL 17 OKTOBER 2012 Bosch compact 3 cw3 ui Bosch compact 4 cw4 Bosch compact 5 cw5 Ook voor onderhoud! alle merken! Is uw ketel al winterklaar? 15 Nieuwerkerk aan den IJssel - Als een tevreden mens liep burgemeester Gert-Jan Kats vrijdagmorgen over de verplaatste weekmarkt. Geen van de kooplui deed zijn beklag over de tijdelijke verplaatsing van de markt. Integendeel: men had hiervoor alle begrip en gaf aan 'business as usual' te doen en de vervangende plek een prima alternatief te vinden. Door Cees Visser Op de naar het plein vóór supermarkt C1000 verplaatste weekmarkt is het vrijdag bij de diverse kramen een drukte van belang. Groenteboer Mike Hekking (44), die 's morgens al om drie uur is begonnen met de aanvoer van verse groenten en om vijf uur zijn kraam heeft opgezet, heeft geen en kele moeite met de nieuwe situatie. "Het is allemaal keurig geregeld en bovendien is het maar tijdelijk." Jo- landa van Os, één van zijn klanten, be aamt dit graag: "Ik kom altijd al op de fiets, heb dus geen parkeerproblemen en vind dit ook een prima plaats voor de markt." Geen terugloop Wim Rikkers (57) runt een textiel- kraam en laat eveneens een positief geluid horen. Hij heeft zijn kraam een uur eerder dan gebruikelijk opgezet, maar dat is dan ook alles. Frits Verschoor (33), woordvoerder van supermarkt C1000 in de Reigerhof vindt 'alles meevallen'. Hij vertelt: "Met een voordeelactie hebben wij inge speeld op het feit dat klanten tijdelijk moeilijker een parkeerplaats kunnen vinden. Dit blijkt geen belemmering te zijn, want wij zien geen terugloop." Ook Sasha Berghout van de afdeling klantenservice van Albert Heijn con stateert geen afname van het klan- tenbezoek, ondanks een verminderd aantal parkeerplaatsen. 10ltr per minuut 40graden Compleet geïnstalleerd 1IÜ1 Business as usual afgelopen vrijdag in Nieuwerkerk aan den IJssel. Uit de reacties van marktkooplui, marktbezoekers, winkelend pu bliek en winkeliers blijkt dat men zich goed heeft aangepast aan tij delijk moeilijker omstandigheden. Men heeft er alle begrip voor, dat het Raadhuisplein aan een 'ver jongingskuur' toe was en neemt wat tijdelijk ongemak op de koop toe. Rioolstelsel Uitvoerder Wim Heuvelman (58) van Hazebroek EtTamerus Wegen bouw denkt de klus, als het weer niet al te zeer tegenzit, binnen de afgesproken tijd of misschien zelfs eerder te kunnen klaren. "Met tien man wordt dagelijks met veel elan gewerkt. We beginnen 's morgens om zeven uur en werken tot vier uur. Als het nodig is, wordt de ploeg zelfs op zaterdag ingezet. Er wordt een nieuw rioolstelsel voor regenwater aangebracht, waar door schoon water gescheiden van rioolwater wordt afgevoerd. Ook wordt het plein omhooggebracht, worden bloembakken geplaatst en komen bij de ingang van het plein palen die in de grond kunnen ver zinken. Deze komen in de plaats van de eerdere 'klappalen'." Nieuwerkerk aan den IJssel - In de zesde, tevens laatste, zitting van de eerste competiteronde bij de Nieu- werkse Bridgeclub, gespeeld op maandag 8 oktober, waren Renate Tournier en Lucy Wijnen opnieuw oppermachtig. Zij wisten in de A- poule wederom overtuigend boven aan te eindigen met een score van 61,46%. Met deze uitslag werden ze tevens winnaar van deze eerste competitieronde. Tweede en derde werden respectievelijk Irene den Hollander met Joan Sipman met 56,03% en Greet Gallagher met Ada van der Linde met 57,99%. In de B-poule waren er twee win naars: Anneke Jansen met Ad Ver- hoeff en Arie Blok met Elly Delwei met een score van 60%. De win naars van de 1e competieronde werden Marijke Blok met Gerda Vis sers. Wil Blok en Wil Valk eindigden op een verdienstelijke derde plaats op met 56,25%. Nieuwerkerk van Nu - De Vrouwen van Nu onderschrijven de bewering 'bewegen moet'. Fysiotherapeut Lin da Stuifzand is daarom donderdag 25 oktober te gast bij 'de vrouwen' om goede raad te geven. Het advies van het bestuur: 'trek makkelijke kleding aan en gymschoenen en ge niet van een sportieve avond'. De avond wordt gehouden in het Kerkelijk Centrum aan de J.A. Be- ijerinkstraat 53 en begint om 20.00 uur. Leden hebben gratis toegang, niet-leden betalen 3,50 euro. Op de Hoofdweg-Zuid werden bromfietsen aan de kant gezet. Nieuwerkerk aan den IJssel- De politie heeft woensdag 10 oktober tussen 14.00 en 23.00 uur in samenwerking met politie Rotterdam-Rijnmond op verschillende locaties een brom fiets/snorfietscontrole gehouden. Hierbij zijn 33 boetes uitgeschreven. Het betrof een zogenoemde aso- controle waarbij vooral wordt gelet op asociaal rijgedrag. De controle vond plaats op twee locaties in Rotterdam en in Nieuwerkerk op de Hoofdweg-Zuid en op het Raad huisplein. De agenten controleer den zeventig bromfietsen. De 33 uitgeschreven boetes waren onder andere voor constructiesnelheid, gladde banden en rijden zonder rij bewijs. Nieuwerkerk aan den IJssel - In kerkgebouw De Bron aan de Ring vaartlaan 16 wordt donderdag 1 en vrijdag 2 de traditionele bazaar ge houden. De bazaar is op donderdag geopend van 19.00 tot 23.00 uur. Op vrijdag is de bazaar van 10.00 tot 12.00 uur uitsluitend toegan kelijk voor bejaarden en mensen die slecht ter been zijn. Tussen 14.00 en 17.30 uur is er speciale aandacht voor kinderen met onder andere spelletjes, schminken, kinderrad en pannenkoeken, 's Avonds is de ba zaar open van 18.30 tot 23.00 uur. De opbrengst is, net vorig jaar, voor de helft bestemd voor Hospice IJs- selthuis. De andere helft is voor de kerk. Bruikbare spullen, géén meubels, televisies en witgoed, kunnen op dinsdag 30 en woensdag 31 oktober tussen 10.00 en 20.00 uur afgege ven worden bij De Bron. Voor ver voer van spullen kan een afspraak gemaakt worden via 0180-314881 of 0180-315934. 13ltr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd 16ltr per minuut 40 graden Compleet geïnstalleerd Inclusief 5 jaar verlengde garantie (vw€ 172,= dus totaal 7 jaar Inclusief klokthermostaat fr 100twv€ 191,= Vraag naar de voorwaarden riven, Sanitiem Arbeco B.V. Ringvaartlaan la 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. (0180) 31 41 12 Fax: (0180)31 9993 info@arbeco.nl Openingstijden: Ma t/m vrij 09.00 - 18.00 uur Za 08.30- 16.00 uur www.arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15