Herfstmodeshows bij Bac Natalie Hofman aangesloten bij ParkinsonNet Spuiterij Van Wijk maakt oude meubels als nieuw Orchideeënweken Intratuin Hoorprofs komt als beste uit de bus HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 17 OKTOBER 2012 25 L_ Kinderspaarweken bij Veerman Financieel Adviseurs BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. f - Zevenhuizen - Bij Bac Mode en Schoenen aan de Burgemeester Boerstraat 22-24 was het maan dag 8 en dinsdag 9 oktober een drukte van belang tijdens de mo deshowavonden. Acht dames, vier jongens en vijf meisjes liepen als volleerde modellen over de catwalk en showden de kleurrijke najaars collectie aan het publiek. De dames in kleding van Gerry Weber, Roses of Aveion en het nieuwe merk Ex- presso. De kids zagen onder andere Flo, NoNo, Twinlife en het nieuwe merk Mexx voor kleine jongens voorbijkomen. Veel Zevenhuizense bedrijven, als het Mekka, kapper Rombout, La Sorella, bakkerij Ammerlaan, Toys- 2Play en de Weikoop, werkten mee. De bezoekers kregen een leuke goodiebag met aanbiedingen van de plaatselijke middenstand mee naar huis en konden met een ver rassingsnummer een Ten Cate slip uitzoeken. Modeshows gemist en toch nieuwsgierig? Neem eens een kijk je in de winkel van Bac voor een gevarieerde collectie dames- en kinderkleding en schoenen. Moerkapelle - Voor iedereen die toe is aan een frisse nieuwe inrichting, nieuwe meubels of een nieuwe keuken is er een oplossing die een stuk goedkoper is dan het aanschaffen van een compleet nieuwe inboedel. Met bijna een halve eeuw ervaring geeft spuiterij Van Wijk, gevestigd in Moer kapelle, oude meubels en keukens vakkundig een gloednieuw en modern jasje. Door Erwin van 't Hof Vijfenveertig jaar geleden begon Gert van Wijk in Waddinxveen met het overspuiten van meubels. Deze jarenlange ervaring is volgens de eigenaar geen overbodige luxe: "Overspuiten van meubels is een vak op zich. Je kan niet zomaar met een spuitbus in de weer gaan, daar komt een zorgvuldig proces bij kijken." In ervaren handen kan een oude tafel of keuken een enor me metamorfose ondergaan. Van Wijk: "Ik heb laatst de keuken van een dame in Zevenhuizen helemaal overgespoten. Toen ze het resultaat zag kreeg ze tranen in haar ogen van blijdschap. De keuken zag er echt uit alsof hij net voor het eerst was geïnstalleerd. Een keuken die zo goed als afgeschreven was kan nu weer jarenlang mee." De ziekte van Parkinson is een complexe aandoening. Door de grote verscheidenheid aan moge lijke problemen zijn vaak meerdere zorgverleners betrokken bij de be handeling van de ziekte. Het is dan ook belangrijk dat deze zorgverle ners hun behandelingen goed op elkaar afstemmen. ParkinsonNet zorgverleners wer ken niet alleen onderling nauw samen, maar werken ook samen met parkinsonverpleegkundlyen en neurologen in de regio. Zo wor den de behandelingen zo optimaal mogelijk op elkaar afgestemd. Ze werken goed verspreid over de re gio en kunnen ook patiënten aan huis behandelen. Samenwerken, deskundigheid en goede communi catie leiden tot kwalitatief betere zorg en kostenbesparing. Via www.parkinsonnet.nl/zorgzoe- ker is de dichtstbijzijnde Parkinson Net zorgverlener te vinden. Voor meer informatie: ZIN van bewegen, bereikbaar via 0182-376177. Van Wijk spuit niet alleen oude of beschadigde voorwerpen. Het over spuiten van meubels of een keuken kan ook een nieuwe frisse uitstra ling geven. "Veel mensen veran deren bijna nooit wat aan hun in richting. Met nieuwe kleuren krijgt een woning al snel een heel andere aanblik." De overspuitservice is ook handig voor meubels die op het eerste gezicht niet bij elkaar lijken te passen. Van Wijk: "Ik heb nu bij voorbeeld een houten kast staan die van de moeder van een klant is geweest. Zij wil hem graag houden, maar de bruine kleur past niet bij haar overwegend witte inrichting. Wij kunnen de kast overspuiten in een kleur die beter bij de rest van het huis past." De keuze voor de kleur hoeft niet helemaal zelf te worden gemaakt. "Wij spuiten niet alleen, we geven ook graag profes- Zevenhuizen - Het najaar is hét moment waarop we meer tijd in huis gaan doorbrengen. Daarmee wordt ook onze behoefte aan warmte en gezelligheid groter. Intratuin Zevenhuizen trapte daarom op 17 oktober af met de Orchi deeënweken. De winkel is van 17 oktober tot en met 17 november gekleurd met de mooiste orchideeën en er worden diverse activiteiten georganiseerd om te laten zien dat de orchidee het interieur extra sfeervol kan maken. Tijdens de Orchideeënweken beant woordt de Orchideeëngoeroe vra gen op het gebied van behandeling en verzorging en kunnen bezoekers 'speed daten' met een interieursty list als men foto's en een platte grond van het interieur meebrengt. Verder is er een orchidee-inruilactie, waarbij een oude orchidee inge ruild kan worden voor een nieuwe orchidee naar keuze met 25% kor ting. Intratuin pot de plant ook nog gratis op. Tot slot maken bezoekers kans op 150 euro aan woonacces soires door mee te doen met de prijsvraag 'Enig orchidee'. Intratuin is te vinden aan de Brede- weg 86c in Zevenhuizen. sioneel advies over het inrichten van een huis." Advies wordt persoonlijk en des kundig gegeven. "Ik maak nooit af spraken via de telefoon. Als iemand gebruik wil maken van onze dien sten kom ik persoonlijk vrijblijvend langs. Dan kijk ik wat de situatie is en hoe wij het beste kunnen helpen," vertelt van Wijk. Op deze manier wordt iedereen op maat geholpen. "Elke keuken, meubel of inrichting is voor ons uniek en moet ook op die manier worden behandeld." Voor meer informatie: 079-5932861 of www.meubelspuiterij.info. Zevenhuizen - Een kind dat leert om te sparen voor een doel kan la ter beter met geld omgaan. Daarom houdt de Adviseur van RegioBank Zevenhuizen van 15 oktober tot 9 november de Kinderspaarweken. Sparen met een aantrekkelijke ren te en een extra spaarpremie bij het nieuwe Zilverloot Sparen. Als jonge spaarders een nieuwe spaarrekening openen of extra geld storten op hun bestaande rekening, mogen zij een mooi cadeau uitkiezen. Veerman Financieel Adviseurs is te vinden aan de Dorpsstraat 200. Voor meer informatie: www.veermanadviseurs.nl. Moordrecht - Geriatriefysiotherapeut Natalie Hofman, werkzaam bij ZIN van bewegen, neemt deel aan het ParkinsonNet. Zorgverleners aangesloten bij het ParkinsonNet zijn speciaal geschoold in het behandelen van parkin- sonpatiënten en patiënten met op de ziekte van Parkinson lijkende aandoe ningen. Zevenhuizen/Waddinxveen - De Nederlandse audicienketens zijn door de Consumentenbond getest op hun kwaliteit. Hierbij kwamen de vakaudi- ciens van Hoorprofs als beste uit de bus. HoorProfs is een groep zelfstan dige vakaudiciens. Zij zijn deskundig, voeren een breed assortiment hoor- toestellen, hebben veel aandacht voor de klant en verschaffen individuele oplossingen op maat. Hoorstudio Huisman en Hoogen- doorn Optiek Et Hoortechniek zijn aangesloten bij dit kwaliteitslabel en zijn uiteraard trots op deze eerste plaats in de test. Zij raden mensen met hoorproblemen aan om te la ten controleren en/of berekenen of het voordelig is om nog dit jaar een nieuw hoortoestel aan te schaffen. Dit in verband met de wijzigingen van de vergoeding van hoortoestel- len in 2013. In de vergoedingen van de ziektekostenverzekering verdwijnt de vaste vergoeding voor hoortoestellen en moet straks een eigen bijdrage van 25% betaald worden. Ook de regeling voor ver vanging van een hoortoestel veran dert en bovendien worden in 2013 de keuzemogelijkheden voor een hoortoestel beperkt. Voor meer informatie: Hoorstudio Huisman, Mozartlaan 2 .Waddinxveen, 0182-612841www. hoorstudio.nl. Hoogendoorn Optiek Et Hoortech niek, Burgemeester Boerstraat 2, Zevenhuizen, 0180-633050, www.hoogendoor- noptiekhoortechniek.nl.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 25