ANBO viert zestigste verjaardag met high tea Vesper in De Bron Gratis inloopspreekuur kinderfysiotherapie Computercursussen en workshops Juf Rehobothschool stapt in huwelijksbootje Halloweenfeest in winkel centrum Dorrestein Smithuis wint driekamp HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL I 24 OKTOBER 2012 13 Er werd gebridged Wijn rit Paranormale avond Jeu de boules Wethouder Jan Verbeek overhandigde aan de jarige ANBO een cheque van 350 euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - Oude renbond ANBO vierde woensdag 17 oktober haar zestigste verjaardag in het restaurant van zorgcentrum De Meander. De gasten werden welkom geheten met pianomuziek van Els Roelofs. Er waren toespraken van waarnemend voorzitter Anton Vor- stenbosch, Chris Nebelstein en wet houder Jan Verbeek. Het buffet van de high tea bood een keur aan hartige en zoete lek kernijen. Freddy van Leeuwen en Frans Scholte, beiden lid van ver dienste, verzorgden op humoristi sche wijze het bingospel waarbij als hoofdprijs een horloge gewon nen kon worden. Voor alle aanwe zigen was er als afscheidspresentje een fles wijn. Nieuwerkerk aan den IJssel - Met als thema 'Een wolk van getuigen' vind- dt op zondag 28 oktober om 17.00 uur in De Bron aan de Ringvaart laan 16 een Vesperdienst plaats. De voorganger is dominee Peter Treep en muzikale medewerking wordt verleend door de Cantorij van het Ontmoetingscentrum onder leiding van Nelleke van den Berge-Dui- ser. Ger Redert bespeelt het orgel. Voor meer informatie: 06-12508118 of r.r.janssen@casema.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ou ders zijn met vragen over de mo toriek van hun kind op dinsdag 30 oktober van 17.00 tot 18.30 uur welkom tijdens het gratis inloop spreekuur van Kinderfysiotherapie M en M. Het Kids-inloopspreekuur vindt plaats op de bij Royal Kids Home aan de 's Gravenweg 81. Voor meer informatie: 0180-313045 of info@kinderfysiotherapiemenm. nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de nieuwe-computercursussen in het PCOB-Leercentrum kan nog ingeschreven worden voor een Be ginnerscursus, voor de workshop Pi- casa fotobewerking of de workshop Albelli fotoalbum maken. De Begin nerscursus omvat zes lessen, vanaf 15 november op donderdag van 9.30 tot 12.00 uur. De workshop Pi- casa fotobewerking is op woensdag 28 november van 9.30 tot 12.00 uur en de workshop Albelli fotoalbum maken op de woensdagen 14 en 21 november van 9.30 tot 12.00 uur. Alle cursussen en workshops wor den begeleid door drie docenten van het PCOB-SeniorWeb team. Wie zich opgeeft voor een Vervolg cursus of voor de workshop On derhoud Et Veiligheid komt op een wachtlijst voor begin 2013. Voor meer informatie en aanmel ding: 0180-312783 of Ans.joopver- have@telfort.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de Nieuwerkerkse Bridge club werd de eerste zitting gespeeld van de tweede com petitieronde. In de A-poule wonnen Ton Vissers en Wim Schreuder met 58,68%. Op de tweede en derde plaats eindigden Peter Bijsterveld en Ron van Domburg met 54,86% en Marijke Blok en Gerda Vis sers met 54,17%. In de B-poule won het koppel Arie Blok en Hans Delwel met 69,58%. Het echtpaar Adrie en Frans Bijl werd tweede met 56,25% en Betsie Kuiper en Alice van de Heuvel eindigden als derde met 53,33%. Nieuwerkerk aan den IJssel - Auto- en Motorclub The Sky- masters organiseert voor vrij dag 26 oktober de Wijnrit, een autopuzzelrit in de omgeving van Nieuwerkerk. De Wijnrit is een oriëntatierit die wordt gereden op basis van een eenvoudig reglement. Voor de nieuwelingen (C- Klassers) is er voor de start uitleg over het reglement en het invullen van de contro- lekaart. Ook niet-leden zijn welkom. Inschrijven van 19.45 tot 20.15 uur on de kantine van het Sportcomplex Park- zoom aan de lersestraat 15. Voor'meer informatie: www.skymasters.nl of 0182-374106. Nieuwerkerk aan den IJssel - De stichting Voor en Door Jongeren (VEDJ) houdt vrijdag 26 oktober een paranormale avond met Clara Snel. Bezoe- Nieuwerkerk aan den IJssel - Ves- tia Zuidpias, eigenaar van win kelcentrum Dorrestein, laat van maandag 22 oktober tot zaterdag 1 december groot onderhoud doen aan het binnenplein van het win kelcentrum. De bestrating wordt schoongemaakt en het binnen plein wordt opnieuw bestraat. Ook wordt de verlichting aangepast. De onderhoudswerkzaamheden wor den in fasen uitgevoerd, waardoor alle winkels met behulp van kunst stof rijplaten toegankelijk blijven. Cory Kuyvenhoven, sinds 1 okto ber voorzitter van de winkeliers vereniging, laat weten ondanks de tijdelijke overlast blij te zijn met de kwaliteitsverbetering van het winkelcentrum. Halloweenoptocht De winkeliers van winkelcentrum Dorrestein organiseren in samen werking met Zeeverkenners De IJssel voor vrijdag 26 oktober een Halloweenfeest. Voor kinderen tot zes jaar start om 19.00 uur vanaf Verhage Fastfood een zogenaamde Rommel de Bommel optocht. Om 20.00 uur kunnen de zes- tot en met twaalfjarigen meelopen met de Griezeltocht. De kinderen mo gen uiteraard verkleed komen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Voordat juf Kim van de Rehobothschool het ja-woord gaf aan haar Pieter kwam zij, mét aanstaande echtgenoot, don derdag 18 oktober eerst nog even langs bij 'haar' kinderen. Het paar werd getrakteerd op een prachtige entree door een poort van zelfgemaakte bogen, een feestelijk lied en veel cadeaus. Het stralende bruidspaar, dat geen sporen van nervositeit vertoonde, ver trok daarna voor de huwelijksplech tigheid, kerkdienst en bruiloftsfeest. kers mogen een voorwerp van zichzelf of foto van een over leden dierbare meenemen. De avond wordt gehouden bij Con Musica op sportpark Dorrestein 5. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. De toegang bedraagt 5 euro. De avond is bestemd voor be langstellenden vanaf veer tien jaar. Aanmelden is verplicht: info.vedj@ gmail Nieuwerkerk aan den IJssel - Met het spelen van de tête a tête is de najaarsdriekamp bij Jeu de Boules Club Nieuwerkerk afgesloten. Op de slotavond bleek Parwiz Yoenesian de sterkste van de deelnemers. Youne- sian won alle drie zijn partijen met overwicht, wat hem tot een terech te avondwinnaar maakte. Met zijn saldo van 24 punten hield hij Wim van Slingerland van de eerste plaats af. Slingerland had drie winst en een saldo van twintig punten. De derde plaats ging naar Bert Klandermans met ook drie gewonnen partijen en een saldo van vijftien punten. Het klassement over de drie avon den en negen partijen was uit eindelijk voor Simon Smithuis. Hij iiC wk won zeven van de negen partijen. Tweede werd Peter Troost, op de derde plaats eindigde Bert Klander mans en vierde werd Rob Brökling. Deze spelers wonnen allen ze ven partijen maar de saldo's en resultaten leidden tot deze klassering. Sanitjem Arbeco BV. Ringvaartlaan 1a 2914 VJ Nieuwerkerk a/d IJssel ItKKikiK Tel. (0180) 31 41 12 info@arbeco.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 13