Aziatisch kookpakket bij Wereldwinkel Rehobothschool in Tweede Kamer Shirley voorleeskampioen Wingerd Nieuwerkerkse omgekomen bij ongeval in Duitsland Model voor één dag Lezing reumatoloog in Meander Sterke verhalen over apostelen Parencompetitie BC IJsselbridge HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL 24 OKTOBER 2012 Nieuwerkerk aan den IJssel - Tijdens de landelijke Fairtrade Week, van don derdag 25 oktober tot en met zondag 4 november staan in de Wereldwinkel kleurrijke Big Fair Bags klaar. Bij aankoop van een fairtrade Aziatisch kook pakket krijgt de klant de grote canvas shopper er gratis bij. Via een actie op de rijstverpakking maakt de klant bovendien kans op een reis naar Thailand. Studiedag Tijdens de jaarlijkse studiedag, op maandag 15 oktober, kreeg het team verfrissende en praktische ideeën aangereikt om meer klanten te trekken en tevens werden plan nen gepresenteerd om aandacht te besteden aan het 25-jarig bestaan van de vestiging in Nieuwerkerk. Wie ook als vrijwilliger in de We reldwinkel aan de slag wil kan con tact opnemen via 0180319458. De Wereldwinkel is gevestigd aan de Dorpsstraat 51a en is geopend van dinsdag tot en met vrijdag van 9.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 9.30 tot 16.30 uur. Den Haag/Nieuwerkerk aan den IJssel - De leerlingen van groep 8 van de Rehobothschool gingen per trein richting Den Haag voor een bezoek aan de Tweede Kamer. Na een veiligheidscontrole kregen de leerlingen een rondleiding. Ze zagen onder andere de plenaire zaal met de blauwe stoelen, de bibliotheek en de vergaderzaal van het CDA. De kinderen hebben het ervaren als een leerzaam uitje. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op ba sisschool De Wingerd, locatie Kroon- kruid, namen de leerlingen van de groepen 7 en 8 het woensdag 17 ok tober het tegen elkaar op tijdens de voorleeswedstrijd. Per klas werden in de voorrondes twee finalisten uitge kozen. Deze vier finalisten lazen ver volgens aan circa honderd leerlingen een fragment voor uit hun favoriete boek. De jury, bestaande uit de leer- lingenraad en juffrouw Manon, we zen uiteindelijk Shirley uit groep 8 aan als winnaar. Shirley gaat het nu opnemen tegen winnaars van andere Nieuwerkerkse scholen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Meis jes die zich voor één dag model willen voelen zijn op donderdag 1 november van 19.00 tot 20.30 uur welkom in jongerencentrum 't Blok aan het IJsermanpad 1. Eerst word je professioneel opgemaakt en wordt je haar gedaan en vervol gens ga je op de foto. Er is plaats voor vijftien deelnemers. De kosten bedragen 2,50 euro. Aanmelden via debbie@jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - De RPV Nieuwerkerk aan den IJssel e.o. organiseert voor woensdag 31 ok tober van 20.00 tot 22.00 uur een informatieavond in zorgcentrum De Meander aan de Boslaan 1. Reumatoloog dr. M. van Oosterhout verzorgt deze avond een lezing over Fibromyalgie en over andere, min der bekende, vormen van reuma. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. Deur open om 19.45 uur. ledereen is welkom. Aanmelden via RPV Nieuwerkerk aan den IJssel e.o., postbus 317, 2910 AH Nieuwerkerk aan den IJssel, via b.broekman@ casema.nl, 0180-322774 of 0180- 312022. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij een ongeval op de Duitse snelweg A3, vanuit Oostenrijk in de richting van Köln, is maandagochtend een 54-jarige inwoonster van Nieuwer kerk om het leven gekomen. Haar 55-jarige echtgenoot ligt zwaar gewond in het ziekenhuis in Duits- De geschiedenissen van de aposte len, de eerste geloofsgetuigen, zijn fragmentarisch overgeleverd via allerlei verhalen en legendes. Vaak met de nodige spectaculaire won deren. Juist door deze verhalen kan B-lijn: 1. Gio en Koos Mian 62,50, 2. Riet Filé en Jeany van der Leer 60,94 en 3. Elly Delwei en Patty Stuip 60,68. C-lijn: I.Joke Hensema en InaTeeu- wen 61,90, 2. Yvonne en Bert Klap- Jand. Het ongeluk gebeurde nadat de auto van de Nederlanders be trokken raakte bij een ongeval dat vlak voor hen gebeurde en waar door zij tegen een vrachtwagen terecht kwamen. Ook een 21-jarige automobiliste uit Nürnberg raakte bij het ongeval gewond. men hen onderscheiden. Sinke laat op 1 november de (sterke) verhalen horen en toont afbeeldingen uit di verse landen en tijden. Aanvang 20.00 uur. wijk én Kees van der Made en Cees Mertens 60,12. D-lijn: 1. Dini Gijzen en Dicky Ver- hoeff 64,88, 2. Alice de Looze en Cilia van Ooyen 61,31 en 3. Hilde de Vries en Maarten Dijksman 58,93. Nieuwerkerk aan den IJssel - Hoe herken je discipelen en apostelen in kerken, kapellen Ft kathedralenOp die vraag geeft grafisch vormgever en fotograaf Anton Sinke op donderdag 1 november antwoord in de Openbare Bibliotheek aan het Raadhuisplein. Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerste zitting van de tweede parencompeti tie van BC IJsselbridge, gespeeld op woensdag 17 oktober, is in de A-lijn met een percentage van 61,98 gewonnen dcor Joop Daniels en Ruud Pel; 2. Ab van Amerongen en Rein Janssen 59,11, 3. Riet en Aad van der Knaap 57,81.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 17