Healthclub Sportiv en JOMARE organiseren lezing "Mentale gezondheid" BAC Mode en Schoenen maakt winnaar bekend SCHILDERWERKEN HUISMAN B.V. vernieuwt winkel aan Moerkapelse Zijde 4 Car Cleaning Waddinxveen, met glans gepoetst HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 24 OKTOBER 2012 23 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Op donderdag 1 november or ganiseert fitnesscentrum He althclub Sportiv een infor matie avond met als thema 'mentale gezondheid'. Deze avond is voor iedereen gratis toegankelijk. De presentatie over dit onderwerp wordt gedaan door Joke Verhoef, van coaching- en trainingsburo JOMARE. Zij laat geïnteresseerden kennismaken met de wijze waarop men in het dagelijks leven zorg kan dragen voor een goede emotione le- en mentale gezondheid, leder mens krijgt in zijn leven te maken met teleurstellingen, ver lies van dierbaren en ingrijpende veranderingen. Dit soort ervarin gen horen bij het leven en nie mand kan daaraan ontkomen. Waar de mens 'wel' zeggenschap in heeft, is om te bepalen HOE we met dit soort ervaringen omgaan. Mensen die emotioneel en mentaal sterk zijn hebben 'veerkracht' ont wikkeld en zijn in staat om positief in het leven te blijven staan. Zij hebben het vermogen om de eigen emoties tijdig te herkennen en ze op een adequate manier te uiten. Tevens hebben deze mensen ge leerd dat een goed 'sociaal net werk' van belang is. Bepaalde za ken vragen om steun, soms van mensen uit de directe omgeving, soms ook van een professional. Een coach kan ondersteuning bie den om in een veilige omgeving te zorgen voor inzicht, ondersteu ning en bemoediging, zodat de benodigde veerkracht kan worden ontwikkeld om moeilijke tijden te doorstaan zonder depressies, angs ten of andere negatieve gemoeds toestanden. Interesse? Laat u informeren en meldt u aan bij He althclub Sportiv T 0180- 330650. 1-11-2012 19:00-20:00 uur Healthclub Sportiv, Doortocht 13, Nieuwerkerk a/d IJssel Datum Tijdstip Locatie kon de familie Nieuwenhuis als gelukkige winnaar de prijs in ont vangst nemen. De kinderen Emma, Floor en Reinier namen samen met moeder Christine de prijs in ontvangst. Bac Mode en Schoenen wenst ook zoon David veel speel- plezier. Al 97 jaar is het Moerkapelse vak- bedrijf Schilderwerken Huisman BV actief Op het gebied van schil derwerken, glaszetten, wandaf werking, sierpleisters en behang. Met 15 vaste medewerkers en een wisselend aantal losse arbeids krachten opereert Schilderwerken Huisman B.V. tot ver buiten de eigen regio met een enorme va riëteit aan objecten en projecten. Zo in het voorbij gaan aan Schil derwerken Huisman B.V., gelegen voor het "holletje naar beneden" aan de Moerkapelse Zijde 4, is dat niet direct waar je aan denkt, maar achter deze gevel gaat een schat aan vakmanschap schuil. Het is de sobere, degelijke, pro fessionele uitstraling van een gerenommeerd bedrijf waar klanten uitstekend terecht kun nen voor het laten beschilderen van een enkel eenvoudig kozijn tot complete woningen van bin nen en buiten. Vanuit de profes sioneel en effectief opgezette werkplaats met kantoorruimte wordt een strakke werkplanning gehanteerd, geheel afgestemd op de wensen en eisen van de vele verschillende opdrachtgevers. John Klomp, uitvoerder en voor velen "het gezicht" van Schil derwerken Huisman B.V., vertelt met veel passie over de compleet vernieuwde winkel, sinds kort uitgerust met een modern verf mengapparaat. Vanachter het toetsenbord bedient Klomp zijn machine "met verve" en legt uit dat iedere gewenste kleur moge lijk is en dat van elk verfmengsel dat de deur uit gaat, de samen stelling en verhouding wordt op geslagen. Bij een volgend bezoek door de klant kan in een handom draai worden teruggevonden om welke kleur het ging. Dit is slechts een voorbeeld van dingen die voor Huisman als vanzelfsprekend zijn, maar die voor de buitenstaander direct in het oog springen. Histor en Sigma zijn de topmer ken en iedere ervaren schilder of doe het zeiver weet dat schilde ren met kwaliteitsverf niet al leen voelbaar, maar vooral ook zichtbaar is. Klomp kan over de toepassing voor binnen en bui ten alle benodigde aanwijzingen geven en kan tot in detail uitleg geven over behang, wandafwer king, binnen buitenschilderwerk en glaswerk. Voor meer informatie: T 079 5932929 of langsgaan op maandag t/m vrijdag van 08.30 - 12.30 uur. Waddinxveen - De auto's glimmen je tegemoet zodra je de werkplaats van Car Cleaning Waddinxveen betreedt. Men zou denken dat ze regelrecht uit de showroom komen. Niets is minder waar, auto's van 2, 5 zelfs 10 jaar zien er uit als nieuw. "Prachtig toch", reageert Allan Preljvukic, eigenaar van Car Clea ning Waddinxveen. De auto's zien er niet alleen als nieuw uit, ze zijn ook nog eens goed beschermd te gen vuil, verkleuring door zonlicht en schadelijke aanslag zoals pe kel. "Zie het als een verlengstuk van het onderhoud én het behoud van je auto" aldus Allan."Een auto staat bijna het hele jaar buiten, ongemerkt gaat de kwaliteit van de lak achteruit en de glans wordt zichtbaar minder. Kijk, veel men sen brengen hun auto regelmatig naar de wasstraat. Prima, maar het beschermt je auto niet. Daarvoor is die jaarlijkse poetsbeurt nou zo belangrijk." Bij een poetsbeurt wordt de auto van binnen en bui ten gereinigd, gepoetst, gepolijst, voorzien van een lakpantser en verzegeling. Daarnaast kan men ook nog kiezen voor een ozonbe- handeling. "Het mooie aan dit werk is niet alleen die auto die er als nieuw uitziet. Nee, die verbazing op de gezichten van de mensen als ze hun gepoetste auto komen op halen, dat is echt fantastisch" zegt Allan. "We krijgen zelfs mails van blije klanten." Car Cleaning Waddinxveen is ge vestigd aan Coenecoop 93A te Waddinxveen. www.waddinxveen-carcieaning.nl BAC Mode en Schoenen hield de kopers van kinderschoenen in hun winkel lange tijd in spanning. Vo rige week was het dan eindelijk zover en werd de prijswinnaar van de op afstand bestuurbare auto van het merk Brakkies bekend gemaakt. Op zaterdag 13 oktober

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23