K ProVoet entum Diabetesweek Pedicure Register Podoloog AAB Diabetische Voet Reumatische Voet Diabetische screening Reflexoloog Schimmelcfiagnostiek Beter met lastige situaties omgaan is te leren KRING APOTHEEK 0: Mondzorg Nieuwerkerk voor persoonlijke tandheelkunde en mondhygiëne HART VAN HOLLAND I SPIEGELBEELD 31 OKTOBER 2012 van den Dries Mindfulness Training Gratis info bijeenkomst START Mindfulness Training r- Marion en Hans Brouwer Vinkendaal 33 2914 EL Nieuwerkerk a/d IJssel Tel: 0180-39 92 84 E-mail: info@allurevoetzorg.nl www.allurevoetzorg.nl Bedrijfsgecertificeerd door Procert Aangesloten bij ProVoet en LOOP Wie kent het niet. Iedere keer dezelfde persoon of dezelfde situatie waar je last van hebt. Door gebeurtenissen kun je elke keer uit balans raken of erger nog stress krijgen. Tijd voor actie! Wacht niet tot een ander veranderd. Neem het heft in eigen handen. Het opsporen van je gedrag, gedachten en emoties kunnen zinvol zijn om te ontdekken wat in die situatie of bij die persoon hetgeen is watje zo raakt of uit balans brengt. Bij al te veel stress is het zinvol om je stresssignalen te leren herkennen en te leren anders met situaties om te gaan. Heb je het e.e.a. in kaart gebracht dan kun je bewuster kiezen watje wilt. Bewuste keuzes leiden tot meer balans in je leven. Dat is wat een ieder uiteindelijk graag zou willen. Dat is al moeilijk genoeg. Daarnaast kunnen er innerlijke en externe factoren zijn die je hinderen om goede keuzes te maken. Je eigen gedrag, emoties en gedachten kunnen je in de weg zitten. Of je partner, familie, baas, collega hebben invloed op een evenwichtig leven. Coaching door Bewust naar Balans is erop gericht om je inzicht te geven waardoor je meer grip op je leven te krijgen. Dit kan door het aanleren van nieuwe vaardigheden of door anders te communiceren. In een traject staat "jij en je omgeving" centraal. Na afloop weetje hoe je reageert, wat voor jou in die situatie of bij die persoon zo lastig is en hoe je ermee om kunt gaan. Voor meer informatie www.bewustnaarbalans.nl Van 12 tot en met 16 november 2012 is het nationale diabetesweek. Apotheek van den Dries organiseert tijdens deze week extra activiteiten. U kunt terecht voor de Diabetes Risicotest. De Diabetes Risicotest geeft antwoord op de vraag of u een verhoogd risico hebt op het krijgen van diabetes. Daarnaast kunt u bij Apotheek van den Dries terecht voor een meetcontrolegesprek. Gesprek over uw bloedglucosemeting waarbij uw bloed- glucosemeter gratis wordt gecontroleerd. Er is gelegenheid voor het stellen van vragen over uw geneesmiddelengebruik. Natuurlijk kunt u ook buiten deze diabetesweek altijd bij ons terecht met vragen over geneesmiddelengebruik of de bloedglucosemeter. Zuidplaslaan 434 Waddinxveen Telefoon: 0182 - 63 30 00 info@apotheekvddries.nl www.apotheekvddries.nl met aandacht in hét hier en nu (vooraf aanmelden) Wo 7 nov. 19.15 - 20.15 uur Zevenhuizen 'Je kunt niet voorkomen dat de zorgen als vogels om je hoofd fladderen; je kunt wel voorkomen dat ze nesten bouwen in je haar". Trainer: Danielle ter Haar Lid VMBN en WM irifo@silentum.nl H 0180-634828 www.silentum.nl Deze wetenschappelijk bewezen training is een samengaan van oosterse meditatie technieken en westerse psychologie. Je leert in het hier en nu te zijn met een milde houding naar jezelf en anderen. Minder stress, beter slapen, beter omgaan met (chronische) pijnklachten. Vr-ochtenden 16 november 9.45 -12.15 uur, Zevenhuizen Di-avonden 15 januari 19.15-21.45 uur Capelle-Schollevaar 8 lessen,1 stilte dag cd box en werkboek kosten particulier6 390,- bedrijven zie website Kijken, luisteren, communiceren, informeren, visualiseren, zo maar een rijtje werkwoorden dat niet snel in verband wordt gebracht met mondzorg in algemene zin. "En daar ligt nu precies het onderscheid", aldus Aren Polderman van Mondzorg Nieuwerkerk vanuit de met zorg ingerichte praktijkruimte met tandartsstoelen in de rustgevende kleur groen. Door de persoon lijke aanpak, de combinatie van tandzorg en mondhygiëne, het informeren over de werkwijze, maar ook over preventie op het gebied van tandzorg maakt de werkruimte tot een originele en moderne praktijk, die aanslaat bij het publiek gezien de gestage groei die wordt doorgemaakt bij Mondzorg Nieuwerkerk aan het Raadhuisplein 43. Samen met mondhygiëniste Suzan Tchorno- bay en sinds kort ook mondhygiëniste Melanie vormen deze gespecialiseerde vakmensen op het gebied van mondhygiëne en tandheelkunde een team dat opvalt door hun aanpak met de focus op persoonlijke benadering. In groepjes van maximaal 3 kinderen wordt poetsles gegeven met een speciale vloeistof waarbij het gedeelte dat niet goed of onvol doende gepoetst is duidelijk zichtbaar wordt in de spiegel. Op die manier visualiseren Polderman en Tchornobay "het foute tanden poetsen" en bieden daarmee preventie tegen gaatjes in het gebit, maar ook op het gebied van tandvleespro blemen die zijn ontstaan door tandsteen. Maar informatie over de gebitsproblematiek kan ook bij volwassenen veel duidelijkheid geven over het effect van bacteriën, suikers en zuren op de kwaliteit en het behoud van het gebit. Na beoordeling en vaststelling van klachten die een zekere specialistische zorg vereisen en niet door Mondzorg Nieuwerkerk kunnen worden verholpen of behandeld, biedt de expertise en het vakmanschap van specialisten binnen de regio, na doorverwijzing, de oplossing binnen handbereik. Meer informatie via T: 0180 320089 of I/V: mondzorgnieuwerkerk.nl It ALLURE VOETZORG REGISTER Brancheorganisatie voor de Pedicure y REGISTER PODOLOOG

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 26