mm tafel ll&fl J L ■■■■■MBHNIIII Eerste winnaar Facebook Et Twitter actie Reisburo de Zwaluw bekend. Claire Hoogma behaalt diploma master Kinderfysiotherapie Genomineerde Meesterbloembinderij uit Nieuwerkerk jubileert met actie. HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 31 OKTOBER 2012 35 HHBHHHHHHEHBIHSflfll 7 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Sinds de lancering op 1 septem ber van de nieuwe website van Reisburo de Zwaluw, was het mo gelijk te 'liken' op Facebook en te 'volgen' op Twitter. "Volgers" en" likers" maakten daartmee kans op een reischeque van 200,-. De eerste winnaar is geworden Kimberley van de Vendel. Me vrouw van de Vendel was volledig verrast en superblij met haar prijs. De reischeque wordt waarschijn lijk besteed aan een vakantie in eigen land omdat Kimberly aan het sparen is om te gaan samen wonen. Het team van Reisburo de Zwaluw willen Kimberley graag feliciteren met het winnen van deze mooie prijs. Ook zo'n mooie prijs winnen? Volgende maand wordt opnieuw een cheque van 200,- euro verloot. Ga snel naar onze Facebook of Twitter pagina op www.zwaluw.nl. r.'f<.poi t #T- Vorige weekend heeft Claire Hoogma officieel haar diploma Master Kinderfysiotherapie in ontvangst mogen nemen. De afgelopen 3 jaar heeft zij onder begeleiding van kinderfysiothe- rapeute Gerdien de Jong kinde ren behandeld bij Fysiotherapie de Jong/Jaape waar zij sinds 2008 al werkzaam is als alge meen fysiotherapeute. Voor het verkrijgen van haar diploma heeft zij onder andere onderzoek gedaan naar plagi- ocefalie (voorkeurshouding) bij zuigelingen, de inzet van een screeningsvragenlijst om de motoriek te beoordelen bij kin deren tussen de 5 - 12 jaar, ob- servatielijst om de motoriek te beoordelen bij peuters en naar kinderfysiotherapie bij kinde ren met een autisme spectrum stoornis (ASS). Kinderfysiothe rapie is voor kinderen van 0 tot 18 jaar en wordt in Moordrecht gegeven door Claire Hoogma en Gerdien de Jong. Beide werk zaam bij Praktijk voor Fysiothe rapie de Jong/Jaape. De eerste 18 behandelingen worden betaald door de zorgverzekeraar uit het basispakket. Kinderfysiotherapie is direct toegankelijk. Begin novemberviert Meesterbloem binderij Coen van Buuren feest. De bloemenspeciaalzaak uit het 'Oude Dorp' bestaat op 4 november I jaar en gedurende het eerste jaar onder scheidde de winkel zich met kwali teitsproducten, creativiteit, origina liteit en klantvriendelijkheid. In augustus werd deze bloemenspe ciaalzaak genomineerd voor de titel 'Mijn Bloemist van het Jaar'. Door heel Nederland werden voor deze felbegeerde titel in totaal 95 bloe misten genomineerd. De verkiezing maakt onderdeel uit van de lande lijke campagne"Mijn Bloemist" en is een initiatief van de brancheorgani satie voor bloemisten (VBW) met als als doel om het unieke en bijzon dere vakmanschap van de bloemist te etaleren. Op 31 oktober worden de winnaars bekend gemaakt. In de maanden november en decem ber kan worden ingeschreven voor workshops bloemschikken die zullen worden gegeven onder toeziend en adviserend oog van de Meester zelf. In de maanden november, decem ber en januari kan worden gespaard voor mooie boeketten met de ju bileumspaarkaart en is gratis af te halen in de winkel. Een volle spaar kaart (10 stempels) levert een gra tis boeket op. Meer informatie over de ?T: 0180 316868 www. meester bloembinderij.nl rtRBLOEMBINDERU Wf

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 35