GOERAMI m Goerami in Nieuwerkerk steekt concurrentie naar kroon met intro Windows 8 WÊÊÊÊÊBBÊÊÊÊÊÊÈÊÊÊÊÊÈÊêê&ÊÊÊSÊÊËÊèBÊÊÊÈÊÊËÈË PLUS opent nieuwe supermarkt in Moerkapelle computers verkoop reparatie onderhoud Overgangsklachten? Praktijk Joosten in Waddinxveen biedt hulp BRS uit Moerkapelle wint Innovatie Award 2012 HART VAN HOLLAND I ZUIDPIAS I 31 OKTOBER 2012 39 BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Erik van Stijn van Goerami heeft er duidelijk plezier in als wordt gevraagd naar zijn uitleg waarom juist Goerami als één van de wei nige specialisten uit de omtrek zijn winkeldeuren open stelde voor het publiek in de nacht van 25 op 26 oktober. "Geweldig toch" uit hij nogmaals met plezier zijn genoe gen over de stunt die normaal ge sproken slechts is weggelegd voor de leveranciers met de "grotere" naam en winkel in de "grote" stad. Waddinxveen - Op woensdag 7 november a.s. organiseert Prak tijk Joosten een informatieavond voor vrouwen met als thema: overgangsklachten, er is meer aan te doen dan je denkt. Bekkenfysiotherapeute Danielle Deuss-Joosten legt uit: "Iedere vrouw krijgt op een bepaald moment te maken met de over gang. 80°/o van de vrouwen heeft klachten en voor 30°/o is de overgang zelfs een 'nacht merrie', omdat ze in extreme mate last hebben. Veel 'voorko mende klachten zijn opvliegers, slaapproblemen, gewrichts- en spierpijnen, stemmingswisse lingen, hoofdpijn, urineverlies, verzakkingsklachten en geen zin in seks. Veel vrouwen blijven met deze problemen doorlopen zonder hulp te vragen. 'Het hoort erbij of mijn moeder had het ook', horen we veel van onze cliën ten zeggen. Andere veelgehoor de opmerkingen zijn 'ik moet me niet aanstellen', of 'het zal vanzelf wel weer overgaan'. Overgangsklachten zijn vaak taboe en er wordt daarom wei nig over gepraat. Dat is jammer Het is veelzeggend voor de on dernemersgeest van Van Stijn die overigens niet de verwachting had om voorafgaand aan het nachte lijke openstellen van de deuren, dranghekken te moeten bestellen, maar is tevens een weergave van het realisme waarmee hij zijn on derneming draaiend houdt. Windows 8 is ligt inmiddels bij Goerami in de winkel en is van zelfsprekend ook online te bestel len. Persoonlijke uitleg en een be knopte introductie krijgt de klant er gratis bij. Windows 8 is in veel opzichten gewijzigd en een stuk gebruiksvriendelijker ten opzichte van versie 7. Het besturingssysteem is gericht op gebruik in combinatie met smart phone, tablet, desktop, notebook en touch screen. Voor meer informatie: Goerami, Dorpsstraat 28c, 2912 CB Nieuwer kerk a. d. IJssel T: 0180-312212 Moerkapelle - Op woensdag 14 november zal door burgemeester Kats om 09.00 uur officieel de nieuwe PLUS supermarkt aan de Dorpsstraat 12 worden geopend. De opening krijgt een extra fees telijk karakter doordat de eerste 100 klanten zullen worden ge trakteerd op een bos bloemen en 's-middags is er een ballonwed strijd. Ook staan er diverse proe- verijen op het programma. De nieuwe winkel kenmerkt zich door de verse broodafdeling, een uitgebreid assortiment biologi sche en fairtrade producten en een eigen slijterij en is ingericht volgens de nieuwste PLUS win kel formule waarin "aandacht, kwaliteit, verantwoord en lo kaal" centraal zullen staan. Dat de focus op de klant, prijs en service ligt die "waar voor zijn geld krijgt" behoeft geen verder betoog aldus ondernemers Dick Pak en Joris Welner. Met meer service en meer vers in willen de ondernemers Dick Pak en Joris Welner samen met de PLUS organisatie steun ge ven aan het streven om de titel "beste servicesupermarkt" te worden. Door maatschappelijk verantwoord te ondernemen, denk hierbij aan de koelingen die zijnafgedekt, gebruik van duurzame LED verlichting, recy clebare tassen en de eerder ge noemde biologische en fairtrade artikelen. Openingstijden: dagelijks van 8.00 - 20.00 uur en zaterdag van 8.00 - 18.00 uur. w want er is meer aan te doen dan je denkt." Met deze informatieavond wil Praktijk Joosten de taboe rond om de overgang doorbreken en ervoor zorgen dat vrouwen om hulp durven te vragen. Dat kan alleen als ze weten wat de mogelijkheden zijn en daarom worden tijdens de avond alle verschillende facetten van de overgang belicht. De gastsprekers zijn gynae coloog dokter Van der Wijk, seksuoloog dokter Leusink en overgangsconsulente mevrouw Schuurmans. Daarnaast vullen de bekken fysiotherapeuten van Praktijk Joosten (mevrouw Blonk en me vrouw Deuss-Joosten) een deel van de avond in. Woensdag 7 november 2012 19.30 -21.30 uur, Locatie: Praktijk Joosten, Lima- weg 55, 2e etage in Waddinx veen. Graag aanmelden via info@ praktijkjoosten.info. Er is een beperkt aantal plaatsen en voor deze avond geldt: Vol Vol Tijdens de beurs Glasstec in Düs- seldorf zijn de winnaars bekend gemaakt van de Innovatie Award en de Glas Award. BRS heeft met de ontwikkeling van het koud gebo gen triple isolatieglas de Innovatie Award 2012 gewonnen. De jury waardeert de vele innova tieve stappen die BRS met koud gebogen glas heeft gezet; door het gebruik van PV-panelen in het glas en de uitvoering in triple glas zijn deze ontwikkelingen - ook vanuit het oogpunt van duurzaamheid - innovatief. Het koud gebogen triple isolatie glas is voor het eerst toegepast in het Provinciehuis Haarlem. In samenwerking met architectenbu reau Kraaijvanger is een bijzondere gebogen glazen gevel ontwikkeld voor de kegelvormige entreehal van het Provinciehuis. De vorm van de gevel is een taps toelopende ke gel. De ruiten worden als het ware om de kegel heen gevouwen door deze koud in het werk te buigen. Dit betekent dat de ruiten aan de onder en bovenzijde een andere straal hebben. Het gebouw is door het ministerie van VROM-WWI aangemerkt als voorbeeldproject kantoren, betreffende energie en klimaat. Bijzonder gegeven is dat BRS met het project Scheepvaartmuseum ook nog genomineerd was voor de Glas Award 2012. Voor meer infor matie en een film over Freeform- glass®: www.brs.nl j S i»t 6s.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 39