Blauwe ylinder tek VAN DER SPEK Begrafenis - Crematie 0180 - 31 18 03 Uitvaartcentrum Van Der Spek HART VAN HOLLAND I FAMILIEBERICHTEN I 31 OKTOBER 2012 43 Jan-Kees Pruis John Frederik Hoeke Emma Alida Maria van der Heide-van Eijk -Emmy- egrafenissen Telefoon (0172) 21 21 22 UITVAARTDIENSTVERLENING de Stervensbegeleiding Uitvaartverzorging Nazorg Erna Sibbald Emmy Johanna Willempj e Hertog - Breedijk Jan-Kees Pruis UITVAART Kerkhofpad 1, Nieuwerkerk aan den IJssel www.vanderspekuitvaart.n Vier woorden heb ik nodig daarmee kan ik de hele wereld aan vier woorden heb ik nodig drie is te weinig vijf is teveel vier woorden meer heb ik niet nodig meer is overbodig Velsen, t Gouda, 8 januari 1961 23 oktober 2012 Marijke Esseboom Niels Lars Jack en Diny Pruis Paul en Karin Pruis Robin Nick Jack Rob en Anneke Esseboom Jan Dorrekenskade Oost 38 2741 HW Waddinxveen De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe" Maar op een keer dan ben je, aan je laatste beetje toe. "Het is goed zo. John Thuis in zijn vertrouwde omgeving hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, super-opa John, mijn broer en zwager weduwnaar van Diny Hoeke-Rijnaard Den Haag,. 10 december 1936 Waddinxveen, 23 oktober 2012 Danny en Sveta Tommy Vika Frank en Corinta Donna Bella Marja en Jan De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden in crematorium "IJsselhof" te Gouda op woensdag 31 oktober. Onze speciale dank gaat uit naar "Buurtzorg" voor de liefdevolle aandacht voor John. 'Zelfs al ga ik dooreen dal van diepe duisternis, ik ben niet bang, want U bent bij mij: Psalm 23 4 Compleet verslagen geven wij kennis van het plotselinge verlies van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en mijn dochter 17 april 1958 - 22 oktober 2012 Wim Jeroen en Patricia Julian, Fleur Monique en Bas Silvia en Dennis Peter en Daisy Oma van Eijk Eerste Tochtweg 34 2913 LP Nieuwerkerk aan den IJssel Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 1 november van 18.30 tot 21.00 uur in uitvaart centrum Van der Spek, Berkelse Poort 33 te Berkel en Rodenrijs. De dienst waarin wij afscheid nemen van Emmy vindt plaats op vrijdag 2 november om 13.00 uur in de Dorpskerk, Kerksingel 1 te Berkel en Rodenrijs. Aansluitend begeleiden wij Emmy in besloten kring naar haar laatste nrstplaats op de Algemene Begraafplaats aan het Plein 1945-1995 te Berkel en Rodenrijs. In de kerk is er uitsluitend gelegenheid tot schriftelijke condoleance. Persoonlijke zorg voor uw begrafenis Dokter Hamburgerlaan 59 - 2771 JR Boskoop Begrafenisverzorger: Dennis Harkes Wij verzorgen alleen begrafenissen - Dag en nacht bereikbaar. 06-53252933 (24/7 bereikbaar) - rust en ruimte Zuidkade 176a 2741JJ Waddinxveen erna@blauwevlindennl www.blauwevlindernl Nooit meer. een gezellig etentje een goed gesprek een sms'je .een bakkie koffie een knuffel een lach je steun Intens verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve vriendin Wat zullen we je gaan missen! We zullen er zijn voor Wim, de kinderen en de kleinkinderen Johan Jolanda Jan Eline Elianne Jeroen Piet Nelly Ruud Mariëtte Patrick Zoë en Lynn Lieve Emmy, Nooit meer met je tennissen Nooit meer lange wandeltochten met je maken Nooit meer proosten op het leven Ik ga je missen Liefs Nel Gritter Werp al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u Verdrietig maar dankbaar zijn wij dat na vele moeizame jaren van afnemende gezondheid rustig is ingeslapen mijn vrouw, onze lieve moeder, oma en soesjes oma 13 maart 1923 t 24 oktober 2012 Jo Hertog Wil en Bert Fred en Wilma Jan Hans en Dagmar klein en achterkleinkinderen Correspondentieadres: W.J van Helden Fazantdreef 57 2743 DH Waddinxveen Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum de Zevenster. De begrafenis heeft maandag 29 oktober plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat op 23 oktober jl. onze collega op 51-jarige leeftijd is overleden. Jan-Kees heeft slechts enkele maanden bij onze vestiging Haarlem gewerkt als projectleider bij de afdeling Netten en Aansluitingen. We hebben hem in die periode leren kennen als een betrokken collega die zijn werk met nuchterheid en humor uitvoerde. Wij wensen Marijke, Niels en Lars en zijn familie veel kracht en sterkte toe om dit verlies te verwerken. Directie en collega's van Joulz

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 43