91 VAN LEEUWEN TOYOTA 13 DEALER op vrijdag 2 en zaterdag 3 november bij Team Toyota van Leeuwen! f/EAM TOYOTA van Leeuwen www.teamtoyotavanleeuwen.nl/heritagetour In Detroit won de Lexus LF-LC Concept de prijs voor de mooiste auto van de show. Wellicht een stimulans voor het merk om vooral door te gaan met de ontwikkeling van de aansprekende sport auto. In Parijs schitterde de LF-LC door afwezigheid en nu staat de concept op de autoshow van Sydney. Welis waar in blauw in plaats van rood maar met die presen tatie geeft Lexus aan serieus werk van de productie te maken. Lexus heeft al laten weten dat het wel op pro blemen stuit om de auto te produceren zonder conces sies te doen aan het design zoals dat nu is. Het vraagt om geduld zodat de technici zich in alle rust kunnen focussen op het model. Het Japanse premiummerk is voornemens om de LF-LC te voorzien van heel veel hoogwaardige techniek. Een verwijzing naar de hybridetechniek maar ook naar bijzondere materialen. Door de LF-LC voorrang te geven worden andere pro jecten terzijde geschoven. Wellicht heeft dat gevolgen voor de concept LF-CC, een voorproefje van een nieuwe premium coupé in het D-seg- ment. In het ontwerp gaan een aansprekend design samen met een laag verbruik en een lage C02-uitstoot. De LF-CC is voorzien van een zuinige, gloednieuwe 2.5 liter Full Hybrid-aandrijfl ijn die minder dan 100 gram C02 per kilometer uitstoot. Op vallend is uiteraard de grille. Die heeft een metaalkleurige omlijsting en zit opgesloten tussen de motorkap, de voor spoiler en de voorste randen van de voorspatborden. De scherp gelijnde koplampunits met drie losse Led-koplam pen zijn ondergebracht in een smalle opening in de neus van de auto. Het is niet ondenkbaar dat de techniek van de LF-CC de LF-LC ten goede kom Lexus pakt met de LF-LC Concept heel sportief uit. Toyota dealer Van Leeuwen in Waddinxveen is dit jaar 40 jaar Toyota dealer. Het bedrijf zal dan ook bol van de acties staan in de maanden november en december. Met als, kick off de Tqyqta Sqqrt Heritage tour! De Toyota Sport Heritage Tour. Een tentoonstelling waarbij een deel van onze showroom wordt omgetoverd tot een museum met onze sportklassiekers. Toyota's sporthistorie gaat maar liefst 55 jaar terug. Omdat we trots op op onze sportlegendes, kunt u een aantal modellen nu in het echt bewonderen Zoals de exclusieve 2000GT. Ervaar ook de nieuwe GT86, onze sport en- klassieker van de toekomst. U bent van harte welkom! Vrijdag 2 november extra avond geopend! j 3DEM0NSTRATIESriV00R ELKE BEZOEKER EEN GOODIEBAG RR0EERIIDENIINID£INI£UWEïT0Y0,TA\GI86EK0RTING£N Coenecoop 260, 2741 PL Waddlnxveen,, tel. 0182 621800, info@toyota-waddlnxveen.nl Lexus LF-LG 40 ra gejTW

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 45