r D Echtpaar Vorstenbosch wint bridgeweekend Parencompetitie IJsselbrige Mannenkoor in Open Deur Dienst Discipelen en apostelen herkennen De wereld door babyogen Leerlingen genieten van schoolontbijt Halloweenfeest bij scouting Jong en oud openen gerenoveerde kerkzaal Computercursus voor beginners van alle merken HART VAN HOLLAND I NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL I 7 NOVEMBER 2012 17 Film in Ontmoetingscentrum AUTOBEDRIJF VAN REEUWIJK Vledder/Nieuwerkerk aan den IJs- sel - Het elubweekend van BC IJs- selbridge vond dit jaar plaats in het Drentse Vledder. Naast het beoefe nen van de sport waarvoor de club is opgericht, was er ook ruim aan dacht voor de bosachtige omgeving in prachtige herfstkleuren. Tijdens het bridgeweekend werd een com petitie van zeventig spellen over drie ronden afgewerkt. Al na de tweede ronde tekende zich een kop groep af, maar aan het begin van de derde ronde leek toch nog van alles mogelijk. Het echtpaar Hermine en Anton Vorstenbosch eindigde uit eindelijk op de eerste plaats. Nieuwerkerk aan den IJssel - Chris telijk Mannenkoor Prins Alexander verleent zondag 11 november haar medewerking aan de Open Deur Dienst in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10. Het re pertoire van het koor omvat liederen met een christelijke achtergrond, van Psalmen tot Negro-Spirituals. Daarnaast worden ook klassieke en moderne liederen gezongen. Aanvang 17.00 uur, samenzang vanaf 16.50 uur. Dominee Wim van der Kooij uit Rotterdam gaat voor in deze dienst. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Openbare Bibliotheek aan het Raad huisplein wordt donderdag 8 no vember een lezing gegeven met als thema 'De wereld door de ogen van baby's'. Kinder- en jeugdpsychologe Marjan de Bil van Praktijk voor Kin der- en Jeugdpsychologie Perspec tief in Capelle vertelt wat er in de kinderpsychologie bekend is over de ontwikkeling van baby's. De avond Arnold Sinke. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tel tot twaalf en je weet direct: dit is een beeldengroep van de apostelen. Maar wie is wie. Anton Sinke legde het op donderdag 1 november uit. In de Openbare Bibliotheek toonde hij beelden van heiligen in kerken, kapellen en kathedralen en gaf hij antwoord op de vraag hoe je de apostelen kan herkennen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Op initiatief van de taakgroep Vor ming Et Toerusting wordt op vrij dag 9 november om 20.00 uur in het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10 de film 'The Tree of Life' vertoond. De film werd in Cannes bekroond met de Gouden Palm en is door cri tici uitgeroepen tot een 'tijdloos meesterwerk' Deur open om 19.30 uur; de toe gang is vrij. De kinderen groep van la/b en 2a/b vinden het wel spannend, eten op schooi. Nieuwerkerk aan den IJssel - Veel sneller dan normaal zaten de leerlingen van de Rehobothschool donderdagochtend 1 november op hun stoel. In de klas kregen ze een vers ontbijt voorgeschoteld op een placemat met het schoolontbijtspel. De geur van de vers gebakken broodjes hing de hele dag in de school. Nieuwerkerk aan den IJssel - Leo de Hoog en Gerard Nieuwenkamp zijn met een percentage van 66,00 op maandag 5 november in de A-lijn op de eerste plaats ge ëindigd van de derde zitting van de tweede ronde van de paren competitie. Tweede werden Lies- beth Smit en Jacqueline Voerman met 59,50 en op de derde plaats eindigden Ruud Bantje en Patri- Nieuwerkerk aan den IJssel - Ver kleed als spook, heks of vampier namen de welpen van Scouting Nieuwerkerk zaterdag 27 oktober deel aan een spooktocht rond het clubgebouw dat daartoe was om getoverd tot spookslot. cia Niewold met 58.00. B-lijn: 1. Erna Aalberts en Han- nie Kiekens 65,18; 2. Loes Vink en Leo Hesseling 62,20; 3. Ren- nie Valentijn en Seia van den Berg 58,93. C-lijn: 1. Tineke Goedendorp en Bep van Boheemen 63,33; 2. Ina Teeuwen en Nel Kooijmans 59,17; 3. Jan Hilkhuysen en Kitty van Meurs 55,83. begint om 20.00 uur en is bedoeld voor ouders en voor mensen die vanuit hun eigen belangstelling of vanuit hun beroep interesse hebben in wat baby's beweegt. Na de pauze is er gelegenheid tot het stellen van vragen. De toegang is vrij. Voor meer informatie: 0180-316201 of www.bibliotheeknieuwerkerk aandenijssel.nl. i Nieuwerkerk aan den IJssel- De ge renoveerde kerkzaal van de Nieuwe Kerk werd zaterdag 3 november ge opend. Het feest voor oud en jong startte met het doorknippen van een lint door de 93-jarige Willem Mast en zijn 5-jarige achterklein zoon Jesse van de Kooi. Na een kort openingswoord door Mast kwamen dominee Huib Marchand, wethou der Jan Verbeek, rentmeester Arjan Brussé en dominee FJ. Treep aan het woord. Marchand bedankte een ieder die aan de 'restyling heeft meegewerkt, waaronder talloze vrij willigers. Nieuwerkerk aan den IJssel - In het PCOB-Leercentrum aan De Vijf Boeken gaat op donderdag 15 november een computercursus voor beginners van start. De zes lessen vinden plaats op de donderdag van 9.30 tot 12.00 uur en worden begeleid door docenten van het SeniorWeb team. Belangstellenden kunnen zich voorts nu al aan melden voor de vervolgcursus en voor work shops Onderhoud Et Veiligheid, Picasa foto bewerking en Albelli fotoalbum matten, die plaatsvinden begin volgend jaar. Iemand een workshop cadeau doen kan natuurlijk ook. Voor meer informatie en aanmelden: 0180 312783 of Ans. joopverhave telfort.nl. Prins Alexanderlaan 38 2912 AM Nieuwerkerk a/d IJssel T (0180)312200 F (0180)320776 E infotDautovanreeuwijk.nl www.autovanreeuwijk.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 17