klikken Gemeente Zuidpias veilt vastgoed, Apotheekbezorgservice reikt éénmaal, andermaal, verkocht! verder dan alleen Nieuwerkerk Decoratief Italiaans stucwerk laat wanden leven Nationaal Schoolontbijt opnieuw succes :r-7- - - 1 - W: HART VAN HOLLAND I ZUIDPLAS I 7 NOVEMBER 2012 23 Financieel vragenuurtje bij Veerman in Zevenhuizen Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Nieuwerkerk aan den IJssel - De ge meente Zuidpias veilt in Nieuwer kerk aan den IJssel drie gebouwen met een maatschappelijke bestem ming. De gebouwen worden per veiling verkocht. Het gaat om een voormalige gymzaal, een peuter speelzaal en een school. Rinus Bosman, wethouder van Ruimtelijke Ordening licht de ver koop van het maatschappelijk vast goed toe. "De drie gebouwen zijn niet meer voor hun oorspronkelijke functie nodig en de gemeente heeft geen plannen om deze panden en locaties te hergebruiken of heront- wikkelen. Bovendien verwachten wij dat er potentiële vraag is naar gebouwen met een maatschappe lijke bestemming." De gebouwen hebben een maat schappelijke bestemming. Dat betekent dat er maatschappelijke functies in mogelijk zijn, zoals een praktijkruimte, kinderopvang en zorg en welzijn of activiteiten voor verenigingen. Wethouder Bosman: "Wij wil len de verkoop van de panden zo transparant mogelijk laten verlo pen. Bovendien biedt een veiling mogelijkheden om een goede op brengst voor de gebouwen te kun nen realiseren. Het gaat tenslotte om gemeenschapsgeld. De vraag prijs is gebaseerd op een taxatie, waarbij is rekening gehouden met de locatie en de bestemming van de gebouwen en de staat van on derhoud." Geïnteresseerden kunnen contact opnemen met de afdeling Grondza ken van de gemeente Zuidpias voor meer informatie of een bezichtiging van de panden, leder bod dient ui terlijk 13 december 2012 om 12.00 uur in het bezit te zijn van de no taris. Deze maakt op 13 december 2012 de biedingen bekend. Onder voorbehoud van goedkeuring van het college krijgt de hoogste bieder het pand in bezit. Wethouder Bos man: "De biedingen moeten in ieder geval in de buurt van de vraagprijs liggen. Ik zie met belangstelling de uitslag bij de notaris tegemoet en verwacht dat het college in januari 2013 de gunning afrondt. Veiling van 3 gebouwen met ge meenschappelijke bestemming Bieding voor donderdag 13 decem ber 2012, 12.00 uur Meer informatie: gemeente Zuid- plas, afdeling VROM/grondzaken, de heer C. van Rooij, c.vanrooi@ zuidplas.nl, www.zuidplas.nl Spirito Libero is een stucco op ba sis van marmer en kalk, een vol ledig natuurlijk, ademend product en dankt zijn naam aan het feit dat deze stucco zoveel mogelijkheden biedt en dus volledig aan te passen is aan de wensen van de klant. Men kan bijvoorbeeld kiezen voor een stoere, matte betonlook of voor iets meer luxe in de vorm van een sub tiele metallic 'shine'. Verkrijgbaar in een groot aantal kleuren, ontwikkeld door Italiaanse kleurexperts. Spirito Libero is een van de producten van de toonaangevende Italiaanse pro ducent Giorgio Graesan en is ver krijgbaar bij Rubi Verf en Wand in Nieuwerkerk aan den IJssel. Tijdens de 'Week van het geld' orga niseert Veerman Diensten B.V. van maandag 12 november tot en met donderdag 15 november van 10.00 tot 12.00 uur in haar kantoor aan de Dorpsstraat 200 te Zevenhuizen het "Financieel vragenuurtje" voor de jongere consument tot twaalf jaar. De Week van het geld is een initiatief van Wijzer in geldzaken, een partnership van het ministerie van Financiën en diverse organisa ties op financieel gebied. Veerman Diensten is lid van Adfiz en heeft tevens het agentschap van de Regio Bank die dit initiatief ondersteunt. Scholen zullen worden bezocht om de aanwezige kennis over jongeren en geldzaken, nuttig over te dragen aan hun leerlingen. Veerman Diensten B.V. is een onaf hankelijk financieel advieskantoor, waar ook consumenten van alle leeftijden met financiële vraag stukken terecht kunnen. Meer informatie is te vinden op www.wijzeringeldzaken.nl en www.weekvanhetgeld.nl Nieuwerkerk aan den IJssel. De leerlingen van de Christelijke Basisschool Elim hebben vorige week genoten van Het Nationaal Schoolontbijt. Even als ruim 500.000 basisscholieren op 2.500 scholen in het hele land, ontbe ten ze gezamenlijk met vers brood, divers beleg en verse melk. Het Natio naal Schoolontbijt wil het belang en het plezier van een goed ontbijt onder de aandacht brengen van scholieren, hun ouders en leerkrachten. Het Nationaal Schoolontbijt werd dit jaar voor de 10e keer van 29 ok tober tot en met 2 november. Via speciaal ontwikkeld lesmateriaal werden leerlingen geïnformeerd over het belang van een goed ont bijt als start van de dag. Een goed ontbijt geeft kinderen bij de start van de dag de energie om te leren, mag dus klik snel naar: www.hartvanholland-online.nl te spelen en te sporten. Het Nationaal Schoolontbijt wordt georganiseerd door het Voorlich tingsbureau Brood. Een groot aan tal bedrijven waaronder Bakker Ammerlaan leverden de producten zoals vers brood en broodjes voor een volledig ontbijt. De scholen dragen met hun deel name bij aan twee goede doelen. Want zij doneren 25 cent per ont bijt. De opbrengst gaat naar het Oranjefonds, dat sociale initiatie ven stimuleert en mensen activeert om betrokken te zijn bij elkaar. Het tweede doel dat wordt ondersteund is Bake for Life, een stichting die bakkerijen opricht en inricht in de" derde wereld en daarmee de jon geren een kans wil geven. Reigerhof Dorrestein J Al geruime tijd bezorgen slaan medewerkers van de Nieuwer- kerkse apotheken van de winkel centra Dorrestein en Reigerhof de'handen ineen om medicijnen of andere bestellingen bij cliënten thuis te bezorgen. In het verleden gebeurde dit voornamelijk binnen Nieuwerkerk aan den IJssel, maar is uitgebreid naar Moordrecht, Zevenhuizen, Rotterdam-Nesse- lande en Capelle aan den IJssel. Met oog en gevoel voor privacy worden de pakketjes met medi cijnen bezorgd en vindt dagelijks plaats van 13.30 tot 17.30 uur. Deze gratis service is voor ieder een die woonachtig is binnen ge noemde gemeenten beschikbaar. Tevens bestaat de mogelijkheid om medicijnen uit de 24-uurs- kluis af te halen met behulp van een unieke code en is van groot gemak voor mensen die overdag geen gelegenheid hebben om de benodigde medicatie af te halen. Wanneer mensen gebruik willen maken van deze diensten dan kan dit telefonisch worden doorgeven bij apotheek Dorrestein (0180 313411) of apotheek Reigerhof (0180 313555)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 23