u Gratis bÉ jtê mm GEZOCHT Broodbakkers voor in Alphen en Moerkapelle/Zevenhuizen Style Event bij van Waay Interieurs Weer goed horen hoeft niet duur te zijn. De nieuwste hoortoestellen nu bij uw eigen apotheek Apotheek Dorrestein iiilll IlHIl f zoekt vriendelijke hulp in de huishouding -AV Studio Phuur 25% korting 32 HART VAN HOLLAND I DE KRANT VOOR DEZUIDPLAS 7 NOVEMBER 2012 Weer goed horen is belangrijk. Nu bij apotheek Dorrestein. W ,<jl 395,- valt Binnen 30 minuten kunt -goedingslimiet u een persoonlijk hoortoetsel erzekering. mee naar huis nemen. De prijs van 395,- valt binnen de vergoedingslimiet van de basisverzekering. hoortestdag op: 15 november Sonetik Maak nu een afspraak bij: Zwitserse kwaliteit Hoor er weer bij. Betaal niet te veel. www.apotheekdorrestein.nl www.sensecaresolutions.nl j www.sonetiknederland.nl PrintAbout is een verkooporganisatie in printer cartridges. Na een snelle groei zijn wij nu de nummer twee aanbieder in de Benelux. personeel gezocht m/v TELEFONISCHE VERKOOP MEDEWERKER MAGAZIJN MEDEWERKER - junior Voor een uitgebreide omschrijving van deze functies ga naar: www.printabout.nll/vacatures Steun onderzoek naar dementie. Bestel de verzamel-cd op PrintAbout Gespecialiseerd in; laserontharing, Eerste laserontharings behandeling Zuideinde 8 Zevenhuizen Tel.: 06-23792280 www.phuur.nlinfo@studiophuur.nl Echtpaar in Nieuwerkerk aan den IJssel vooreen paar uur per week. Liefst op de maandagmorgen. We zoeken een betrouwbare en rustige vrouw met praktisch inzicht die de Nederlandse taal goed beheerst. Tel. 06 42 9742 71 Heb jij ervaring in een bakkerij? Ben je bekend met deeg bereiden? En bij voorkeur een Mbo-opleiding Richting brood en banket afgerond? Mail dan ie CV direct naar berkel@perflexxion.nl Of bel 010-5111099 Van Waay Interieurs organiseert voor de 5de keer een "Style Event". Zaterdag 10 november a.s. bruist het wederom in Benthuizen. Tijdens dit Style Event zijn er veel regionale bedrijven vertegenwoordigd: Van der Slik caravan- centrum, Niham Volvo, Praalder audio en video, Lex van Wijk hoveniers, Flam haarden en kachels, Masters tea Et kof fie, Tijmen Hopmen meubelstoffeerderij, Restaurant Hoeve Kromwijk zorgt samen met wijnkoperij de Gouden Ton voor het culinaire hoogtepunt. Tevens kan men zich inschrijven voor een workshop "wegwijs in het interieur" Ook kan men aanschuiven bij een liehtarchiteet en bij de binnenhuis architect "Hanno Munting". Stoffenleve- raneier Holland Haag geeft lezingen over het gebruik en het toepassen van inte- rieurstoffen, stoffeerder Hans Blijleven van Van Waay Interieurs demonstreert vakmanschap en stoffeert live een trap. Kunstschilder Twan van den Vorstenboseh komt live schilderen. Kortom een dag die je niet mag missen. Voor meer informatie; Van Waay Interieurs, verbreepark 27, 2731 BR Benthuizen, tel 079-3311200 www.vanwaayinterieurs.com/style-event We worden allemaal ouder. Dat is mooi. Maar ouderdom komt met gebreken. Hoe meer we ons lichaam gebruiken, des te meer slijtage treedt er op. Bij het ouder worden krijgen we in meer of mindere mate ook last van gehoorverlies. Bij de één gaat dat sneller dan bij de ander. Dit gehoorverlies ontstaat vrijwel altijd op soortgelijke wijze. Dat heeft te maken met de werking van ons hoor-zintuig. Dit is niet ingewikkeld, maar wel heel erg lastig voor de oudere en zijn omgeving. Mensen denken vaak dat een goed hoortoestel heel erg duur moet zijn, en dat een goedkoop hoortoestel niet zo goed is. Men ging daarvoor naar de audicien. Voor mensen die daarvoor in aanmerking komen vergoedt de zorgverzekering in 2012 nog €509,50 per hoortoestel. Het gemid delde hoortoestel kost via de audicien ca €1200. Mensen betalen gemiddeld ongeveer €700 per oor zelf bij; dat is €1400 per persoon en dat is heel veel geld! De apotheek doorbreekt deze dure prijsstructuur met een revolutionair vernieuwend concept. Het is nu mogelijk om hoortoestellen via de apotheek te kopen. U kunt daarvoor gewoon in de spreek kamer van de apotheek een hoortest doen. De apothekersassistente helpt u daar graag bij. Deze hoortest maakt van elk oor op professionele wijze een audiogram, waarmee eenvoudig vastgesteld kan worden of er sprake is van gehoorverlies. Onze moderne testapparatuur is volledig ge automatiseerd en ISO-gecertificeerd. Het is een zorgconcept volgens Zwitserse research. Wetenschappelijk onderzoek heeft aangetoond dat bij ouderen meestal sprake is van normaal ongecompliceerd gehoorverlies dat vrijwel altijd volgens eenzelfde patroon verloopt: 90% van deze slechthorendheid is in te delen in 4 verschillende profielen. Het Zwitserse bedrijf Sonetik ontwikkelde hoortoestellen welke standaard zijn ingesteld op zo'n profiel. In plaats van een hoortoestel speciaal voor een patiënt te programmeren kijkt de apotheker of hij een voorgeprogrammeerd hoortoestel heeft dat past bij het individuele gehoorverlies van de patiënt. Zo kan de apotheek in 90% van de gevallen ou deren met gehoorverlies goed en snel helpen: zij kunnen binnen een uur een passend hoortoestel mee naar huis nemen en daarmee weer normaal horen. Natuurlijk zijn deze hoortoestellen op deze ma nier veel goedkoper: Een Sonetik hoortoestel kost via de apotheek slechts €395 per stuk; dat is lager Klein en vrijwel onzichtbaar De beste digitale kwaliteit Passend bij uw persoonlijk gehoorverlies Versterkt alleen het gesprek Filtert hinderlijk omgevingsgeluid weg Voorkomt fluiten of rondzingen Volume zelf regelbaar REDISCOVER HEARING dan de vargoedingslimiet van de verzekering. Meestal zal er via de apotheek voor de patiënt geen eigen bijdrage zijn. Het is echt niet veel duurder om een goed hoortoestel te maken dan een slecht hoortoestel. Mensen zullen veel sneller tevreden zijn over een hoortoestel met een hele goede geluidskwaliteit dan over een slecht hoortoestel. Daarom heeft de apotheek gekozen voor hoortoestellen van de beste geluidskwaliteit. Door de standaard instellingen zijn deze hoortoestellen toch heel goedkoop. De universiteit van Lübeck heeft de hoortoestel len van de apotheek vergeleken met toestellen die bij de audicien €2500 per stuk kosten: de geluidskwaliteit werd gelijkwaardig gevonden. Het hoortoestel van de apotheek is heel eenvou dig in het gebruik, wat juist voor ouderen heel wenselijk is. Dit hoortoestel heeft toch de aller modernste digitale techniek. Elk toestel heeft twee microfoontjes, waarbij Dorrestein 15 2912 BC Nieuwerkerka/d IJssel Tel:0180-313411 één naar voren is gericht, om het gesprek te versterken, en de ander naar achteren is gericht om het omgevingsgeluid weg te filteren uit de versterking van dat gesprek. Zo heeft men veel minder last van omgevingsgeluiden. Deze nieuwste hoortoestellen zijn heel klein en vrijwel onzichtbaar. De apotheek werkt met moderne smalle open geluidsbuizen die in alle oren vrijwel altijd comfortabel passen. Hinderlijk fluiten en rondzingen komt niet meer voor. Naar behoefte kan men zelf het volume bijregelen. Bel ons snel voor een gratis hoortest afspraak te maken bij Apotheek Dorrestein:Tel: 0180-313411 Let op: vanaf 2013 geldt waarschijnlijk voor alle hoortoestellen een eigen bijdrage van maar liefst 25% van de kostprijs. Verwacht u een hoortoestel nodig te hebben? Overweeg dan dit nog in 2012 te doen. Door aanhoudende groei zijn we per direct op zoek naar: (M/V: parttime fulltime) (M/V: parttime fulltime) 'All about printing' ill PrintAbout B.V. Grote Esch 600, 284 7 MJ Moordrecht Bedrijventerrein "Gouwe Park" SPECIALISATIE: ONTHARINGSTECHNIEKEN ANB0S (vergoeding door de zorgverzekeraar) Studio Phuur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 32