Zuidpias gemeente RAADSINFORMATIE WEEK HART VAN HOLLAND I D KRANT VOOR Dl ZUiDPLAS I 7 NOVEMBER 2012 Voor de agenda's en stukken van de raadscommissies MO (12 november), Ruimte (13 november) en BFB (14 novem ber 2012) wordt verwezen naar www.zuidplas.nl onder: bestuur& organisatie/gemeenteraad/raadsinformatie- systeem. De stukken liggen ook op het gemeentehuis ter inzage. Besluitenlijst van de Raadsvergadering d.d. 30 oktober 2012 VERGADERPUNTEN 1. Rv Vaststellen tweede wijziging Verordening op de ambtelijke bijstand en de fractieondersteuning 2010 De raad heeft ingestemd met de tweede wijziging van de Verordenig op de ambtelijke bijstand en de fractieondersteuning. 2. Rv Uitwerking bij Brede School Moordrecht De raad heeft ingestemd met het voorstel inzake de Uitvoering Brede School Moordrecht. 3. Rv Vaststelling bestemmingsplan Esse-Kleinpolder De raad heeft het bestemmingsplan Esse-Kleinpolder vastgesteld. 4. Rv Vaststellen bestemmingsplan Oude Dorp Nieuwerkerk aan den IJssel De raad heeft het bestemmingsplan Oude Dorp Nieuwerkerk aan den IJssel vastgesteld. 5. Rv Vaststelling bestemmingsplan 2e herziening Aansluiting A20 Moordrecht De raad heeft het bestemmingsplan 2e Herziening Aansluiting A 20 Moordrecht vastgesteld. 6. Rv Herindelingsregeling grenswijziging Zevenhuizerplas De raad heeft de Herindelingsregeling grenswijziging Zevenhuizerplas vastgesteld. 7. Rv Delegeren bevoegdheid vaststellen stand- en ligplaatsen De raad heeft ingestemd met het voorstel om de bevoegheid tot het vaststellen stand- en ligplaatsen te delegeren. 8.Rv Wijziging gemeenschappelijke regeling recreatieschap Hitlandbos De raad heeft ingestemd met de wijziging van de gemeenschappelijke regeling Recreatieschap Hitlandbos. 9. Rv Verkoop woningen Ambonwijk Moordrecht De raad heeft ingestemd met de verkoop Woningen Ambonwijk. 10. Rv Aanvullende informatie bij het besluit Heroverweging brede school Moerkapelle De raad heeft ingestemd met voorstel inzake de aanvullende informatie bij het besluit Heroverweging brede school Moerkapelle. 11. Rv Vaststellen bestemmingsplan Tweemanspolder en polder de Wilde Veenen De raad heeft met inachtneming van twee amendementen het bestemmingsplan Tweemanspolder en Polder Wilde Veenen vastgesteld. 12. Rv Visie regionale samenwerking De Nieuwe Regio De raad heeft met inachtneming van een aantal moties de Visie regionale samenwerking De Nieuwe Regio vastgesteld. Indien de raad op een individueel verzoek heeft beslist, wordt de verzoeker op korte termijn van de beslissing met de motivering op de hoogte gesteld. Voor de mogelijkheden van bezwaar en beroep tegen besluiten van de raad wordt u verzocht te letten op het volgende: Let op de afzonderlijke bekendmakingpublicaties of het persoonlijk bericht (individuele gevallen); in beide gevallen worden de beroepsmogelijkheden aangegeven; Informeer bij vragen bij de behandelende afdeling; Tegen een aantal door de raad behandelde onderwerpen is (nog) geen bezwaar mogelijk. Als u meer wilt weten over bovengenoemde besluiten kunt u contact opnemen met de behandelende afdeling of de griffier, P. van Vugt (tel.nr. 0180-330311). De oplossing voor de PUZZELPRET van week 41 werd gevormd door het woord HARTENVROUW en de prijswinnaars zijn als volgt; Erna Peters uit Waddinxveen won the High Wine voor twee personen die Le Tre Regazze in het vooruitzicht had gesteld. Jan van der Laan uit Waddinxveen heeft de High Tea voor 4 personen gewonnen die be schikbaar was gesteld door Eetcafe de Roer domp uit Zevenhuizen. Fam. J. de Vilder mocht de cadeaubon ter waarde van 50 in ontvangst nemen bij Bac Mode en Schoenen. Nelly van Mil uit Waddinxveen won de fotoshoot die Bert van Ekeren als prijs voor de juiste uitslag in petto had. P. van Bochove uit Nieuwerkerk aan den IJssel won de Lingeriebon van 50 die Lingerie Bij van der Linde uit Waddinxveen beschikbaar stelde

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 7