Opnieuw ongeval op A20 Daar wordt aan de deur geklopt... Rabbijn in gesprek met Jezus Nieuwe welpen geïnstalleerd Paren competitie Lot Jansen bij VEDJ Parenbridge Einduitvoering Sebas Muziek workshops Duo Everywhere in Batavier HART VAN HOLLAND NIEUWERKERKAAN DEN IJSSEL I 14 NOVEMBER 2012 15 Nieuwerkerk aan den IJssel - De zwarte pieten verheugen zich nu al op hun bezoek aan de knut selclub van de VEDJ. Zij stuurden een telegram vanuit Spanje en willen de kinderen wel eens ont moeten die zo creatief bezig zijn in gebouw Con Musica op sport park Dorrestein. De knutselclub begint woensdag 5 december om 14.00 uur; om 16.00 uur kunnen de kinderen opgehaald worden. De kosten bedragen 2,50 euro. Aan melden kan tot woensdag 28 no vember: cisca.vedj@gmail.com of 06-34625311. Regio - Dominee Kees Jan Roden burg verzorgt op donderdag 22 no vember een lezing over het boek 'a Rabbi talks with Jesus' van de Joodse geleerde Jacob Neusner. Rodenburg is directeur van het Near East Minis try en was jarenlang Israël consulent van het Centrum voor Israël Studies. De lezing wordt gehouden tijdens de studieavond van de gezamenlijke commissies Kerk Et Israël in de regio Zoetermeer, waartoe ook Zuidpias behoort. Belangstellenden zijn om 20.00 uur welkom in de Dorpskerk van Pijnacker aan de Koningshof 3. Voor meer informatie: 0180-313329. (foto: Michael de Man) Nieuwerkerk aan den IJssel - De A20 bij Nieuwerkerk is een stuk snelweg waar met grote regelmaat ongelukken gebeuren. Vrijdag 9 november was het opnieuw raak. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leden van de Nieuwerkerkse Bridgeclub speelden de derde zitting van de tweede competi tieronde. Op de eerste plaats in de A- poule eindigden Freddy en Rob van Leeuwen met 59,03%. Op de tweede plaats eindigden Wim Schreuder en Ton Visser (55,90%) en als derde eindig den Martha Boers en Joke van 't Hoen (55,56%). In de B-poule waren Rob Moel- ker en Arie van Veen de besten met 60,83%. Joke van Opstal en Wim Struijk behaalden een tweede plaats met 58,33% en Ria Bohm met Marja Catsburg werden derde (57,50%). Nieuwerkerk aan den IJssel - Lot Jansen is vrijdag 30 november te gast bij de paranormale avond van stichting VEDJ. Jansen werkt metr spreukkaarten. Belangstel lenden zijn welkom; zij mogen een eigen voorwerp meenemen. Aanvang 20.00 uur, zaal open 19.30 uur. De toegang bedraagt 5 euro. Voor meer informatie en aan melden (verplicht): info.vedj@ gmail.com of 06-14606126 De welp moet saluut geven aan de Nederlandse vlag, beloven een goede welp te zijn én dat iedereen op hem/haar kan rekenen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Scouting Nieuwerkerk werden de welpen, kinderen in de leeftijd van zeven tot elf jaar, zaterdag 10 no vember voor een keer geassisteerd door hun ouders. Samen speelden ze het smokkelspel op de velden naast het scoutinggebouw. Daarna werden nog andere buitenactivitei ten gedaan waarbij samenwerken centraal stond. Aan het eind van de opkomst werden zes nieuwe welpen geïnstalleerd, één van de weinige officiële momenten binnen de scou ting. De scouting is een organisatie die draait op vrijwilligers. Een aantal van de openstaande vacatures is zaterdag ingevuld, behalve die van voorzitter. Wie meldt zich aan? Voor meer informatie: www.scoutingnieuwerkerk.net. Nieuwerkerk aan den IJssel - De vierde speelavond van de tweede compe titieronde, gespeeld op maandag 12 november, is met een percentage van 57,64 in de A-lijn gewonnen door Jaap Boot en Boedi Mochtar; 2. Karl Hus- meijeren Ciska Bohm én Liesbeth Smith en Jacqueline Voerman 56,25. B-lijn: 1. Trees Hoofman en Wil van Rheenen 64,13; 2. Rennie Valentijn en Seia van den Berg 61,70; 3. Ans Schneider en Joke Hensema 60,35. C-lijn: 1. Tineke Goedendorp en Bep van Boheemen 64,58; 2. Arie van Harten en Kees Kool 63,75 en 3. Riet van de Sman en Corrie Rosier 55,42. Nieuwerkerk aan den IJssel - De leerlingen van Sebas' Muziekwork shops laten zondag 18 november vanaf 13.00 uur in 't Blok zien en horen wat ze tijdens de afgelopen weken onder leiding van Sebas Vugt hebben geleerd op het gebied van gitaar, basgitaar, drums en zang. Aanmelden voor nieuwe workshops kan deze middag ook. 't Blok is ge vestigd aan het IJsermanpad 1. Voor meer informatie: www.sebasmuziekworkshops.nl Het betrof ditmaal een aanrijding tussen vijf voertuigen. De KLPD was ter plaatse om het verkeer in goede banen te leiden. Een aantal voer tuigen raakte dusdanig beschadigd, dat deze door een berger moest worden afgevoerd. Eén persoon werd ter plaatse in de ambulance onderzocht, maar het letsel viel ge lukkig mee. Duo Everywhere. geleden naar het buitenland en is eind november een weekje in Nederland, een mooie gelegenheid om nog een keer op te treden met zijn toenmalige zangpartner. Het repertoire omvat tal van bekende Nederlandse liedjes. De toegang bedraagt 2,50 euro. Nieuwerkerk aan den IJssel - Duo Everywhere verzorgt op woensdag 28 november van 19.00 tot 22.00 uur een eenmalig optreden in dorpshuis De Batavier. Het duo wordt gevormd door Henk Wolswijk en Dinie Vis- schers. Wolswijk emigreerde twee jaar

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 15