Groot feest bij Aad Et Marijke Mode in Moordrecht REMENKO Automotive onthult geheim achter RAP elektrische fiets Indoormarkt Zevenhuizen op vrijdag en zaterdag open Open Coffee Zuidpias Allround ITC verhuist naar Brugweg 1 in Waddinxveen Party Piano Bar Swing komt met unieke lunchkaart 36 HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 14 NOVEMBER 2012 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Moordrecht- Gedurende een periode van ruim zes weken is het groot feest ter ere van het 50 jarig bestaan van Aad Et Marijke Mode aan de Dorps straat 37 te Moordrecht. Van 15 november tot 31 december zijn er volop activiteiten met onder meer het "Rad van Avontuur". Klanten kunnen hier bij zelf hun korting, variërend van 20 tot 50%, bepalen dooreen draai aan het rad te geven. Vaste klanten hebben bij eerdere aankopen een lotnummer ontvan gen en kunnen vanaf 15 novem ber bij Aad Et Marijke langs gaan om te controleren of op hun lot nummer ook een prijs is gevallen. Een overzicht met prijsgevende lotnummers hangt al klaar in de winkel. Een bezoek is in elk geval de moeite waard want naast de vast stelling of het lotnummer ook "prijs" geeft kunnen klanten onder het genot van een hapje en een drankje gezellig de herinneringen van vroeger ophalen en de laatste mode collectie bewonderen. Aad Et Marijke hebben zich zoals al tijd gedurende hun bestaan weer ingespannen om opnieuw een bij zondere kleding collectie samen te stellen. In samenwerking met "Meer Genieten" wordt voor de in nerlijke mens gezorgd. Aad Et Marijke startte hun onder nemersactiviteiten als kunstnij- verheidwinkel nog geopend door burgemeester Vermaat, met hand- bedrukte Scandinavische stoffen als specialiteit, plus keramiek en kettingen als accessoires Aad zorgde in de beginperiode voor brood op de plank door de verkoop van zijn wandschilderijen. Als bijzonderheid zal er tijdens de Aad Et Marijke feestweken perma nent een historische film uit 1963 worden vertoond, een 70 minuten durend overzicht over hoe het le ven zich 50 jaar geleden in Moor drecht afspeelde. Een origineel idee waarin menig inwoner van Moordrecht en omstreken zich zal herkennen en waarbij de nodige herinneringen en gebeurtenissen zullen worden opgehaald. Meer informatie kan worden ver kregen via 0182 372628. Zevenhuizen - REMENKO Auto motive is inmiddels al meerdere jaren actief in de automotive- en mobiliteitsbranche. Vanuit de ei gen klantenkring ontstond met regelmaat het verzoek om ook elektrische fietsen te leveren. Na een uitgebreid onderzoek is met grote zorgvuldigheid gekozen voor producten van het merk RAP, vanwege de beste prijs- kwaliteit verhouding. Inmiddels heeft een test van elektrischefietsen.com dit bevestigd en zijn klanten die deze fietsen hebben gekocht bijzonder enthousiast. „We hebben zelfs al een aantal elektrische fietsen ingeruild", zo vertelt eigenaar Remco Swinkels. De RAP fietsen kunnen bij REMENKO Automotive aan het Noordeinde 57 in Zeven huizen worden bekeken en tevens kan een uitgebreide proefrit wor den gemaakt. De als best getest elektrische fiets (test juli 2012), RAP Tour7 is nu ook leverbaar bij REMENKO Automotive. De RAP Tour7 is een elektrische fiets van hoge kwaliteit, uitgerust met ul tramoderne trapkracht-techniek en met een prijs van 1449,- toch uitermate laag voor een fiets van deze statuur. Wat is het is geheim? Technisch vernuft van eigen bo dem. Door de in Nederland ont wikkelde, intelligente traponder- steuning bepaalt de fietser zelf hoeveel extra vermogen de ge bruiker van de motor is gewenst. Een actieradius tot 120 kilometer garandeert daarbij langdurige ondersteuning. Een belangrijk voordeel voor de eindverbruiker wordt gevormd door de recht streekse levering zonder groot handel of importeur. Meer infor matie bij REMENKO Automotive T 079 5931658. Zuidpias/Moordrecht - De laatste Open Coffee Zuidpias van 2012 wordt gehouden op vrijdag 30 no vember. De bijeenkomst vindt van 16.00 tot 20.00 uur plaats in het pand aan de Ambachtweg 12 in Moordrecht. Er is een wijnproe verij en er zijn hapjes; de toegang bedraagt 5,- euro. Het doel van de Open Coffee is om ondernemers uit de gemeente Zuidpias op een ontspannen manier met elkaar in contact te brengen en zo de onder linge samenwerking te bevorderen en de lokale economie versterken. Voor meer informatie: www.opencoffeezuidplas.nl of twitter @oczuidplas. Waddinxveen - Explosieve groei noopte Allround ITC tot een verhuizing naar de nieuwe locatie gevestigd aan de Brugweg 1 te Waddinxveen. "Ei genlijk waren wij hier helemaal niet mee bezig, maar het heeft gewoon zo moeten zijn" reageert directeur John Sips nuchter op de overstap van zijn bedrijf met zakelijke dienstverlening, IT support, systeembeheer, netwerk beheer als belangrijkste kernactiviteiten naar het vernieuwde kantoor on deraan de hefbrug. Zevenhuizen - Sinds korte tijd opent Indoormarkt Zevenhuizen iedere vrijdag van 10.00-21.00 en zaterdag van 10.00- 17.00 uur haar deuren. Deze indoormarkt met 100 kramen is geopend in samen werking met EB Atractieverhuur. Geïnteresseerden kunnen zich in schrijven voor een eigen stand. Inlichtingen via T 0622224455 of info@indoormarkt.nl Op hetzelfdeadres bevindt zich te vens WoontrendOutlet. Het assor- Gouda - Party Piano Bar Swing aan de Markt in Gouda gaat vanaf don derdag 15 november 2012 met een geheel nieuw lunchconcept van start. De nieuwe lunchkaart kent bijna 70 gerechten die worden ge serveerd in kleine porties, naar het concept van tapas restaurants en de gemiddelde persoon zal aan 3 gerechtjes voldoende hebben. In de gehele regio is geen restaurant te vinden dat een dergelijke vorm van lunchen aanbiedt, en de ver wachting is dat hier veel gasten op af zullen komen omdat lunchen op deze manier veel gezelliger wordt en er meerdere lekkernijen kunnen timent betreft meubelen, bedden, matrassen, tafels, stoelen, bank stellen en verlichting op een vloer oppervlakte van meer dan 2500m2 in het voormalig Tuincentrum de Zilverberk in Zevenhuizen. In sa menwerking met verschillende fa brikanten worden voorraden aan geboden met scherpe kortingen. Woontrend Outlet bevindt zich aan de Noordelijke Dwarsweg 90 in Ze venhuizen T 0180 633693 www.woontrendoutlet.nl worden gegeten" aldus eigenaar Albert Hessels. Omdat veel gasten tegenwoordig bewuster hun keu zes maken is er tevens een mooie .lijn van biologische sappen in het drankenoverzicht opgenomen. Naast de lunch kan men bij Swing ook terecht voor High Tea en als klap op de vuurpijl lanceert Swing ook nog eens een High Cheese Et Wine, een proeverij van diverse wijntjes en kaas uit de regio. Voor de mannen is er nu ook een High Beer, een bierproeverij voorzien van diverse snacks. Voor meer informatie www.swingingouda.nl Na een korte intensieve periode van onderhandelen, opknappen en inrichten van het in het oog sprin gende kantoorpand langs de Gouwe hebben Sips en alle medewerkers vlot hun draai gevonden en voelen zich happy met deze belangrijke stap voorwaarts in de ontwikkeling van Allround ITC. Voor wie het nog niet weet, All round ITC bestaat intussen ruim 4 jaar, groeide in deze korte tijd uit tot een professioneel ITC bedrijf van 14 professionele werknemers met kennis van zaken en gespitst op een zeer hoge servicegraad. All round ITC is in de afgelopen jaren meerdere malen "gelauwerd en geridderd" met diverse vakprijzen en heeft meerdere concepten ont wikkeld om zorgen op het gebied van automatisering uit handen te nemen. Dit geldt voor zowel kleine als grote ondernemingen, van ZZP- er tot overheidsinstantie met de pro vincie Zuid-Holland als werkgebied. Met dank aan zijn decennialange automatiseringscarrière heeft Sips niet alleen de benodigde praktische maarzeker ook de zo belangrijke ju ridische kennis over wat kan en mag binnen de regels van de automatise ringswereld. Het denken vanuit de klant heeft Sips samen met kom paan Rieks Eleveld tot kunst verhe ven, een vanzelfsprekendheid die er in de loop der jaren is ingeslopen, maar bij klanten als bijzonder wordt gewaardeerd. Op de vraag naar "wat het geheim van de smid is" leggen zowel Sips als Eleveld uit dat aandacht, luiste ren, eerlijkheid, service aan huis en een objectief advies keer op keer een uitdaging vormt, maar dat de werk zaamheden met zo veel plezier wor den verricht zodat het nauwelijks als inspanning wordt ervaren. Voor meer informatie: T 0182 820218 of www.allround-itc.com

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 36