KinderbrillenPlan qbgroeneveld SBB Een apotheek is ook een winkel Lekker buitenspelen met je nieuwe bril? Nieuw kantoor in Nieuwerkerk aan den IJssel. COMPLETE KINDERBRIL •nel. 7 jaar GARANTIE www.groeneveldbrillen.nl Voordeligste in de regio, geen maandelijkse incasso's dus voordeligste! Een nieuw kantoor met vertrouwde gezichten. Dat is het idee. Winkelcentrum Henk van der Torn was jarenlang gemeenteraadslid in Nieuwerkerk aan den IJssel en wethouder in de gemeente Zuidpias, met als specialismen financiën, belastingen en veiligheid. Integriteit betaalt niet uit in de politiek" zei hij ooit. Van huis uit belastingadviseur en een bevlogen politicus, inmiddels oud-politicus en voorzitter van Winkeliersvereniging Reigerhof. Voor Hart van Holland schrijft hij over "zijn" Reigerhof kelierster in Winkelcentrum Reigerhof en heeft te maken met de zaken die het cen trum schoon, veilig en toegankelijk moeten houden. Daar komen soms onverwachte dingen bij kijken. Zo was in de eerste week de afvalcontainer "verdwenen". Michelle was blij met de directe hulp door huis meester Henk Heuvelman die de beelden van de bewakingscamera had bekeken. Het is fijn dat winkelcentrum Reigerhof beschikt over een moderne, goed geoutil leerde en bovendien gastvrije apotheek. VANAF 49 EURO onvoorwaardelijke Vanaf maandag 3 december bent u van harte welkom in ons nieuwe kantoor aan het Raadhuispein 34, bij winkelcentrum Reigerhof. Wilt u dagelijkse bankzaken regelen of financieel advies? Ons team met vertrouwde gezichten staat ook in ons nieuwe kantoor voor u klaar om u de dienstverlening te bieden' zoals u van ons gewend bent. (0182) 69 55 55 www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank NOVEMBER 2012 REIGERHOF 21 HART VAN HOLLAND Op 1 november is Michelle van Bogerijen gestart als apotheker van Apotheek Reiger hof. Tijdens haar studie heeft Michelle hier stage gelopen en het kan niet anders dan dat zij toen een goede indruk heeft gemaakt want zij werd uitgenodigd om te solliciteren naar deze verantwoordelijke functie. Apotheek Reigerhof zit op een "superplek". Goed bereikbaar, voldoende parkeergelegenheid en men kan direct na het halen van boodschappen langs de apo theek voor medicijnen. Net als andere winkels heeft een apotheek ook klanten. Meestal kunnen deze klanten zonder betalen met hun medicijnen naar buiten lopen, soms moeten ze echter (bij)betalen. De nieuwe vergoedingsregels zijn soms moeilijk uit te leggen aan de balie. Het zijn niet de apothekers die deze regels bedacht hebben, maar de zorgver zekeraars en de overheid. Een belangrijke rol van de apotheker is dat die controleert of de medicijnen die aan de klanten zijn voorgeschreven ook veilig gebruikt kunnen worden. Plannen zijn er ook. Michelle hoopt dat er geïnvesteerd kan worden in een verbou wing waardoor de publieksruimte van de apotheek kan worden vergroot en meer privacy kan worden geboden. Daarnaast vindt zij het belangrijk dat beter kenbaar wordt gemaakt wat de apotheek de klant te bieden heeft zoals de bezorgservice, de medicijnafhaalkluis, het meten van bloed druk en bloedsuiker maar ook het voeren van medicijngesprekken en het geven van medicatieadvies bij verre reizen. Naast zorgverlener is Michelle ook win-

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 12