Moerdregt Hemelvlot voor zwarte piet Vier aanhoudingen na poging overval Lotenverkoop kerstrad KNDA Eerste competitiezege voor clubkampioen Sint en Piet op goed doel bezoek voor Activiteiten en welzijn in Centrum Moerdregt HART VAN HOLLAND MOORDRECHT 21 NOVEMBER 2012 27 Informatieavond MS Vereniging Bibliotheek maakt plaats voor nieuw materiaal Symposium over Reuma Zorgpartners Midden-Holland Moordrecht - De politie heeft vrijdag 16 november vier mannen aangehou den die ervan verdacht worden betrokken te zijn geweest bij een poging tot een overval. Rond 21.00 uur werd aangebeld bij een woning aan de Ooie- vaardreef. De bewoonster deed open en werd door fwee mannen met een wapen bedreigd. De bewoonster deelde meteen een klap uit waarna de over vallers wegvluchten. De echtgenoot van de bewoonster zag nog net een rode auto haastig wegrijden en zette de achtervol ging in. Hij volgde de rode auto over de A12 in de richting van Gouda en informeerde de politie over de auto en het kenteken. Die schakelde stadstoezicht Gouda in en via de camera's werd gezien dat de auto stopte in de Kazernestraat en dat er iemand uitstapte met een tasje. Even later werd hij zonder tasje op beeld vastgelegd. Op de Nieuwe Markt kon hij worden aangehouden. Het tasje, met daarin een wapen, werd kort daarop gevonden. De rode auto werd door de politie in het centrum van Gouda gezien en op de Vogelenzang tot stilstand gebracht. De drie inzittenden werden aange houden en overgebracht naar het politiebureau. De politie zoekt getuigen die iets hebben gezien in de uren voor of na de poging tot de overval dat kan helpen bij het onderzoek. Men kan contact opnemen via 0900-8844 of anoniem op 0800-7000. Moordrecht - Sinterklaas is inmiddels onderweg naar Moordrecht, waar hij zaterdag 24 november rond 11.00 uur wordt verwacht. Via het kanaal arriveert hij ter hoogte van garage 't Centrum aan de Westringdijk waar hij door de burgemeester en de kinder-burgemeester welkom wordt geheten. In afwachting van de komst van de Sint over nacht een aantal vooruit gereisde pieten zolang op dit hemelvlot. Moordrecht - Na een nederlaag en twee remises boekte clubkampioen Pim te Lintelo in de achtste ronde van de clubcompetitie zijn eerste overwin ning. Slachtoffer was Wim Mulder die na langdurig verzet het onderspit dolf. Hans Lodeweges is ook na deze competitieronde nog zonder overwinning. Hij moest verlies incasseren tegen ranglijstaanvoerder Frank Visser. Een super snelle winst was er voor Ad Multem tegen Jan Vink. Gouda - De MS Vereniging Neder land houdt om de twee maanden een voorlichtingsavond en een MS Café, een gespreksgroep voor jon geren met MS. Op woensdag 28 november houdt neuroloog dr. F. Verheul een presentatie over nieu we behandelmethodes. Patiënten, familieleden en andere belangstel lenden zijn welkom in activiteiten centrum De Rotonde, Zuidhof 138. De avond begint om 19.45 uur. Voor meer informatie: www.msvereniging.nl. Moordrecht/Zevenhuizen - Biblio theek De Groene Venen vernieuwt constant haar collectie. Om ruimte te maken voor nieuwe materialen houdt de bibliotheek in alle vesti gingen een verkoop van afgeschre ven materialen. Een boek kost 1,- euro; een tijdschrift 0,10 euro. Gouda - Met als thema 'Reuma in beweging' wordt voor zaterdag 24 november van 10.00 tot 16.00 uur voor alle reumapatiënten uit de regio Midden-Holland een sym posium georganiseerd in het ID- College aan de Groen van Prinste- rersingel 52. Het symposium biedt een divers programma waar ruimte is voor informatie, ontspanning en lotge notencontact. Er worden lezingen gegeven door reumatologen van het Groene Hart Ziekenhuis en men kan diverse workshops volgen, waaronder pilates, zumba, yoga, speksteen en 'reuma uitgedaagd'. Ook is er een informatiemarkt. Vooraf aanmelden voor een work shop is gewenst. Voor meer informatie: www.transmuraalnetwerk.nl Moordrecht - Harmonie Kunst na de Arbeid (KNDA) organiseert voor zaterdag 15 december voor de 23e keer de traditionele 'Kerst-Rad-van- Avontuur-Show'. Vanaf 14.00 uur draait kerstman Adrie van Meete- ren in het clubgebouw aan het rad waarbij een groot aantal prijzen te winnen is, waaronder kalkoenen en kerstkransen. De lotenverkoop voor de drie hoofdrondes, met als hoofd- prijs een half.varken of een vlees pakket naar keuze, is inmiddels van start gegaan. Loten a 5 euro zijn te koop bij de leden van de harmonie en bij Kapsalon Angelique in de Westbuurtstraat. De opbrengst van de lotenactie is bestemd voor het Piet Boere Instrumentenfonds van de harmonie. Voor reserveren en voor meer infor matie: 0182-379215. Goede resultaten waren er voor de junioren; jeugdkampioen Harm Hoogeveen hield Teus Boere op re mise en Maikel Terlouw klopte Peter Koolmees. Winst was er voorts voor Arie Macdaniël jr tegen Frank Pen- ders, voor Casper de Pijper tegen Jan van den Dorpel en voor Frans Dubois tegen Bastiaan Rietveld. In de totaalstand gaat Frank Visser aan de leiding gevolgd door Léon Jacobse, Gerard van der Wouden, Pim te Lintelo, Wim Mulder en Hans Lodeweges. Het naar de tweede klasse gepro moveerde tweede team van De IJs- sel verloor ook de derde wedstrijd voor de RSB competitie. Tegen het eerste team van Papendrecht/AI- blasserdam bleef het bij remises van Mick van den Berg, Leen Boonstra, Sjaak in 't Veld en Menno van Dijk. Verlies was er voor Gerard van der Wouden, Rien Duine, Aad van den Berg en Arie Macdaniël. Eindstand 2-6. Moordrecht - In de week van 26 tot en met 2 december vinden in Cen trum Moerdregt de volgende acti viteiten plaats: Maandag 26 november, 10.30 uur Koersbal, een spel voor mensen van alle leeftijden. Van 13.30- 16.30 uur biljarten, van 14.15- 16.00 uur sjoelen. Dinsdag 27 november, 10.30 uur Denksport, een leuke manier om uw brein actief te houden. Donderdag 29 november, 10.30 uur Geheugentraining, houd uw ge heugen vitaal en actief met spel letjes, quizzen en oefeningen. Van 14.15-16.00 uur Spelmiddag: onder andere rummikub, scrabble, sjoelen en Wii. Vrijdag 30 november, 14.30 uur Bingo, het populaire cijferspel met voor elke deelnemer een prijsje. Zondag 2 december 14.30 uur Filmmiddag over Mongolië met Przewalskipaarden. Informatie over deelname en tarie ven is op te vragen bij de receptie van Centrum Moerdregt aan Land voor Water 3 of telefonisch: 0182-373844. Moordrecht - Volgend jaar zomer gaan tien jongeren naar Zambia en Equador om daar te helpen bij de bouw van scholen in deze ontwikke lingsgebieden. De vrijwilligersreizen worden georganiseerd door World Servants, een christelijke organisa tie die huizen, scholen en klinieken bouwt met de hulp van teams van jongeren en volwassenen uit Neder land. Om het project van komende zomer te kunnen financieren is een bedrag van 24.000 euro nodig. De jongeren organiseren diverse acties om dit geld bijeen te brengen, waaronder huisbezoeken van Sinterklaas en zwarte piet. Voor 15 euro komen zij een half uur bij u op bezoek. Voor meer informatie en reserveren: 06-14593646 of info@wshaastrecht.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2012 | | pagina 27